İçeriğe geç

Çember Boyutu ile Kaos Boyutundan Özgürleşme

  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 846Kelime
  • 313Görüntülenme

Çember Boyutu ile Kaos Boyutundan Özgürleşme

Uzun zamandan beri çember boyutunu bilmeme rağmen direkt bu konu için bir yazı yazmam gerektiği mesajını almadığım için yazmamıştım.

Boyutlar konusunda tam bir bilgiye sahip değilim. İnsan olarak böyle bir isteğim de yok. Sadece şifa için boyut bilgisi açılınca ben de bu bilgileri alıp ya meditasyon esnasında kullanıyorum ya da bilgi paylaşımını yapıyorum.

Bana aktarılan çember boyutu bilgisini anladığım kadarıyla sizlere aktarayım. Bir ruh kaos boyutundan var olduysa ya da AŞK boyutundan var olup herhangi bir sebeple kaos boyutuna deneyim için geçtiyse; kaos boyutunun tüm deneyim konuları tamamlandıktan sonra çember boyutunda her şeyin bir olduğunun varoluşun tam olduğunun ruh tarafından idrak edilmesi gerekiyor. Bu idrak için çember boyutu görevlileri ruha yardımcı oluyorlar. Bu çemberin tamamlanması enerjisel boyutta olabileceği gibi madde boyutunda da olabiliyor. Madde boyutundaki tamamlanma daha zorlayıcı bir deneyim olmuş oluyor. Çember boyutu görevlileri çok nadir olarak bir gezegende bedenlenebiliyorlar. Genelde madde gezegeninde çember boyutu görevlileri ruhsal olarak o yaşam formlarına rehberlik ediyorlar.

Dünyada Çember Boyutunun Deneyimlenmesi ve Çember Boyutu Görevlileri

Çember boyutu bilgisi kristal ağda, ley hatlarında, manyetik alanda ve kollektif bilinçte aktif ve hak edenlere açık olan bir bilgi. Bu da zihinsel düzeyde insan bu bilgiye sahip olmasa da ruhunun ulaştığı ve deneyimleyebileceği bir konu olduğu için insanlar çember boyutuna yükseliş için çoğunlukla bilinçli düzeyde bir seçim yapmıyorlar. Çoğunlukla ilahi olarak hak eden insanlar çember boyutundaki deneyimini kendiliğinden gerçekleştiriyorlar. Çember boyutu görevlileri çoğunlukla insanlara ruhsal olarak yardım ediyorlar. Nuh’un soyu ile ortaya çıkan insanoğlu bu dünyada var olduğundan beri günümüze kadar sadece üç tane çember boyutu görevlisi insan olarak bedenlenerek gelmiş. Aynı zaman diliminde dünyanın herhangi bir yerinde iki tane çember boyutu görevlisi insan olarak bedenlenmemiş. Artık kaos boyutundan ruhlar dünyada bedenlenemeyeceği için insan bedeninde gelebilecek çember boyutu görevlisi de bulunmuyor.

Şu an kendini AŞK boyutuna yükseltmiş olanlar zaten çember boyutu deneyimini tamamlamışlardır. Burada AŞK boyutuna geçmeye layık olan ancak henüz çember boyutunu tamamlayamadığı için AŞK boyutuna geçemeyenlerin neleri yeniden gözden geçirmeleri gerektiğini hatırlatacağım.

  • Hayat yolculuğunuzda iki ileri bir geri gidiyorsanız
  • Kendinizi içsel olarak çoğunlukla tamam hissedemiyorsanız
  • Zihinsel düzeyde yapmanız gereken her şeyi yapsanız da içsel olarak bir şey yapmalıyım hissiyatınız oluyorsa
  • Sürekli aynı döngü programının içine dahil oluyorsanız

Bu konular zihin düzeyinde fark edebileceğiniz alanlar. İlahi olarak insanlığa çok fazla yardım geliyor; bu süreci iyi değerlendirip çember boyutunuzu tamamlamayı özgür iradenizle seçebilirsiniz.

Sadece seçim yapmak tabii ki dönüşümü gerçekleştirmiyor. Seçim sonrası gayret etmeniz ve kararlı olmanız gerekiyor. Bazı meditasyonlarda çember boyutu için şifa alanı açıldı hangi meditasyonlardı bilmediğim için buraya meditasyonları ekleyemiyorum.

Özgür İrade ile Çember Boyutunun Tamamlanabilmesi İçin Şifa Talebi

Çember boyutunu bu zamana kadar tamamlayamamış olan insanlar zorluk programı hala aktif olan kişilerdir. Hak edilen kolaylık programı için buradaki niyetle talepte bulunmuş olacağız.

İlahi olarak AŞK boyutuna yükselmeyi hak etmiş olsam da insan zihnimle oluşturduğum inançlar ve ben de bulunan eski enerji programları nedeniyle alanımda aktif olan zorluk programlarından ve kodlarından sağlıklı, kolay ve neşeli bir şekilde özgürleşmeyi talep ediyorum.

Çember boyutundaki öğretilerimin hepsini kolayca deneyimleyip tamamlamak için çember boyutu görevlilerinin bana sunacağı ilahi desteği özgür irademle kabul ediyorum.

Zihinsel düzeyde bilmem gereken çember boyutu ile ilgili bilgiler varsa bu bilgileri de çember boyutu görevlilerinin benim anlayacağım şekilde bana aktarmasına izin veriyorum. İnsan olarak merakım nedeniyle çember boyutu ile ilgili ilahi olarak bilme iznim olmayan alanlarla ilgili alanımın dengede kalabilmesi için Işık Bilgelerinden ilahi yardımı talep ediyorum. 

Çember boyutu deneyimimi zorlaştıran egosal olan ve varoluş yolculuğumda bana hizmet etmeyen her şeyden kolayca özgürleşmeyi özgür irademle seçiyorum.

Çember boyutu deneyimimi zorlaştıran eski enerji programlarına tutunan insanlar için ilahi korunma talep ediyorum.

Bu niyet bu zamana kadar yaptığınız şifa çalışmalarından çember boyut deneyiminize akması gereken şifanın da akmasına aracılık eder.

14.08.2021