İçeriğe geç

Yeni Enerji

  • 5 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1168Kelime
  • 155Görüntülenme
@Yasemin

Yeni Enerji

Kryon ve diğer kanallık kitaplarda yeni enerji ve eski enerjiden bahsediliyor. Ben de bu konularla ilgili yazmam gereken bir şey olduğunda bilgim, algım ve deneyimim dahilinde yazıyorum.

Geçen hafta Kryon’un İnsan Ruhunun Simyası kitabını okumaya devam ettim. Kryon kitaplarında yazılan sözcüklerin ötesinde bizimle enerji dili ile konuşuyor. Bu dil dolayısıyla bilinç ve yaşam düzeyinde yeni yeni enerjilerin açılımı oluyor.

Evrensel eş zamanlılıkta 20 Ağustos’taki Serafim Melekleri ile bir grup çalışması oluşturdum. Bu çalışmanın genel enerji alanı manipülasyon ve hükmetme enerjisinden özgürleşmeydi. Hem Kryon hem de Serafim Melekleri beni ilginç bir deneyime hazırlıyorlarmış.

Yeni Enerjinin Liderleri Gençler ve Çocuklar yazımda eski ve yeni enerjiden bahsetmiştim. Bahsetmediğim bir durumun açılımı ise dün gerçekleşti. Zihnimin şahane illüzyonunu fark edince çok şaşırdım. Zihnimiz belirli kuralları kendine gerçek onun ötesini ise gerçek üstü diye tanımlıyor. İşte bu durumda ruhsal yükselişte bizim karmaşaya düşmemize neden oluyor.

Kryon dünkü yaşadığım şaşkınlığa dair tüm bilgileri aslında tüm kitaplarında aktarmış. Ama ben o bilgileri idrak edememişim. Kryon bizim gen çorbası olduğumuzdan bahseder. Ben de bu gen çorbası söyle bir açılım yaratmıştı. Dönüştürmek ya da deneyim için tekamülsüz, karanlık, absolute, negatif, nötr, pozitif ve aydınlık genlere ya da alanlara sahip olabiliriz. Biz insan olarak özgür irademizle yeni enerjiye geçmeyi seçiyorsak o zaman bizdeki tüm gen ya da alanların hepsi de yeni enerjiye geçer diye kendime bir inanç oluşturmuşum. Ama gerçeklik böyle değilmiş. Bizde olan genetik parçalar eski enerjide ya da yeni enerjide tekamül etmeyi seçebiliyorlarmış. Yani biz hem yeni enerji frekansına hem de eski enerji titreşimine sahip olarak yaşam sürdürüyoruz. Ne kadar güzel bir çeşitlilik değil mi?

Bir çoğunuz bu duruma hayır diyebilirsiniz. Hayır demekte de haklısınız. Her iki enerji ile dengeli ilerlemek çok kolay değil.

Nedenlerini de benim farkındalıklarım üzerinden sizlere açıklayayım.

İçimde sahip olduğum eski enerjideki parça yeni enerjinin ortaya çıkmasını istemiyor ve yeni enerji parçaları güçsüzleştiğinde o parçaları yok etmeye çalışıyor. Çünkü yeni enerjinin eski enerjiyi yok edeceği bilişi var. Hayatta kalmak için yok etme programını devreye alıyor. Yaşamımda bir çok alan çok hızlı dönüşür. Bir kaç konu ise çeşitli döngülerde tekrar tekrar çalıştığım bir alan. Bu tekrar döngümün olma sebebi o konu ile ilgili olan gen parçamın eski enerjide kalmayı tercih etmesiymiş.

Eski enerji parçası, eski enerjide insanlığın deneyimlerinin değerli olduğu yeni enerji deneyimlerinin önemsiz olduğu algısı mevcut. Bu değer alanından dolayı yeni enerjiyi olabildiğince baskılamaya çalışıyor. İçsel olarak kendimizi manipüle eden tarafımızda işte bu alandan kaynaklanıyor.

Eski enerji çok keskin ve onu dönüştürebilmek için yeni enerji parçasına ayrılan dönüşüm çalışmasından daha uzun çalışma yapmak gerekiyor. Bu da bir çoğunuzun yaptım ama niye olmadı sorunuza cevap. O eski enerji tamamen ortadan kalkana kadar tekrar tekrar sanki ilk kez çalışılıyor gibi çalışmak gerekiyor. Benim sorularda söylediğim mermer ve heykeltraş örneği tam bu durum için geçerli. Eski enerji mermer bir blok. O mermer bloğu heykele dönüştürmek için mermere çok kez vuruş yapmak gerekiyor. Daha fazla işlem uygulamak gerekiyor. Bu sabırlı çalışma sonucu heykeltraşın yeteneğine göre bir eser tamamlanmış oluyor. Bunun gibi dönüşmedi dediğiniz konular için sevgi odağında dönüşüm çalışmalarına devam ettiğinizde kendi yaptığınız heykelle karşı karşıya oluyorsunuz. Hiç bir çalışma boşuna yapılmış bir çalışma değildir. Her çalışma hayalimizdeki mükemmelliğe bizi bir adım daha yaklaştırır. Eski enerjiyi sevgi ile kucaklayıp sabırla emek vermek gerekiyor.

Eski Enerjinin Yeni Enerjiye Dönüşümü

Bu eski enerji parçasını bulmam tek başıma olmadı elbette. İstanbul Boğazı, aile bireylerim ve Özlem’in bana verdiği armağanlarla oldu. Özlem’le eski bir genetik alanı fark ettiğimizde bu parçanın yeni enerjiye dönüşümünün dünyasal lineer zamanda yaklaşık 300 yılı bulacağını algıladım. Bu süreç hızlandırılabilirdi ama bu hızlandırma eski enerjideki genetik parçayı da tedirgin etmemeliydi. Eski enerji ile iletişim işini Özlem halletti. O olmasa bu kadar eğlenceli ve kolay olacağını sanmıyorum. Çünkü eski enerji parçası çok fazla kaos yaratmaya meyilli. Özlem’de kaosla benden daha iyi bir şekilde iletişime geçebildiği için o tatlı tatlı eski enerji parçasının onayını aldı. Bizim onayı alıp çalışma alanını açmamız altı saatin üzerinde sürdü. Neyse şükür çalışmayı başlattık. Çalışma da yaklaşık on saat sürdü. Her şey tamamlandıktan sonra da bu yazı sizlere ulaşıyor.

Bizim bu kadar uzun zaman da olan şifa alanı için daha kolay bir dönüşüm olmalı diye kalben o kadar çok istekte bulundum ki. Sonunda Kryon’dan bu konu için çalışma alanı oluşturacağı bilgisini alınca çok mutlu oldum.

Çalışma

Bu çalışmanın tamamlanması üç kerede uzun uyuma zaman aralığında olacak. Altı saat ve üzerinde uyuyacağınız zamanlarda yazacağım niyeti okuyup yatmanız yeterli olacak. Her çalışma üzerinden minimum 23 saat geçmiş olması gerekiyor.

“Sevgili Kryon genetik olarak bende bulunan eski enerjiye ait her şeyi lütfen benim yaşam hızıma uygun olarak sağlıklı, kolay, neşeli ve ışık hızında yeni enerjiye dönüştür lütfen” niyetini yapmanız yeterli olacaktır. Tüm dönüşüm olabildiğince kolay halde dönüştürülecek. Karışık rüya görebilirsiniz, gördüğünüz rüyaların hepsi şifa alanının yansıması olacak. Onun için rüyaları anlamlandırmak için çaba sarf etmenize gerek yok. Sadece bu niyeti yaptığınızda göreceğiniz rüyalar şifa alanının rüyalarıdır. Onun dışındaki göreceğiniz rüyalar bu alandan bağımsız rüyalardır.

Eğlenceli yeni enerjiye eski enerjiye sahip parçanız kolayca geçiş sağlasın…

22.08.2019

Yasemin Derya Metin

Etiketler: