İçeriğe geç

21 Haziran Gün Dönümü Başmelek Uriel’in Mesajı

  • 6 yıl önce
  • 3Dakika
  • 697Kelime
  • 102Görüntülenme

Sevgililer, sizleri sevginin ışığı ile selamlıyorum.

Yine önemli bir tarih aralığındasınız, 21 Haziran 23 Eylül arasında yaşamınızı olabildiğince yeniden programlamanızı öneririm. Bu programlama esnasında melekler ve perilerden yaratım konusunda destek alabilirsiniz. Büyük bir çoğunluğunuz hüzne ve acıya o kadar odaklısınız ki, kendiniz için mucizeyi talep bile edemiyorsunuz.

Yeni yaratımda sizinle birlikte mucizeyi ancak başkalarına da saygı duyarsanız gerçekleştirebiliriz. Sizlerin tanımında bulunan intikam almak ya da can yakma planlarınızın içinde ışık varlıklar bulunamaz. Bizim hizmet yolumuzun dışında olan eylem ve yaratımlardır bunlar.

Işık boyutunun mucizesine sizi taşımamız için bizden yardım isteyebilirsiniz. Ömrünüzün büyük bir kısmında sizi kemirmiş birilerine gününü göstermek için edinmek istediğiniz kariyer ya da mülkiyet hırsından önce sizi özgürleştirmemize izin verin. Kendinize bile itiraf etmediğiniz bu senaryolarınızdan sizi özgürleştirmek bizler için çok büyük keyiftir.

Ben sizlerin ışığa ulaşabilmeniz için içsel pusulanız olarak içinizde varlığımı sürdürüyorum. Onun için en gizemli alanlarınızı bile biliyorum. Bu gizemler size farkında olmadığınız çok fazla yük oluşturuyor. Artık gizemlerinizden kurtulun ve kendinize şeffaf olun. Bu sizin için kolay olan yol olacağı için bunu size iletiyorum. Bizler sadece yol gösteren oluruz. Seçimi sizler yaparsınız.

Bu mesajı ileten Yasemin’e sahip olduğu bilgeliğe ulaşması için sürekli onu daha içine ışığı yönlendirmesi için zorladık. Zorlama tabiri onun zihni için gerekli olan kelime olduğu için bu kelimeyi kullandık. Ruhu bu kapıların açılmasını istediği için onun zihnine çeşitli oyunlar sunduk. Evet çoğunlukla evrensel bilgiyi mantık ile bağdaştırması zor oldu. Sizlere yeni kapıların açılması gerektiği için bu bilgileri onun aracılığıyla açığa çıkarıyoruz. Bazı yazılarını ya da konuşmalarını anlamıyor ve es geçiyorsunuz. Bazısını anlamış gibi yapıyorsunuz. Şu an her biriniz almanız gerekeni alıyorsunuz. Zihninize aktardığı bilgileri rüyalarınızda sizlere bilinçaltı düzeyde programlıyor. Bu her birinizin ruhunun ve yüksek benliğinin onayı ile sizlere yapılıyor. Sizler zihninizle özgür iradenizle seçim yaptığınızda öğrendiğiniz tüm öğretiler bilişinizde de ortaya çıkmaya başlayacak. Bilişinizde bilmeniz ve seçim yapmanız için size bu mesajı iletiyorum.

Sizlere kanallık yoluyla aktarılan her mesaj kanalın bulunduğu coğrafyanın enerji izi ile aktarılır. Ülkenizde yakın zamanda yapmanız gereken fiziksel realite de bir seçim var. Bu süreçten dolayı bir çoğunuz kaygılısınız. Kaygı ve korku ile sandık başına giderseniz kaygılı ve korkulu bir geleceği hayatınızda var edersiniz. Büyük ya da küçük hayatınızdaki her seçimi neşe ile yapar ve adımı neşe ile atarsanız neşeli bir gelecek yaratırsınız.

Işık içinde yol almayı seçen her insanı ışık pusulamla güvenle ışığa ulaştırırım. Işığın en güçlü olduğu bugünü iyi değerlendirin. İçinizdeki ışığın fiziksel ve enerjisel bedeninizdeki her noktayı aydınlatmasına izin verin.

Arzu edenler bugün benimle meditasyon yapabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde gün ağardıktan sonra “Başmelek Uriel, içsel ışığıma ulaşmamda ve tüm bedenime onu yaymamda lütfen bana yardımcı ol” niyetini yapın ve kalbinize odaklanın, orada sizi içsel ışığınıza ulaştıracağım. Meditasyon süresi tamamen size kalmış.

Her birinizin kalbindeki ışığı görüyorum ve sizlerin de kendi ışığınızı görmeniz de sizlere yardımcı olmak benim en kutsal görevim.

Başmelek Uriel

21.06.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin