İçeriğe geç

2 Temmuz Güneş Tutulması Enerjisel Etkileri

Spread the love
 • 4 sene önce
 • 3Dakika
 • 868Kelime
 • 79Görüntülenme

2 Temmuz Güneş Tutulması Enerjisel Etkileri

Astrolojik etkileri bilmeden gökyüzü konumlarının etkilerini yaşamaya başlıyorum sonrasında da Güliz’in yazdıkları ile ilgili nedenlerini öğreniyorum. Güneş tutulmasının astrolojik etkilerini isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Gelelim enerjisel etkilerine. Yengeç burcunun ana teması olan yuvadan ve aileden kasıt bu tutulmada dünya ve insanlık. Her insanın evi dünya, ailesi de insanlık. Her ikisi ile ilgili hem sınanıp hem de büyük armağanlar alma potansiyelimiz bir arada bulunuyor. Bu ne demek biraz açıklarsak.

Önceden bu konulara ilgim yokken insanların sürekli dünya ile ilgili dünyanın yaşanmaz yer olduğunu tanımlamasını anlamazdım. Enerjisel konularla ilgilenmeye başladığım da bir grup spiritüel dünyayı ceza yeri hapishane gibi gördüğüne şahit oldum. Kendi yaptığım çalışmalarda da benzer bakış açısında ya da inançta olan insanlarla karşılaştım. Bildiğim kadarıyla ve bana izin verildiği kadarıyla dünyada insan olarak doğmanın bir armağan olduğunu çalışma yaptığım kişilere aktardım. Bu zamana kadar aktardığım bilgiyi sizlere de aktarayım. Dünyada var olan dualite yasaları dünyada hem karışık tekamül yolunda ilerleyen hem de tekamülsüz olan insanlarla ya da enerjilerle bir arada yaşamamızı ve deneyim kazanmamızı sağlıyor. Bu deneyimi bize insanlar deneyimletiyor. Dünyanın insanların bir biri ile olan iletişimine olumsuz bir katkısı yok. Hatta sahip olduğu şefkat ve aşk enerjisi ile tüm insanlığın deneyimini yumuşatıyor.

İnsan ilişkileri alanına bakalım. Var oluş planınızda sadece tekamülsüzlerle, karanlıkla ya da negatifle deneyimlemeniz gereken programlarınız varsa bu deneyimi sadece tekamülsüzlerin, karanlığın ya da negatifin olduğu yaşam gezegenlerinde binlerce yıl yaşam süresi olan bir yaşam gezegeninde deneyimleyebilirsiniz. Bu çok daha ağır bir süreç. Dünyada ise bu deneyimi yaşarken pozitif ve aydınlık tekamül yolunda olan insanlarla birlikte binlerce yıldan daha kısa sürede gerçekleştirebiliyorsunuz. Büyük resme baktığınızda her şeyi hızlandırılmış bir halde hem de yeri geldiğinde sevgi ve şefkatle desteklenerek yaşıyorsunuz.

2015 yılında negatif tekamül yolunda olan bir grup tekamül yollarını değiştirmek istediklerini beyan edip bağlantı kurmuşlardı. İlahi izinli olup olmadığımı kontrol edip Başmelek Metatron’dan bağlantı kurabileceğimin onayını aldıktan sonra grupla bağlantıya geçmiştim. Çok uzun zamandan beri Aldolf Hitlerden daha fazla olumsuzluk yapmalarına rağmen kendi negatif tekamüllerinde boyut atlayamadıklarını ve bu alanda sıkıştıklarını yardım çağrısı ile bana ulaştıklarını iletmişlerdi. Şimdi böyle bir yaşam gezegeninde de yaşam sürüyor olabilirdiniz. Başmelek Zadkiel’le uzun çalışmalar yapmıştık ve nötr tekamül yoluna onlarında çalışmaları ile geçiş yapma alanını açmıştık. Sonrası Başmelek Zadkiel yönetiminde olan alan olduğu için daha sonrası için bana herhangi bir biliş verilmedi. 

Tutulmanın etkisi 21 Haziran’da başlamış ve 6 ay boyunca da devam edecek. Bu 6 ay süresince sizlere daha önce aktardığım tekamülsüz alanlara karşı dikkatli olun ve farkındalıklı olun. Sizlerin gözünü perdeleyip gözünüzün önündeki gerçekleri görmenizi engelleyecekler, ilahi plan, ilahi sistem ve Yaratıcı ile karşı karşıya gelmeniz için sizi manipüle edecekler. Bu manipülasyon sadece onlardan kaynaklı değil sizin içinizde onlarla rezonansa giren alanlar varsa o alanlar aracılığıyla sizi manipüle edecekler.

Herhangi bir korkuya ya da şüpheye sahip değilseniz elbette sizi etkileyeceği alanlar olmadığı için sizi etkilemeyecekler. Yaratıcı inancı karışık olan kişilerin alanında çok fazla manipülasyon yapma sebepleri olacak.

Bu Süreci Kolay Atlatmak İçin Yapılabilecekler

 • Var oluştaki tüm sorumluluğunuzu alın.
 • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolundan size uygun olanın seçimini yapın.
 • İçinizdeki gölge taraflara karşı kendinize dürüst olun ve onları şifalandırın. Bu açık kapı bulmalarını engelleyecektir.
 • İlim, bilim, din ve spiritüellikle ilgili kendi alanınızı temizleyin ve içsel dengenizi oluşturun.
 • Doğduğunuz aile ya da edindiğiniz aile ile ilişkinizi saygı ve sevgi odağına getirin.
 • Bağışlamanız gerekenleri bağışlayın, özür dilemeniz gerekenlerden özür dileyin.
 • Kalbinizdeki imanı güçlendirin.
 • Allah/Yaratıcı inancınızı güçlendirin.

2 Temmuz 2019’da akşam üzeri tutulmaya kadar Caddebostan ya da Göztepe sahil tarafında tutulma günü ilahi izinli olduğumuz konuların şifalanması için ücretsiz etkinlik dizimiz olacak. O zamana kadar sizde sorumluluğunuzu alın dünya ve insanlık için yapmanız gereken konular için de şifalanma yapın.

26.06.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin