İçeriğe geç

Karanlığın Işık Oyunu Aşk Sunulan Cinsellik

Spread the love
 • 2 yıl önce
 • 4Dakika
 • 1073Kelime
 • 251Görüntülenme

Karanlığın Işık Oyunu Aşk Sunulan Cinsellik

Bu dünyaya öğretmeni de öğrencisi de görevlisi de hepimiz tekamül yolculuğu içinde kendimize çeşitli deneyimleri planlayarak bu dünyaya geldik. Eğlenceli bir aşk yolculuğu için buradayız.

Bu yolculuk her seçimle bir arada. Dünya yasaları gereği her birimizin de dengelemesi gereken bir karanlık parçası var. Karanlık parçayı fark edip, ona ışık yolladığımızda o negatife dönüşüyor. Dünya için gerekli ışık ve karanlık oranında yaşamımızda o zaman karanlık değil karanlığın daha ışıklı hali negatif varlık sürdürüyor. Özellikle spritüellik yolunda ilerleyenler kendi içlerinde bir karanlık olduğunu reddedebiliyorlar. O reddedişte karanlığın bu kişiye ve bu kişi aracılığıyla ışık oyunu oynamasına neden oluyor.

Bu oyunlardan biri cinsellik ile aşkın eşleştirme oyunu. Cinsellik dünyada insanlığın benim öğrendiklerime göre en hızlandırıcı ancak en keskin araçlarından biri. Karanlığın kendini en güzel gizlediği alanlardan biri. Bunun böyle olmasının nedeni de insanların kolektif alanda cinselliğe yüklemiş olduğu pozitif olmayan düşünce ve enerjiler. İlahi gerçeklikte cinsellik bu enerjide değil ancak insan gerçekliğinde cinsellik negatif enerji alanında.

Ruhsal olarak alınması gereken her ders dünya realitesinde alınmasına gerek yok. Bu dersi enerji boyutunda ya da rüya boyutunda da alabilirsiniz. Böyle olması gerekiyor diye evrensel yasalarda bir gerçeklik yok. Ancak bu büyüsel alan bir çok spiritüelin yaşamına alıp kopyaladığı bir inanç. Seçim elbette kişiye ait. Böyle olması gerekiyor bilişini dünyadaki hayatınızı alt üst etmeden de yaşayabilirsiniz.

Hayatınızı Kendinizin Programlaması

Hayatınızın ortasına size ruhsal öğreti veren bir karşı cins geldiğini ve bu kişinin de kendini göstermeye çalıştığı bilgenin arkasında saklayan cinsel dengesizlikte biri olduğunu var sayalım. Yazılan ya da söylenen her kelam sizi sizden alıp başka bir yere getiriyor. İçinizde bu zamana kadar beklediğiniz eksikliği doldurduğunu sanıyorsunuz. Bambaşka bir gerçeklik hayatınızın tam ortasında ancak sizin bu zamana kadar seçimlerinizle yarattığınız hayatın hiç bir yerine oturmuyor. Ne yapacağınızı bilmeyen ona doğru çekildiğiniz bir anaforun içindesiniz. Şimdi derin bir nefes alın ve rahatlayın. Hayatınızın ya da sizin ellerinizden kayıp gitmesine hiç gerek yok.

 • “Şimdi tüm ışık rehberlerimi ve var oluştaki bana destek olacak ışık parçalarını alanıma davet ediyorum.
 • Tüm arınma ve her boyuttaki deneyimimin kolaylıkla, sağlıkla, neşeyle ve benim için en uygun hızda olmasını talep ediyorum.
 • (Kişinin adını soyadını söyleyin) lütfen bu kişi ile ilgili almam gereken yaşam dersimi enerjisel boyutta tamamlamayı talep ediyorum.
 • Ben hayatımın …. (hayatınızın nasıl devam etmesini istiyorsanız onu dile getirin) şartları ile kendime ve hayatımdaki herkese saygı duyarak devam etmeyi seçiyorum.
 • Şu an alanımda olan tüm cinsel ya da bilmediğim tüm manipülasyonların hepsinin temizlenmesini talep ediyorum.
 • Kendi ışığımı ve karanlığımı olduğu haliyle kabul ediyorum.
 • Kendi ışık ve karanlık dengemin dünyanın ilahi gerçekliğindeki ışık ve karanlığı ile benim yaşamım sağlıklı mutlu olacak şekilde uyumlanmasını talep ediyorum.
 • Kendi yaşantımın nimetlerini fark etmeden onu şikayet enerjisi ile hırpaladığım her anın şükür enerjisi ile onarılmasını talep ediyorum.
 • İlahi gerçek olmayan tüm aşk illüzyonlarının alanımdan temizlenmesini talep ediyorum.
 • Aşk ile ilgili illüzyonlar yaşamama neden olan ilahi olarak arınmam gereken her alandan kolayca arındırılmayı ve farkındalığıma gelmesi gerekenlerin farkındalığıma gelmesini seçiyorum.
 • Kendi yaşam sorumluluğumu yüzde yüz almayı seçiyorum.
 • Kendi muhteşemliğimi göremeyip başkalarına duyduğum hayranlık oyunundan kendimi özgürleştirmeyi seçiyorum.
 • Şu an büyük resmi göremediğim için yaşam planıma dahil olması gereken ruhsal planımı ışık ve sevgi gerçekliğinde yaşamıma akıtacak kaynak şifayı da kendi var oluş hızıma uygun olarak arındırmasını talep ediyorum.”

Bu niyeti bir kere sessiz, bir kere kendi duyabileceğiniz kadar sesli, bir kerede elinizi kalbinize koyarak kısık sesli olarak okuyun. Bu size daha berrak bir bakış açısı kazandıracak ve daha huzurlu bir seçim yapmanıza aracılık edecek.

Bunları okuduktan sonra yaşamınıza giriş yapmış olan kişi ile ilgili deneyimleriniz yeni bir hale dönüşür. Buradan sonrası size kalıyor. Yaşamınızı farkında olarak anda yaşadığınız sürece seçim yapmanız gereken yerlerde doğru seçimleri yapacaksınızdır. Seçim yapmakla ilgili yazdıklarım sizin zihninizde bir yerlere tam oturmadıysa Kryon Yuvaya Yolculuk kitabındaki Michael Thomas’ın yolculuğu size cevap olacaktır. Dilerseniz bu kitaptan da rehberlik alabilirsiniz.

Birileri size söylediğiniz için deneyim yaşamak yerine siz istediğiniz için seçim yapın ve deneyim yaşayın. Farkında olarak yaşadığınız tüm deneyimler ne olursa olsun size iyi ki ben bu deneyimi yaşadım  dedirtecektir size. Aklınızın bir ucundan geçen keşke söylemi varsa o sizin kendi yaşam sorumluluğunuzu almadan bir seçimin içinden sürüklendiğiniz deneyimdir.

Aşk var oluşun en saf ve muhteşem deneyimi illüzyon olmayan gerçek aşk yaşamınızın bir parçası olsun…

29.10.2018