İçeriğe geç

Başmelek Uriel’in Güneş Yansımaları Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 473Kelime
  • 146Görüntülenme

Başmelek Uriel’in Güneş Yansımaları Mesajı

Sevgili Dostlar Merhaba

Güneşin aydınlatması ile sizleri selamlıyorum.

İnsan olarak yoğun enerjilere maruz kaldığınız için yorucu bir süreç geçirdiniz. Ancak bu süreç ruhlarınızın arınması için var oluşunuza verilmiş armağanlarla dolu. Kalbinizle görmeye başladığınızda bu armağanları görebileceksiniz.

Lineer zamanınızda bulunduğunuz yarım kürede en uzun günü yaşadınız. 21 Haziran ve 23 Eylül arası sizin kendi içinizdeki gölgeleri fark edebilmeniz için mükemmel armağanlar getiriyor. Güneşin dünyanızı aydınlatması sizin içsel güneşinizle rezonansa giriyor. Bu da sizlerin üzerini örttüğünüz görmezden geldiğiniz alanları daha görünür kılıyor.

21 Haziran ile birlikte gölge alanlarınızı daha dengeli dönüştürebilmeniz için sizlere cep zamanlar yaratıldı. Bu zaman cepleri sizin hayatınızın enerjisi ile beslenirken şifalandıracağınız alanı yaşam dengenizden izole ederek ilerletir. Yaşamınızda içsel karmaşayı çok fazla yaşamayacağınız anlamına gelir.

Bu cep zamanda en yoğun şifalanma ruhsal boyutta talep eden herkes için ilahi varlıklar tarafından gerçekleştirildi. İnsan olarak sizin bu zaman ceplerini en yoğun kullanacağınız tarihler 29 Haziran ve 2 Temmuz. Bu tarihlerde bulunduğunuz saat dilimine göre 11:11 ve 22:22 saatleri arasında iki günde de yoğun şifalanma alanı açılacak. Bu her iki gün için çalışmaları sizin yapmanız gerekiyor. Bilinç düzeyinde çalışmaya başladığınız takdirde çözümlemekte zorlandığınız konular hızlıca şifalanacaktır.

Arzu ederseniz her iki günde belirttiğim zaman dilimlerinde şifa için benden yardım isteyebilirsiniz. “Başmelek Uriel cep zamanda …. konumu çözümlemem için lütfen bana yardımcı ol” niyetini çöüzmleyemediğiniz her konu için tek tek dile getirin. Tüm niyetlerinizi söyledikten sonra gözlerinizi kapatın ve benimle birlikte şifa alanında bulunun. Uyumak isterseniz uyuyabilirsiniz. Niyetlerinizi tam olarak şifalandırmamız için meditatif halde olmanız gerekmektedir.

23 Eylül’e kadar benim bulunduğum görev alanının şifası insanlık için aktif olacak. Işığa dönüştürmek istediğiniz her şey için bu süreçte benden yardım istediğinizde dönüşümünüz daha hızlı ve en dengeli şekilde gerçekleşir.

Biz meleklerle çalışacağınız zaman neden ve nasıl zihnisel döngünüzde kendinizi kısıtlamayın. Kalbinizden geldiği gibi biz meleklere seslenin. Biz sözlerin ötesini bilir ve anlarız.

Işığım her an rehberinizdir.

26.06.2019

Mesajı Aktaran Yasemin Derya Metin

Etiketler: