İçeriğe geç

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile Genetik Şifa Çalışması

Spread the love
  • 1 sene önce
  • 13Dakika
  • 3455Kelime
  • 635Görüntülenme

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile Genetik Şifa Çalışması

Bilgilendirme

Gümüş Mor Alev Enerjisine uyumlanmış olanların kendine yapabileceği çalışma. Telegram’da Ücretsiz Gümüş Mor Alev Çalışma Grubumuz var. Grubumuzda uyumlaması olanların yapabileceği ortak çalışmaları paylaşıyoruz. Uyumlaması olmayanlar için de grupta uyumlama yapacak arkadaşlar duyuru yapıp, ücretsiz uyumlama yapıyorlar. Birlikte hem kendimizi arındırmak için hem de bütüne hizmet etmek için toplandık. Katılmak isteyenler buraya tıklayarak gruba dahil olabilirler.

Şifa Alanı

Enerjisel olarak anneannenin annesi ve babası; dedenin annesi ve babası; babaannenin annesi ve babası; büyükbabanın (babanın babası) annenesi ve babasından sonra Gümüş Mor Alev Enerjisi etkin olamıyor.

Bebeğin ilk oluşumu annesinin ve babasının bedenine aldıkları ile oluyor. Daha sonra da her birey bedenine aldıkları ile kendi oluşumunu atomik ve enerjisel düzeyde şekillendiriyor. Bu çalışmada şu ana kadar bedeninize aldıklarınızın atomik ve enerjisel düzeyde arınmasından başlayıp, üç kuşak soyununuzdaki genetik, morfogenetik ve epigenetik olarak bağlı olduğunuz annelerin ve babaların bedenlerine aldıklarından sizin hücre oluşumunuzu etkileyecek atomik ve enerjisel temizlik gerçekleştirilecek. Bu çalışmayı en yakın aralıklarla haftada bir kere yapın. Daha sık aralıklarla yapılması sağlık dengenizi bozabilir bu nedenle önermiyorum.

Çalışma

“Gümüş Mor Alev Enerjisini ve Gümüş Mor Alev Varlıklarını ilahi yasalara göre alanıma davet ediyorum. Şifa tamamlanıncaya kadar her an benimle olun.”

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen doğup, bedenime ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak şu ana kadar bedenime dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Yedi kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen annemin beni oluşturan yumurtası oluşuncaya kadar annemin bedenine ilk doğduğu andan beni oluşturan yumurta dölleninceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak annemin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Yedi kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen annemden benim doğumum gerçekleşinceye kadar annemin bedenine dahil olan tüm maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak annemin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Yedi kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen babamın beni oluşturan spermi oluşuncaya kadar babamın bedenine ilk doğduğu andan beni oluşturan sperm annemin yumurtasını dölleyinceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak babamın bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Yedi kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen anneannemin annemi oluşturan yumurtası oluşuncaya kadar anneannemin bedenine ilk doğduğu andan annemi oluşturan yumurta dölleninceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak anneannemin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen anneannemin annemi doğumu gerçekleşinceye kadar anneannemin bedenine dahil olan tüm maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak anneannemin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen dedemin annemi oluşturan spermi oluşuncaya kadar dedemin bedenine ilk doğduğu andan annemi oluşturan sperm anneannemin yumurtasını dölleyinceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak dedemin  bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen anneannemin annesinin anneannemi oluşturan yumurtası oluşuncaya kadar anneannemin annesinin bedenine ilk doğduğu andan anneannemi oluşturan yumurta dölleninceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak anneannemin annesinin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen anneannemin annesinin anneannemi doğumu gerçekleşinceye kadar anneannemin annesinin bedenine dahil olan tüm maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak anneannemin annesinin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen anneannemin babasının anneannemi oluşturan spermi oluşuncaya kadar anneannemin babasının bedenine ilk doğduğu andan anneannemi oluşturan sperm anneannemin annesinin yumurtasını dölleyinceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak anneannemin babasının bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen dedemin annesinin dedemi oluşturan yumurtası oluşuncaya kadar dedemin annesinin bedenine ilk doğduğu andan dedemi oluşturan yumurta dölleninceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak dedemin annesinin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen dedemin annesinin dedemi doğumu gerçekleşinceye kadar dedemin annesinin bedenine dahil olan tüm maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak dedemin annesinin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen dedemin babasının dedemi oluşturan spermi oluşuncaya kadar dedemin babasının bedenine ilk doğduğu andan dedemi oluşturan sperm dedemin annesinin yumurtasını dölleyinceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak dedemin babasının bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen babaannemin babamı oluşturan yumurtası oluşuncaya kadar babannemin bedenine ilk doğduğu andan babamı oluşturan yumurta dölleninceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak babannemin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen babaannemin babamı doğumu gerçekleşinceye kadar babaannemin bedenine dahil olan tüm maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak babaannemin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen büyükbabamın babamı oluşturan spermi oluşuncaya kadar büyükbabamın bedenine ilk doğduğu andan babamı oluşturan sperm babaannemin yumurtasını dölleyinceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak büyükbabamın bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen babaannemin annesinin babaannemi oluşturan yumurtası oluşuncaya kadar babaannemin annesinin bedenine ilk doğduğu andan babaannemi oluşturan yumurta dölleninceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak babaannemin annesinin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen babaannemin annesinin babaannemi doğumu gerçekleşinceye kadar babaannemin annesinin bedenine dahil olan tüm maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak babaannemin annesinin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen babaannemin babasının babaannemi oluşturan spermi oluşuncaya kadar babaannemin babasının bedenine ilk doğduğu andan babaannemi oluşturan sperm babaannemin annesinin yumurtasını dölleyinceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak babaannemin babasının bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen büyükbabamın annesinin büyükbabamı oluşturan yumurtası oluşuncaya kadar büyükbabamın annesinin bedenine ilk doğduğu andan büyükbabamı oluşturan yumurta dölleninceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak büyükbabamın annesinin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen büyükbabamın annesinin büyükbabamı doğumu gerçekleşinceye kadar büyükbabamın annesinin bedenine dahil olan tüm maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak büyükbabamın annesinin bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

“Yaratıcı’nın ilahi olarak bana bahşettiği beden sağlığını ve gençliğini yaşamamı engelleyen büyükbabamın babasının büyükbabamı oluşturan spermi oluşuncaya kadar büyükbabamın babasının bedenine ilk doğduğu andan büyükbabamı oluşturan sperm büyükbabamın annesinin yumurtasını dölleyinceye kadar, ilk dışarıdan dahil olan maddeden ve o madde alanında olan enerjiden başlayarak büyük babamın babasının bedenine dahil olmuş ilahi olarak arınması gereken her şeyi Başmelek Zadkiel, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları eşliğinde bedenim fiziksel, enerjisel, ruhsal ve mental olarak daha sağlıklı olarak Gümüş Mor Alev Enerjisi ile benim genetilk, morfogenetik ve epigenetik alanımdan arınmasını ilahi yasalara göre hak ettiğim şekilde talep ediyorum. Arınan tüm alanlar Altın enerji ile tamamlansın.” Üç kere derin nefes alıp, verin.

15.06.2022

Etiketler: