İçeriğe geç

Yaşam Alanlarının Ho’oponopono ile Arındırılması

  • 1 yıl önce
  • 13Dakika
  • 4210Kelime
  • 365Görüntülenme

Yaşam Alanlarının Ho’oponopono ile Arındırılması

Bu akşam İstanbul’la ilgili bir kitap okumaya başladım. Kitabı okurken ‘ben İstanbul için yapmam gereken arınmalarda ilahi olarak yapmam gerekenleri tam olarak yaptım mı?’ sorusunu sormama neden oldu. Bu soru üzerine gelen cevap “hayır” oldu. Yaşadığım mahallede gün geçtikçe artan gürültü nedeniyle AŞKı içinde barındıran İstanbul için kaos yaratan yönetimlerden, insanımsılardan ve insanlardan bıktığımdan çalışma yapmayı bırakmış olduğumu fark ettim.

Yaşadığımız yerleşim yeri, ülkemiz ya da dünya siyasilerin kirli emellerine teslim edilmemesi gereken masumlar. Bu nedenle biz de kendi evimizden başlayıp, tüm insanlığın evi olan dünyamız için çalışmalar yapmalıyız. Kirli emellerin yaşamımızdan gitmesi için yaşamımıza daha fazla ışığı davet etmeliyiz. Tekâmülsüz, karanlık ya da negatifin hak edişimizden bizi vazgeçirtmesine izin vermemeliyiz. Eğer sizde evinizden başlayarak dünyaya daha fazla ışığı davet etmek istiyorsanız, aşağıdaki çalışmalardan size uygun olanlar için arınmaları okuyabilirsiniz. 

Ho’oponopono Arınması

Buradaki arınmayı Türkiye Cumhuriyeti’ndeki idârî bölümlere göre yazdım. Yaşadığınız ülkede adres sistemindeki detaylara göre ekleme ve çıkarmaları yaparak okuyun lütfen.

Şu an yaşadığım evin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım evin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım evin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım evde ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım binanın alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım binanın alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım binanın alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım binada ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım sitenin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım sitenin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım sitenin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım sitede ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım sokağın alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım sokağın alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım sokağın alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım sokakta ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım caddenin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım caddenin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım caddenin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım caddede ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım bulvarın alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım bulvarın alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım bulvarın alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım bulvarda ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım mahallenin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım mahallenin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım mahallenin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım mahallede ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım köyün alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım köyün alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım köyün alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım köyde ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım kasabanın alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım kasabanın alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım kasabanın alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım kasabada ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım adanın alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım adanın alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım adanın alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım adada ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım semtin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım semtin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım semtin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım semtte ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım ilçenin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım ilçenin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım ilçenin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım ilçede ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım belediyenin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım belediyenin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım belediyenin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım belediyede ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım ilin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım ilin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım ilin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım ilde ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım büyükşehir belediyesinin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım büyükşehir belediyesinin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım büyükşehir belediyesinin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım büyükşehir belediyesinde ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım coğrafi bölgenin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım coğrafi bölgenin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım coğrafi bölgenin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım coğrafi bölgede ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım ülkenin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım ülkenin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım ülkenin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım ülkede ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım yarımadanın alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım yarımadanın alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım yarımadanın alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım yarımadada ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum. (Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde yaşayanlar Anadolu Yarımadası üzerinde bulunduğu için bu arınmayı da yapması gerekiyor.)

Şu an yaşadığım kıtanın alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım kıtanın alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım kıtanın alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım kıtada ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım dünyanın alanında bulunan onun bağlantılı olduğu dünya planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım dünyanın alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım dünyanın alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım dünyada ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım güneş sisteminin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu evren planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım güneş sisteminin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım güneş sisteminin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım güneş sisteminde ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

Şu an yaşadığım Samanyolu Galaksisinin alanında bulunan onun bağlantılı olduğu evren planı ile uyumsuz enerjilerin, bilinçlerin ve programların yaşadığım Samanyolu Galaksisinin alanına dahil olmasına neden olan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Şu an yaşadığım Samanyolu Galaksisinin alanında bulunan onun bilinci ile uyumsuz her şeyin alanına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. Yaşadığım Samanyolu Galaksisinde ilahi yasalara göre arındırdığım alanların saflığının korunması için Işık Orduları aracılığıyla Yaratıcı’nın uygun gördüğü ilahi korunmayı hak eden tüm yaratılmışlar için talep ediyorum.

15.01.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
Etiketler: