İçeriğe geç

Hayatımızdaki Her Şeyin Bir Sebebi Var

  • 6 yıl önce
  • 2Dakika
  • 545Kelime
  • 134Görüntülenme

Grup meditasyonlarını yaptırmayı çok seviyorum. Özellikle açık alanda olanları daha çok seviyorum. Kendimizi izole ettiğimiz her şey çalışma esnasında alana dahil oluyor ve o alandan geçen ne yaptığımızı anlamayan insanların ruhu ve yüksek benliği izin verenleri de şifalandırıyor.

Geçen hafta 21 Temmuz Cumartesi Günü Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde Ruhsal Yükseliş Meditasyonu için duyuru yaptık, gelenlerle nefes çalışması arkasından da ruhsal yükseliş meditasyonumuza başladık. Meditasyonda benim ve katılımcıların gözleri genelde kapalı oluyor. Çalışmaların hepsinde olduğu gibi bu çalışmada da katılımcılardan ve alandan gelen şifalanması gereken ne varsa kişileri yönlendirerek arındırma yapıyordum. Dünyasal olarak alanda olan yükler bitince yükselişe geçebileceğimiz algısı geldiği için herkes için Pegasusları alana davet ettim. Pegasuslarla birlikte fotoğrafta gördüğünüz köpek de meditasyon yaptığımız yere geldi ve kendine rahat bir yer bulmaya çalıştı. Bu esnada bazı katılımcılarımız meditatif halden çıktı; kişileri tekrar meditatif hale getirmek ve bu köpek alana geldiyse bir sebebi vardır diye gelen algılarla doğrultusunda yeniden arındırma yaptım. Yeniden yükseliş alanında olduğumuzu hatırlatınca yine köpek hareketlendi. Meditasyon sonuna kadar bir kaç kere daha aynı şeyi yaşadık. Tüm bunlara rağmen kaynakla bağlanarak ruhsal yükseliş meditatasyonunu tamamladık.

Meditasyon sonrasında köpek hala bizimle ve ayakkabıları kendine oyun aracı yapma niyetinde. Ben hala kararlılıkla geliş sebebini çözümlemek için kişilere soru soruyorum. İnsanları iyice hareketlenip rahatsız ettiği anda konuştuğum katılımcıya “öfke ya da kızgınlık alanınızda var mı?” sorusunu sorduğum anda köpek alandan geri dönmemek üzere uzaklaştı. Hem meditasyonda hem de sonrasında her birimize farklı farkındalık verdi. Son çözümleme olan öfke ve kızgınlığı ortaya çıkardıktan sonra yanımızdan ayrıldı.

Hayatımızda bizi rahatsız eden kişi ya da olayların amacı bizi rahatsız etmek bize zarar vermek değil. Sadece onlar bizi yüklerimizden arındırmaya çalışıyor. Ruhsallık yoluna girmiş bir çok insanın amacı ruhsal yükseliş ve aydınlanma olarak görünse de aslında ruhsal yükselişin bilinmezliğinden korkan parçamız bizi aşağıya çekmeye çalışıyor.

Köpeğin rengi siyah boğazının aşağısında beyazdı. Bu güzel köpek bizim içimizdeki tüm karanlık alanımızı bize gösterdi ve sonra bizi kendi ışığımıza teslim etti. Sistem köpeğin rengine kadar olaya göre ayarlayıp alana dahil ediyor, tıpkı hayatımızdaki muhteşem senaryolar gibi.

Artık kendimize dürüst olalım ve bırakmamız gereken tüm karanlığımızı bırakıp ışığımızı kucaklayalım.

24.07.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Meditasyonu dinlemeyi arzu ederseniz