İçeriğe geç

Minnacık Misafirlerimizin Arındırılması

 • 2 yıl önce
 • 7Dakika
 • 1804Kelime
 • 533Görüntülenme

Minnacık Misafirlerimizin Arındırılması

Ben çocukluğumdan itibaren minnacık çok misafirim oldu. Ben bu misafirlerimin geliş sebebini de onlara nasıl davranmam gerektiğini de anlamadan çok uzun yıllar geçirdim.

Bu yazıda sadece kendi deneyimimde fark ettiklerimi, yaptığım araştırmadaki tanımlarla ifade ediyorum. Bunun dışında bir iddiam yok. Sahip olduğunuz hastalıklar için lütfen hekiminizin yönergelerine göre davranın.

2010 yılından itibaren enerjilerle çalışırken de aslında bu minnacık misafirlerime çok saygılı ve sevgi dolu yaklaşmamışım. Amacım onların bir an önce gitmesini sağlamaktı. Bağışıklıkla ilgili geçtiğimiz hafta bir kitap okurken bu minnacık misafirlerle etkileşimde çok daha görünür oldu. Bugün de patojen diye tanımlanan hastalığa sebep olan bedenimdeki minnacık konuklarımı anlamak için “sizin varlık sebebiniz ne acaba?” sorusunu sordum. Bu soruda açığa çıkanları aktarmadan önce aşağıdaki gruplandırmaları okumamız faydalı olacaktır.

Bizim bedenimizde bu minnacık misafirler iki grup halinde bulunuyor. Bir kısmı bizim bedenimizin işleyişi için gerekli olan formlardan oluşan mikrobiyota diye tanımlanan; diğer kısmı da yukarıda ifade ettiğim gibi bizi hastalandıran patojen diye tanımlanan grup.

Patojenler

 • Bakteri
 • Mantar
 • Parazit
 • Protein
 • Protaza
 • Virüs

Mikrobiyota

 • Bakteri
 • Mantar
 • Arke
 • Virüs

Bu ana grupların altında adlandırılmış ve adlandırılmamış bir çok form mevcut. Her bir formun kendine özgü bir programı ve bu grupların insanda bulunanların hepsinin insanla ortak duygu programları mevcut.

Bizim yaşadığımız duygusal deneyimlerin kaydı sadece bizim bedenimizdeki hücrelere kaydolmuyor. Vücudumuzda bulunan canlı cansız her bir atoma da kaydoluyor ve bu atomlarla bağ kurabiliyor. Bizim bedenimiz dahil olan mikro canlılar ve virüsler bizde bulunan düşük titreşimli ya da frekanslı bir program nedeniyle bedenimize dahil oluyorlar. İlk olarak biz kendi programımızı fark ederek önce onu hoşgörü, sevgi, şefkat ya da merhametle arındırmalı ya da şifalandırmalıyız. Onları kovarak yapacağımız şifa çalışması kalıcı olmayacaktır. Pozitif ya da aydınlığa da hizmet etmeyecektir.

Bizim mikroorganizma ve virüslerle ortak kullandığımız program alanı bizim negatif duygularımızın alanı. Haydi bu negatif duygularımızı da yeniden hatırlayalım.

 1. Can Sıkıntısı
 2. İğrenme
 3. Üzüntü
 4. Kızgınlık
 5. Öfke
 6. Kıskançlık
 7. Nefret
 8. Kibir
 9. Hüzün
 10. Korku

Biz vücudumuzda bulunan mikroorganizmaları ve virüsleri kendimizden diye tanımlamadığımız için yapmış olduğumuz çalışmada onlar öteki olduğu için onların alanına dahil olamıyor. Bu nedenle de vücudumuzdaki mikroorganizmalar için ayrı ayrı çalışma yapmamız gerekiyor. Bedeninizdeki mikroorganizmalar ve virüslerle bir oldunuzsa zaten bunu yapmanıza gerek yok. Ben benim gibi yapamamışlar için bunu ifade ediyorum.

Arınma Çalışması

“Şu an Işık Ordularını ve Işık Şifacılarını alanıma davet ediyorum. Anne karnında ilk hücrelerim oluştuğu andan şu ana kadar madde bedenimi ziyaret etmiş ve hastalık deneyimi yaşamama neden olan bakteri, mantar, parazit, protein, protaza, virüs ve henüz insanlık tarafından tanımlanmamış mikro formların bedenime dahil olmasına neden olan bende aktif ya da pasif olarak bulunan ve bulunmuş can sıkıntısı, iğrenme, üzüntü, kızgınlık, öfke, kıskançlık, nefret, kibir, hüzün ve korku duyguları ile ilgili ilahi olarak şifalanması için her şeyi ilahi işlem için Işık Şifacılarına teslim ediyorum. Şu an bedenimde bulunan ya da bulunmayan bakteri, mantar, parazit, protein, protaza, virüs ve henüz insanlık tarafından tanımlanmamış mikro formların alanındaki bana ait can sıkıntısı, iğrenme, üzüntü, kızgınlık, öfke, kıskançlık, nefret, kibir, hüzün ve korku duygularını bu formların alanından arındırması için benim sorumlu olduğum alan dışındaki her şeyi Işık Ordularına teslim ediyorum; benim sorumlu olduğum alana da ilahi şifa için koşulsuz sevgi enerjimi yönlendiriyorum. 

Bu zamana kadar bedenimi ziyaret etmiş Yaratıcı’nın yarattığı mikro yaşam formlarına ilahi varoluş dengesinde olmadığım her an için tüm yaratılmış mikro yaşam formlarından özür diliyorum. Yaratıcı’dan da af ve bağışlanma talep ediyorum. Eğer mikro yaşam formları ile deneyimimin beden sağlığım yerinde olacak şekilde deneyimlemem ilahi olarak uygunsa bunu talep ediyorum.

Şu andan itibaren mikro yaşam formları ile savaş içinde olmadan benim bilmediğim Yaratıcı’nın bildiği ilahi yaşam barışı dengesinde olmayı seçiyorum. Bedenime dahil olmamış herhangi bir mikro yaşam formuna yönlendirdiğim sevgi olmayan enerji ve programlar olduysa benim direkt ya da dolaylı sorumlu olduğum tüm enerjileri mikro yaşam formlarından ilahi olarak arındırması için Işık Ordularına tüm alanı teslim ediyorum. Savaş bilincinde olan insanların alanından gelen tüm bilginin de Işık Ordularının bilgeliğinde alanıma dahil olmasını seçiyorum.

Anne karnında ilk oluşan hücrelerimle birlikte vücuduma dahil olan tüm mikrobiyotamda bulunan bakteri, mantar, arke, virüs ve henüz insanlık tarafından tanımlanmamış mikro formların alanından can sıkıntısı, iğrenme, üzüntü, kızgınlık, öfke, kıskançlık, nefret, kibir, hüzün ve korku duyguları ile ilgili ilahi olarak şifalanması için her şeyi ilahi işlem için Işık Şifacılarına teslim ediyorum. 

Işık Ordularından bağışıklık sistemimdeki her bir formun alanına birikmiş bedenimin sağlık dengesinde olmasını engelleyen enerji ve programları sağlıklı bir şekilde arındırmasını talep ediyorum. Işık Şifacılarının bağışıklık sistemimdeki her bir formu, organı ve hormon bezini şifalandırmasını talep ediyorum. İlahi insan sağlığı programından benim alanımda aktif olması gerekenleri Işık Ordularının ve Işık Şifacılarının ilahi Işık korumasına almasını seçiyorum. Işık Ordularının her bir hücremi, vücudumda bulunan her bir mikro formu ve elementi bana ait ya da diğer insanlara ait kibre karşı ilahi korumaya almasını talep ediyorum. Işık şifacılarının bende birlik bilincini aktif etmesini talep ediyorum. Şu an vücudumdan ayrılması gereken her bir mikro yaşam formunu koşulsuz sevgimle Işık Ordularına ilahi program dengesinde teslim ediyorum.

Bağışıklık sistemimde, vücudumda bulunan patojenlerde ve mikrobiyotamda ilahi yeni insan bilincinin aktivasyonuna izin veriyorum. Bedenimde yeni sağlık dengesini Işık Şifacılarının sağlıkla anda bedenimde aktif etmesine izin veriyorum. Bağışıklık sistemim yeni dengeyi öğreninceye kadar Işık Ordularının rehberliğini talep ediyorum.

Şu an insanlık planında var olan hastalık deneyim programına tepki göstermeyi bırakıp, şifa ve sağlık için kendi sorumluluğumu alıyorum. Benim ve insanlığın sorumluluğunun ve maharetinin ötesindeki her şey için de Yaratıcı’dan yardım talep ediyorum. Hak ettiğim şifa ve bilgeliğe kendimi açıyorum. Şu an bende açılan bu şifa alanının dünyada Yaratıcı tarafından yaratılmış mikro yaşam formlarına ve yaşam formlarına ilahi olarak genişlemesi gereken alana genişlemesine izin veriyorum. İlahi olmayan benim alanıma ve benim sorumlu olduğum alanlara yapılan tüm müdahalelere Işık Orduları lütfen anda ilahi işlemi yapın.

Bu bu işleme sadece aracıyım. Her şeyi var edenin, izin verenin ve gerçekleştirenin Yaratıcı olduğunu biliyor ve onaylıyorum.”

Bu niyeti bir kere okuduğunuzda alanınızda bu zamana kadar insanlık tarafından dahil edilmiş programları arındırırsınız. Bir kaç gün sonra yapacağınız ikinci tekrarda sizin ruhunuzdan gelenler arındırılmış olur. Lütfen belirtilen zamanlara riayet ederek yapın çalışmayı.

Anneler “çocuğumuza yapabilir miyiz?” sorunuza cevabım. Siz çocuğunuzu koşulsuz sevginizle sarıp sarmaladığınızda bu şifa ondaki tüm yaşam formlarını kendiliğinden şifalandırır. Onun dışında bu çalışmanın 12 yaş altındaki çocuğa uygulanması uygun değil. Siz çocuğunuzu koşulsuz sevmeyi kendi içinizde var edecek dengeyi bulmanız gerekiyor. 12 yaş üzerinde olan gençler için de o istiyorsa bunu yapabilir.  

Hatırlatma

Bilimsel alanda ya da şifacılar alanında ölümsüzlük arayışı bulunabiliyor. Bu program tekamülsüz bir program. Lütfen bu programın tuzağına düşmeyin. Bu tuzağa düşmek çok kolay. “Bu şifayı ben yaptım.” ya da “Bu şifayı … kişisi gerçekleştirdi.” dediğiniz an o tuzağın içindesiniz. Şifa için aracı insanlar elbette olacak ya da siz birilerine aracı olacaksınız. Burada aracılık bilinildiğinde her zaman şifa kapıları ve sağlıklı yaşam size ve aracı olduklarınıza hak ettiği şekilde açılır; ancak tersinde her şey kapanır.

Hastalıkların her insanın hayatına dahil olmasının bir nedeni vardır. Bu neden çözümlendiğinde sağlık deneyimi ortaya çıkabilir. Bir ruh kendine ömür boyu hastalık programını ruhsal gelişim için planladıysa o zaman o insan olabilecek en konforlu şekilde hayatını sürdürürken hastalık da ona yoldaşlık edebilir. Tüm detayları bilmiyoruz. Sadece insan olarak sorumluluk alıp yapılması gerekeni yapıp, ötesi için de bol bol dua etmek en ferahlatan deneyim olur.

Eğer aşağıda paylaştığım meditasyonu yapmadınızsa bu meditasyonu da yaparak şifa alanını daha genişletebilirsiniz. Bu meditasyonu eğer tekrarlamanız gerektiğini hissediyorsanız, en erken bir ay sonra tekrarlayın. Daha öncesinde lütfen yapmayın.

02.02.2022

Etiketler: