İçeriğe geç

Aşılama Yaparak ve Sevgi İle Sulayarak Olumsuz Kalıpları Olumluya Dönüştürme

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 350Kelime
  • 122Görüntülenme

Aşılama Yaparak ve Sevgi ile Sulayarak Olumsuz Kalıpları Olumluya Dönüştürme

Hayatımızı gözlediğimiz sürece sürekli sahip olduğumuz olumsuz kalıp ya da yaşadığımız olumsuz durumların farkına varıyoruz. Farkına vardığımız an çözüm çok kolay bize ulaşıyor. Bu da o kolaylıklardan biri.

İçinde bulunduğunuz değişmesini istediğiniz durum ya da sahip olduğunuz inancı değiştirmek için bir yöntem. Bu ben de huzursuzluğun huzura dönüşmesi olarak ortaya çıktı sizde bunu değiştirmek istediğiniz her ne ise onun için yapabilirsiniz.

Köklü bir huzursuzluk ağacına sahip olduğumu fark ettim. Peki, ne yapmalıydım bu köklenmiş durum için? Güzel melek Başmelek İsrafil bana bunun cevabını ulaştırdı. Bu ağacı tıpkı fotoğraftaki gibi huzurla AŞILADIM. 3 yerden aşılama yaptım. Peki, bu ağacın tamamen huzura dönüşmesi için başka neler yapılmalıydı? O da bu ağacı 21 gün boyunca dilediğim zamanda SEVGİ ile sulayıp onun dönüşeceğinden emin olmaktı.

Bu zamana kadar deneyimlerimden öğrendiğim niyetlerime bütünü dahil ettiğim zamanlarda daha kolay olduğu idi. Çalışmaya başlarken bir de “Allah’ım iznim olan her evde ve mekanda bulunan huzursuzluk ağacını aşılayıp onu sevgi ile sulayıp huzura dönüşmesine niyet ediyorum” dedim.

Tüm olumsuz ağaçlarımız sevgi ile olumluya dönüşsün.

Ceviz Aşılı Çam ağacının fotoğrafını, 29.07.2012 yılında Topkapı Sarayı Bahçesinde  çekmiştim.