İçeriğe geç

Ruhsal Yolculuğum – Yaşam Hikayesi

  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1092Kelime
  • 492Görüntülenme

Ruhsal Yolculuğum – Yaşam Hikayesi

Birlikte yol aldığım insanların yolculuğuna çalışmalar esnasında ruhum şahitlik ediyor. Ben bu şahitliklerin zihin düzeyinde çoğunun bilincinde değilim. Gelen paylaşımlarla da zihinsel düzeyde şahitlik edip, kalbim genişliyor ve mutlu oluyorum. Hafta sonu gelen bu güzel yolculuk hikayesini izin doğrultusunda sizlerle de paylaşıyorum.

Zor dediğiniz deneyimlere bakış açınızı değiştirmenize aracılık edeceğini düşünüyorum.

∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼

Ben 1989 doğumluyum, hayatımın çok büyük bir kısmında çocukluktan gelen öfke patlamaları, kontrol edemediğim gözyaşlarım sebebiyle utanarak, hep bir şeyler için kendimi sonraki sıraya alarak sabrederek, bekleyerek yaşadım. Aynı zamanda çok çalışıp bir şeyleri de başararak kendimi geliştirdim kendimle gururlandım ailemi de gururlandırdığım güzel şeyler de oldu. Bir zamanlar başarı olarak gördüğüm şeylerin anlamlarını yitirdiği hatta hiçbir şeyin de pek bir anlamı kalmadığı zamanlarım da oldu. Bu gibi dönemlerde çok farklı şeyler denedim. Astroloji, fal, tarot, olumlama, şifacı insanlarla yollarım keşişti.

İlk büyük değişim annemi Zeynep isimli bir şifacı kadına götürmemle başladı. Annem ölümü artık çağırdığını söylediği bir zamandı. Çok değişik bir tecrübeydi gerçekten de annem günden güne yeniden hayata döndü. Zeynep hanım hayatımızdan bir daha dönmemek üzere ayrılırken meditasyon yapın demişti. Ama bu o zaman benim için hiçbir şey ifade etmediği gibi komik gelmişti. Sonra aynı yıl 2018 sonlarında hiç beklemediğim şeyler yaşandı. Yeniden ne yapacağımı hiç bilmez ve yalnız olduğumu sanarken YouTube’da sizin videonuza denk geldim sonrasında 2 yıl boyunca gece ve gündüz meditasyonlarınızla çalıştım. Çok çok çok derin bir şeylerin iyileştiğini hatta uykumda da aktığından emindim. Annem de bir arayış içindeydi sizin videolarınızdan anneme bahsettim. Çok derin şifa akıyor anne aklımıza gelmeyecek şeyleri şifalandıracak cümleleri kuruyor demiştim sonra annem ve ben, sizinle yola devam ettik.

İlk defa Maçka parkında bir aktivite vardı tam da bu ne yapacağımı hiç bilmediğim dönem. Yoga matımı alıp geldim. O güne dair kafam çok dalgın olduğu için tek hatırladığım gözlerimin içine bakıp söylediğin cümleler oldu. Cümleler birebir aynı değil belki ama biz insanların birbirimize yaptığımız her şeyin önceden birbirimize yapacaklarımıza dair söz vermiş olduğumuzdu. Haklılık suçluluk yok öğreti var arınması gereken alanlar var demekmiş şimdi daha açık anlıyorum.

Bir kere de 21 Haziran 2019 cep şifası meditasyon çalışması vardı sahilde yapılacaktı. Saat 18:00’de başlayacaktı. Ama ben işten tam 18:00’de çıktığım için yetişemeyeceğim için üzülüyordum. Tam bir gün öncesinde iş yerim esnek çalışma saatlerine geçti işe 1 saat erken gittiğim için bir saat erken çıkabildim. O gün çalışmaya katılmış olduğum için çok çok mutluyum:)  böyle minik minik mucizevi şeyler de oldu. Çöpleri ayrıştırarak atmaya net bir şekilde ne olursa olsun bu çöpleri uzak da olsa ayrıştırarak atacağım dediğimde ertesi gün evin önüne ayrı ayrı çöp konteynırları kondu. Niyet doğru olunca Rabbim kolaylığını veriyor.

2020’ye kadar bu süreç ücretli meditasyonlar, canlı yayınlar ve YouTube meditasyonlarıyla sürdü bu yolculuk bir taraftan da sokak hayvanları için elimden geldiğince bir şeyler yaptığım bir dönemdi. 2019 sonunda artık Kundalini Reiki Uyumlaması için sizinle yazışmıştık. O dönem takviminiz çok yoğundu. 2020 senesinin sonunda annemden Uyumlama almak nasip oldu. O zamandan bu yana ise çoğunlukla enerjilerle çalışarak devam ediyorum. Günlük arınmalarımı mutlaka yapıyorum elimden geldiğince Türkiye için çalışıyorum. Bir şeyleri şifaya açılsın diye evrensel bilince gönderiyorum. Hatta en son evlilik ve düğün öncesi şifa alanına çok çok sevinmiştik. yorumlarınız sorularınız çok daha detaylı düşünmeme yardımcı oldu çok çok teşekkür ederim 🙂 Söylediğiniz bir kaç cümle çok derindi. Eril enerjiye dönüşmek seni kendi içinde dengesizleştirebilir. Her iyi insan, iyi eş olacağı anlamına gelmez ve Allah’ın sana bahşettiği bolluk ve bereketten vaz mı geçeceksin diye sormuştunuz. Ayrıldıktan 2 gün sonra terfi aldım, Yasemin Hanım. Meğer sevdiğim insan ailemin evlilik alanını karmik döngülerimizi şifalandırmamız için gelmiş. Sevgiyle uğurladık birbirimize güzel dileklerle ki bu da hiç tecrübe etmediğim bir ayrılık şekliydi çok şükür.

Hayatının çok büyük bir kısmında zikzaklar yaşamış bir insan olarak her şeyi daha sakin karşılıyorum daha çabuk sükunete ulaşıyorum. Daha huzurlu bir insanım, eskiden ah edebilen bir insanken artık bana ne öğretmeye geldi diye düşünüyorum. Daha sevgi odağında, daha faydalı olmaya çalışıyorum. Eski bene göre şimdiki benin kendisine etrafına çok daha iyi bir ben olduğunu hissediyorum. Bu yolculukta Rabbimin sizi bana vesile göstermesine, sizinle tanışmış olduğuma çok mutluyum. 2018den beri yolculuğumuzun nasıl geçtiğini özetlemeye çalıştım. Ailemizden biri olduğunu hissediyorum gerçekten Yasemin Hanım. Rehberliğiniz için çok çok teşekkür ederim. Rabbim böyle bir yolculuk nasip ettiği için şükrediyorum.
İlk dinlediğim videonuzun hangisi olduğunu hiiç hatırlamıyorum. Ama en sevdiğim Meditasyonunuz Allah Sevgisi ile Bir Olma Meditasyonu. Nedense bunu da iletmek istedim:) 🙂

Her şey kolaylıkla, sevgiyle, AŞKla olsun tüm insanlık için
Kocaman sevgiler,
Sea

Hepimizin yolculuğu AŞK bilgeliği ile olsun…

14.03.2022