İçeriğe geç

Başmelek Metatron’un 21.12.2018 Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 1Dakika
  • 259Kelime
  • 134Görüntülenme

Başmelek Metatron’un 21.12.2018 Mesajı

Yüreğinizdeki Işık Olmayan Her Şeyi Bana Teslim Edin

Zor bir dönemden geçiyorsunuz. Tüm zorluk daha çok ışıkla birlikte dünyada yaşamanız için yaşanıyor. Bu süreçte 1.1 kapısına kadar insanların ve kendinizin karanlık alanları ile yüzleşeceksiniz. Toplumsal ya da bireysel yaşanan ne olursa olsun lütfen ışık ya da sevgi odağında kalın.

Dengede kalmakta zorlandığınız her an bizleri çağırabilirsiniz. Yaratıcı’nın Başmelek Metatron olarak bana verdiği görevlerden biri de Işık Zamanını aktive etmek. Sizler alanınızda Işık Zamanını aktif etmek için benden yardım isteyebilirsiniz. “Başmelek Metatron Işık Zamanını benim lineer zamanımda aktif et” niyetini yapıp zihninize odaklanın. Zihniniz sizin algınızı dengeleyen merkeziniz. Referans noktanız dünyasal zaman dengede kalarak sizi Işık Zamanına uyumlamam için zihninize odaklanın. Onu susturmayın sadece odağınız zihniniz olsun.

Bugün kendiniz ve insanlık için çok şey yapabilirsiniz. Davranışlarınız seçimlerinizi değiştirebilir. Farkındalığınız aktif olsun. Her hangi bir eyleme geçmeden ya da söz söylemeden önce yeniden düşünün bu eylem ya da söz sizin ruhsal tekamülünüze uygun mu? 

Işığımız ve Sevgimiz sizlerle. Bu mesajı 3 kere okumanız yazı dilindeki enerjiyi içselleştirmeniz için önemlidir.

21.12.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin