İçeriğe geç

Beşeri AŞK Gerçekliğinin Saflaştırılması

  • 3 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1336Kelime
  • 496Görüntülenme

Beşeri AŞK Gerçekliğinin Saflaştırılması

AŞK ile ilgili çok yazı yazdım; ücretli ya da ücretsiz çok da çalışma yaptım. Henüz benimle etkileşimde olan çoğu insan beşeri AŞKın ne olması gerektiğini anlamadı. Bu anlayamama ya da işine gelmediği için anlamayı reddetme hali de dünyada yaşanacak saf AŞK boyutu gerçekliğini insanların hak etmiş olsalar bile yaşamasını engelliyor.

Beşeri AŞKın saf AŞK boyutu gerçekliğini binlerce yıldır çok az insan, insanlığa gösterebilmiş. İnsan insana AŞKın saflığını öğretememiş, onun yerine kusurlarını aşk diye öğretmiş. Bu zamana kadar bildiğiniz size aşk diye öğretilmiş bilgilerden ve deneyimlerden özgürleşip; AŞKın evrensel gerçekliği ile beşeri AŞKa kanat açmak isteyenler için aşağıdaki çalışmayı yazıyorum.

Bu çalışmayı her gün ya okuyun ya da kendi ses kaydınızla kaydedin ve her gün dinleyin. Önce sizdeki kayıtları arındıracak ondan sonra da etkileşimde olduğunuz insanların kendi gerçekliğindeki saf olmayan beşeri aşk alanlarının size geçmesini önleyecek. Sizin alanınız temizlenmediği sürece konuştuğunuz insanların ve kurgusal karakterleri aşk deneyimi sizin alanınıza girip sizi karıştırmaya devam edecek. Kurgusal karakter ile film, dizi, oyun ve kitaplarda karşılaştığımız karakterleri ifade etmek istedim.

Ho’oponopono ile Beşeri AŞK Gerçekliğinin Arındırılması

Beşeri AŞK ile ilgili tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum.

Bende var olan bilgi ve deneyimler ile bu zamana kadar karşılıklı ya da platonik olarak yaşadığım her beşeri aşk ilişkisinde ortaya çıkardığım ya da ortaya çıkmasına vesile olduğum beşeri AŞKın saf gerçekliği olmayan her şeyin olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Egomun ortaya çıkardığı aşk oyunlarını aşkın gerçeği sanarak onlara tutunup büyütmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Beşeri AŞKa dair direkt ya da dolaylı beklenti içinde olmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Beşeri aşk alanında suçlama ve suçlanma programımı alanımda aktif ya da pasif olarak bulundurmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kollektif bilince yönlendirdiğim programlardan dolayı insanlık planında saf beşeri AŞKın deneyimlenmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sahip olduğum negatif duygu, düşünce, duygu ve hisleri aşkın gerçeğiymiş gibi süsleyip paketleyip insanlara sunmama ya da bu sunuyu bana yapan insanlardan geleni kabul etmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sahip olduğum karakterden ya da oynadığım aşk oyunları nedeniyle davranışlarımla var ettiğim AŞKın gerçeği olmayan davranışları yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İnatla beşeri AŞKı safsızlaştırmak için çabalamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İyi niyet ya da kötü niyetle başka insanların beşeri AŞK alanını karıştırmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Beşeri AŞKın saf gerçekliğinden korkmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Beşeri AŞKı saf bir şekilde dünyada deneyimleyeceğime inanmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Alanımda olan beşeri aşk adı altında var olan manipülasyonların ya da hükmetme programlarının alanımda varlık sürdürmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

AŞK OLup AŞKla yaşamamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

02.04.2021