• 1 sene önce
  • 4Dakika
  • 867Kelime
  • 116

Huzur

Bu yazıyı daha önce bende açığa çıkmış bilgilere göre yazacağım. Eğer yazacaklarım sizin kalbinizde bir anlam bulursa sizin yolunuza da hizmet ediyordur; anlam bulmazsa sizin yolunuza hizmet etmiyordur.

Bizler insan olarak duygulara ve bu duygularla bağlantılı hislere sahibiz. Negatif duygular Kaos boyutunun öğretileri; pozitif duygularda AŞK boyutunun öğretileri. Yaşadığımız dünyada hem Kaos boyutu hem de AŞK boyutu deneyimlendiği için tüm duygular aktif ya da pasif olarak tüm insanlarda mevcut. İnsanın olgunlaşması ve yaşam dersleri ile bağlantılı olarak Kaos boyutu öğretisi olan duygulardan özgürleşebilir.

Huşu duygusu pozitif duygular içindeki frekansı en yüksek duygu. AŞK boyutu öğretileri içinde frekansı en yüksek olan duygu. Huzur da huş duygusu ile bağlantılı hislerden biri. Bu hissi yaşamımızda daha fazla deneyimlemek için hem kendimizi gelişmiş hale getirmemiz hem de insanlık planın gerçekliğini idrak edebilmemiz gerekiyor. İnsanlık planın gerçekliğini idrak etmek eylemsiz bir kabulleniş halini içermiyor. Her bir insanın kendini geliştirmesine imkan oluşturmak için eylem de olmayı da beraberinde getiriyor. AŞK boyutu insanın tek başına yapacağı bir yolculuk değil. Tek başınalığın bu yolculuğa hizmet etmeme nedeni AŞK boyutunun öğretisi olan birliğin deneyimlenmesini engellemiş olmasından kaynaklanıyor.

Bu kadar kalabalık insan nüfusu ile gerçekten huzuru deneyimleyebilir miyiz? Kalıcı olarak deneyimlememiz mümkün; sadece bazı seçimlerimizden vazgeçmemiz gerekiyor. İnsan olarak benim olsun programından özgürleşmediğimiz sürece huzurun kalıcı olarak ortaya çıkması çok zor.

Başka bir soru daha var tabii. Bir çok insan benim olsun diyerek sadece kendi mutluluğuna odaklanmışken ben niye herkes huzuru deneyimlesin diye kendi yaşamımdaki konfordan vazgeçeyim? Huzurun inşası bir birey liderliğinde olursa evet bu sorunun ortaya çıkması çok doğal. Birliğin deneyim programı olan huzuru birlikte tezahür ettirmeyi seçtiğimizde bu soru sadece bir illüzyon olmuş oluyor. 

Huzurun Tezahürü

Huzuru inşa etmek insanın çabası, çatışması ve savaş ile ortaya çıkarken; huzuru tezahür ettirmek AŞK ile kendiliğinden bir oluş hali olmuş oluyor. Bu oluş halinin DNAmızda bulunan kodlarının önce aktif hale getirilmesi gerekiyor. Aşağıda yazacağım niyet ile ilahi zamanı gelmiş kodların aktivasyonunu gerçekleştireceğiz.

Yüce Yaratıcım,

Bu dünyaya gelmeden önce DNAma kaydettiğin birliğe ait kodlardan kendi yolculuğumda hak ettiklerimin aktivasyonunu talep ediyorum. Bu aktive olan kodlarla ilgili zihinsel düzeyde bilmem gereken bilgileri lütfen benim anlayacağım şekilde zihnime aktar. Dengelemem gereken kutupluluk programlarımı daha kolay gerçekleştirmeyi talep ediyorum. Bu kolaylığı deneyimlememi engelleyen özelliklerimi fark etmeyi seçiyorum. İnsan olarak kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum; ötesindeki her şeyi sana teslim ediyorum. 

Huzurun tezahüründe senin bize sunacağın ilahi yardımın da insanlık olarak bizlerle olmasını talep ediyorum. İlahi olarak zamanı gelmiş huzurun bu dünyada tezahür etmemesi için çaba gösteren, huzurla çatışan ve savaşan kişiler için hak ettiğim ilahi korunmayı talep ediyorum. 

Özgür irademle şu andan itibaren hak ettiğim huzur içinde yaşamayı talep ediyorum. Var olduğum ilk andan şu ana kadar huzurun tezahür etmesini engelleyen bilerek ya da bilmeyerek; gönüllü ya da zorla yaptığım her şeyi sana teslim ediyorum. Yaptıklarımla ilgili senin razı geldiğin neyse buna razı olmayı seçiyorum. Yaptığım her şey için af ve bağışlanma talep ediyorum. Huzurun tezahür etmesi için yapmam gereken her ne varsa bunu da kendi gücüm kadarıyla yapmayı talep ediyorum. Eğer huzuru tezahür ettirmede huzuru huzurla çoğaltmam ilahi olarak uygunsa yaşam enerjim bu yeni huzur enerjisi ile uyumlansın. Yaşamım da sağlıklı, kolay ve neşeli bir şekilde huzur programı ile uyumlansın.

İlahi zaman hem bireysel olarak bizim için hem de tüm varoluş için en uygun zamanın birleşimi ile oluşur. Bu nedenle bu niyeti belirli aralıklarla tekrar edebilirsiniz.

Daha Önceden Kaydettiğim Çalışmalar

Huzur ve Mutluluk İçin Ho’oponopono

Mavi Şimşek Enerjisi ile Bulunduğunuz Ortamda Huzur Meditasyonu

Başmeleklerle Huzur Meditasyonu

Kalabalık İçinde Huzur

Aşılama Yaparak ve Sevgi İle Sulayarak Olumsuz Kalıpları Olumluya Dönüştürme

Huzurlu Düşüncelere

Varoluş Özümüzle Bağlanma Meditasyonu

Serafim Melekleriyle Zihin Arındırma Meditasyonu

Huzurlu Bir Dünya İçin Ho’oponopno Arınması

Huzuru hep birlikte tezahür ettirdiğimiz günler kolayca AŞKla gerçekliğimiz olsun.

28.08.2021

 

 

 
 
 
 

 

 

You may also like