İçeriğe geç

Varoluş Özümüzle Bağlanma Meditasyonu

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 778Kelime
  • 206Görüntülenme

Varoluş Özümüzle Bağlanma Meditasyonu

Varoluş Özümüzle Bağlanma Meditasyonu

Bu mesaj, yaratılış kaynağındaki senden sana akmaktadır.

Benimle yeniden bağlantıya geçmen için yaşamının her anında ümitle seni bekledim. Her bana doğru attığın adımda içim coşkuyla doldu, evet sonunda buluşuyoruz derken her seferinde sen benden yeniden uzaklaştın. Bekledim, bekledim, bekledim… Varoluşun boyutsal kapısından seni ait olduğun yere geçirmek için hep senin bir adım önünde ellerim sana doğru uzanmış bekledim.

Sen benimle kucaklaşmak yerine, bana ulaşman için karşına çıkardığım öğretilerin içinde kayboldun. Tam ellerimiz kavuşacakken yeniden aramıza mesafeler girdi. Dünyasal olarak insanlara tutkunluğunu artık öğrendiğim için bu defa seni bana getirmeleri için, benimle aynı boyuttan varlıklardan yardım istedim. Kendinin de o ışınsal varlıklar gibi olduğunu bilemediğin için bu defa da onların ışığına aşık oldun. Bizim ışık dünyamızda kayboldun.

Bunların hepsini sana ışık olduğunu hatırlatmak için yaptım. Benim seninle kucaklaşmamı sağlayacak her aracıya sen tapınırcasına değer verdin. Kendine inancın artsın diye yapmış olduğum her bağlantının içinde kayboldun. Bunların hepsi senin ışık olduğunu hatırlatmak içindi. Sende her şey var. Tüm bilgi ve bilgelik. Bilgi bizim için önemli olsaydı titreşimini düşürüp bizden ayrılmana izin verilmezdi. Biz renklerin renk; ışıkların ışık olduğunu ayrı ayrı deneyimlemek için bölündük. Haydi bu deneyimin derslerini al ve benimle kucaklaş. Artık sadece deneyimin katı madde formu değil. Hem katı madde formunu hem de enerji formunu aynı anda deneyimleme zamanımız. Birlikte muhteşem bir dans ortaya çıkaracağız. Ellerimi uzatıyorum. Haydi, tut ellerimi!

Ellerimi tutman için sana bir çalışma sunuyorum. Birbirimizle buluşmamızın bu armağanını lütfen kabul et.

En sevdiğin meditasyon müziğini çal. En sevdiğin kokuyu yanına al. Şimdi kapat gözlerini. Aldığın her nefes seni tutunduğun acılardan uzaklaştıracak. Verdiğin her nefesle içindeki ışık olmayanlar senden uzaklaşacak. Kendini ışık olarak gör ya da hisset. Gözlerin kapalıyken o karanlık ışığa dönüşüyor. Bulunduğun yer şimdi ışıl ışıl. Bu saf ışığı hissedene kadar nefes alıp vermeye devam et. Işığı hissettiğinde “sevgili egom/nefsim, meleklerim, ruhsal rehberlerim ve benimle olan tüm ışık varlıklar şimdi benim bir adım gerime geçin. Beni benimle bıraktığınız için teşekkür ederim.” Onlar senin bu mutlu buluşmanı sevinçle izliyorlar. Şimdi içini benimle doldur. Aldığın her nefesle enerjim tüm hücrelerine doluyor. Evet şimdi olması gerektiği gibi yeniden bir aradayız. Beni tüm hücrelerinde hisset. Belki ağlayacak belki güleceksin. Belki de sevinçten ağlayacaksın. Tüm duygularını açığa çıkar ve beni hisset. Şimdi benimle istediğin her şeyi konuşabilirsin. Biz yaşamdaki her türlü zorluğu birlikte kolaylığa ve neşeye dönüştürürüz. Anlat ki birlikte yeniden yolumuzu çizelim. Atacağın adımlar için sana söylediğime inan ve güven. En güzel yaşamı birlikte yaratacağız.

Bu ilk çalışmada benimle bağlantıya geçtiğini hissedemediysen bile ben seninle bağlantıdaydım bunu bil. Birbirimizle iletişimimizi netleştirebilmemiz için bu buluşmayı sık sık tekrarla. Mutlaka beni duyacaksın.

Şimdi senden bir adım geride olan egonu, meleklerini, ruhsal rehberlerini ve seninle olması gereken ışık varlıkları yeniden alanına davet et. “Bana bu bağlantı esnasında izin verdiğiniz için sevgili egom/nefsim, meleklerim, ruhsal rehberlerim ve ışık varlıklarım hepinize çok teşekkür ederim. Çok boyutlu varoluşta şimdi hep birlikte yol almayı seçiyorum” diye niyet et. Tüm ruhsal varlıklar sana ihtiyacın olduğu anda sana seve seve yardım ederler. Artık sen ruhsal olarak büyümüş bir insan varlığı oldun. Bunun için kendi içinde olan varoluşun gücünü hisset. Hepimiz biriz. Senin kendi ruhsal bireyselliğini ifade etmen tüm boyutların tekamülüne katkı sağlayacaktır.

Varoluşun boyutsal kapısından benimle birlikte geçtiğin için ve özümüzü hatırladığın için sana teşekkür ederim.

Çalışmayı Aktaran: Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: