İçeriğe geç

Sadece Seviyorum

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 2Dakika
  • 415Kelime
  • 81

Sadece Seviyorum

Birini insan olduğu için sevmek toplum olarak bize öğretilmemiş sanırım. Bunu başaran insan sayısı Türkiye’de çok az.

Birini kendi olduğu için değil bize ait bir etiketle sevmemiz gerekiyor gibi seviyoruz. Yaklaşık on gün önce aynı şeyi alışkanlıktan ben de yaptım. Alışkanlıkları fark etmek kendi içinde zor oluyor. Her çalışmanın farkındalığı mükemmel oluyor. Bugün Serafim Melekleri ile Dünyasal Denge Çalışmasını tamamladık. Daha önce de birçok insandan ailelerindeki biri gibi sevildiğimi belirten çok mesaj aldım. Bugün gelen mesajdaki çok içten “seni kardeşim gibi seviyorum” cümlesini önce her zaman ki gibi karşıladım. Sonra iç sesim “neden Yasemin olduğum için sevilmiyorum?” sorusunu sordu.

İşte bu soru önce benim aynı cümleyi başka birine kurduğumu hatırlattı. Sonra da beni kızı gibi, kardeşi gibi, annesi gibi etiketi ile seven insanları hatırladım. Evet sevmek ve sevilmek güzel. Ama neden sevdiğimiz insanı bize ait bir aidiyetle kendimize bağlıyoruz ki? Sevginin aidiyete ihtiyacı yok. Sevilen kişi kendi kişiliği ve ruhu ile eşsiz zaten neden onun bu halini kabul etmiyoruz ki? Ruhum sevginin sonsuzluğunu deneyimlemek için insan sevgisini kendi programına dahil etmiş, bundan daha muhteşem bir şey olamazken ben neden sevgiyi kısıtlıyorum ki?

Bir cümle bir sürü açılıma neden oldu. Geçmişte hatırlamadan bir çok insanı aynı şekilde kısıtlayarak sevmiş olduğumu fark ettim. Onun gerçek varlığını görmezden geldiğim hayatımdaki her insandan özür diledim. Sevginin sonsuzluğunu kısıtladığım için sevgiden özür diledim. İnsanların beni ben olmadan sevmesine izin verdiğim için kendimden özür diledim.

Sonra da insanların alanındaki yanlış tanımların arınıp sevginin sonsuzluğunun daha çok insanda ortaya çıkması için Kundalini Reiki ile İlahi Gerçek Sevgi Olmayan Tanımların Arınması Çalışmasını yaptım.

Beni ben olduğum için, hayatınızdaki her insanı da kendi olduğu için sevin. Bu hem ruhu hem de sevgiyi onurlandırma şeklimiz olacak.

Kalbinde sevgi enerjisi olan her insanı kendi olduğu için sadece seviyorum.

18.10.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: