İçeriğe geç

Soyut Korkulardan Özgürleşme

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 740Kelime
  • 717Görüntülenme

Soyut Korkulardan Özgürleşme

Şifa niyetine diyerek yazıya başlıyorum. 15 Mart tarihinden itibaren enerjisel olarak korku programlarının görünür olması için çok fazla enerji insanlık planına dahil oluyor. Korku programında var olan somut korkuları dönüştürmek kolay olan taraf. Soyut korkular öyle tatlı bir şekilde kendilerini gizlemişler ki korkunuz olduğunun siz bile farkında olmuyorsunuz 🙂 

15 Mart tarihinden beri ben farkında olduğum ya da olmadığım korkular için bol bol Başmelek Azakriel’le Korkulardan Arınma çalışmasını yapıyorum. Bugün kardeşimin gördüğü bir rüya üzerinde hayatımı yeniden gözden geçirdim. 1994 yılında lise son sınıfa başladığım zamanda hayatıma hiç olmadığı kadar çok soyut korku programını dahil etmişim. Üniversite sınavını kazanmayı kendime ölüm kalım meselesi haline getirmişim. Ailemin herhangi bir baskısı olmamasına rağmen kendi kendime öyle büyük bir kaotik alan yaratmışım ki, bugün alanı görünce kendime kocaman bir aferin verdim. Bu aferinin sebebi hayatımı zorlaştırmaya olan gayretim nedeniyleydi 😀 

Bugün 6 – 7 saat bu alanın temizlenmesi için bol bol meditasyon ve bol bol Başmelek Azakriel’le çalışma yaptım. Bitti mi peki? Tabii ki hayır. Everest Dağı’ndan büyük çok sayıda korku dağım oluşmuş. Hem kendime hem de üüüü sayıda soyut korkusu olanlara yeni bir şifa alanı ortaya çıkması için bu yazıyı yazıyorum.

Çalışmaya geçmeden önce bir hatırlatma yapayım. Korku ve gerilim tarzında yazılı ve görsel konulardan kendinizi uzak tutsanız iyi olur. Beynimize tatlı veriler aktaralım ki o da eski programlardan daha kolay bir şekilde özgürleşebilsin.

Çalışma

“Artık dünya planına hizmet etmeyen sahip olduğum farkında olduğum ya da olmadığım tüm soyut korkularımdan özgürleşmek için Yaratıcı’nın uygun gördüğü Sevgi Şifacılarını alanıma davet ediyorum.

Doğum anında yaşadığım korkuyu Sevgi Şifacılarının benim alanımdan ve dünya alanından arındırmasını talep ediyorum.

Dünyada nefes aldığım ilk andan şu ana kadar sahip olduğum soyut korku programlarının aktif olduğu ilk andan şu ana kadar rüyamda ya da dünya hayatımda korkuyu deneyimlediğim her anda ortaya çıkmış olan korku enerjisini sevgi şifacılarının alanımdan ve dünya planından temizlemesine izin veriyorum.

Sevgi Şifacılarının beynimdeki soyut korku yolaklarını sevgi ile şifalandırmasına izin veriyorum. Alanımda çözülen her şeyi ilahi işlem için anda Sevgi Şifacılarına teslim ediyorum.

Yaratıcı’nın beni ve sevdiklerimi koruyacağından şüpheye düşüp, hayatımda korkuyu var ettiğim her an için tövbe ediyorum. Soyut korkuların beni esir alma potansiyeli olan her an da Sevgi Şifacılarının anda benimle olmasını ve bana rehberlik etmesini seçiyorum.

Yaratıcı ile ilişkimin korku gerçekliği yerine hakikatteki sevgi gerçekliğinde olmasını seçiyorum.

Hak ettiğim sevgi gerçekliği ile ilgili Yaratıcı’nın bildiği benim bilmediğim tüm mucizelere kendimi sevgi ile açıyorum.”

Bu yazıyı sık sık tekrarlayarak içinizdeki sevginin artmasına sağlayabilirsiniz. Okuduğunuz herhangi bir cümle minicik dahi bir korkuyu tetikliyorsa yazıyı okumaya devam etmeden “Sevgi Şifacıları lütfen şu an tetiklenen programı benden alın, yerine benim frekansıma uygun sevgiyi koyun.” niyetini yapın ve sonra okumaya devam edin. Hayat döngünüz içinde yaşadığınız herhangi bir deneyimde korku hissederseniz yine Sevgi Şifacılarını alanınıza davet edebilirsiniz. Sadece alanınıza davet ettiğinizde bile sevginin yüce gücü alanınızı rahatlatıp, sevgi yolunda bir karar almanıza vesile olur.

11.04.2022