İçeriğe geç

Başmelek Azakriel ile Korkuları Şifalandırma

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 2Dakika
  • 413Kelime
  • 246

Başmelek Azakriel ile Korkuları Şifalandırma

Merhaba Sevgili Dostlar

Ben Başmelek Azakriel, sizlerle içinizde var olan korkudan özgürleşmeniz için bağlantıya geçiyorum. Enerjisel olarak korkuyu şefkatle dönüştürmek için dişil enerji formundayım. Sizlerin renk skalasında şeker pembe diye tanımladığınız renk dalga boyu alanındayım.

Çoğunuz kendinizde olan korku alanını yok sayıp görmezden geliyorsunuz. Görmezden geldiklerinizi dönüştüremezsiniz. Madde olan görünür korkularınızdan çok soyut korkuya daha çok sahipsiniz. Şu an sadece fark etmeniz için bu bilgiyi size iletiyorum. Korkunun sizin yaşam alanınızda bir parça olduğunu fark ettiğiniz kadar sizi dönüştürebilirim.

Şimdi zihninize ve kalbinize odaklanın. Zihniniz size dünyasal korkularınızı, kalbiniz de soyut korkularınızı fark ettirir. Ben sizinleyim. Haydi, siz çok cesursunuz. Tutun elimi zihninizi ve kalbinizi bana açın. Bana ne kadar çok güvenirseniz ben de sizi o kadar arındırabilirim.

Dünyada var olduğunuz andan bu zamana kadar akaşanıza kayıtlı olan korkuyu temizleyelim. Neden size bu konuda bu kadar güçlü bir konu için hatırlatma yaptığımıza gelince. Siz artık sevgi boyutuna çıkıp orada uzun süre yaşaması gereken ruhlarsınız. Sevgi boyutu en ufak korku ile dahi uyumsuzluğa sebep olur. Allah ve ölüm korkusu da dahil olmak üzere her türlü korku bilgeliğinden özgürleşmeniz için ben sizinleyim.

Korkuya tutunan benliklerinizle iletişime geçmeme izin verir misiniz? Onlara ilahi olan gerçeği bildireceğim. Artık bu korkunun neden ona gerekli olmadığını bildireceğim. İzin verdikten sonra gözlerinizi kapatın. Benim güven ve şefkat enerjimi hissedin. Açın kalbinizi ve zihninizi sizi şifalandırıp arındırmama izin verin. Bu çalışma ile birlikte sizin korku enerjisi yüklediğiniz her objeden de o enerjiyi sizinle birlikte arındıracağım. Aile bireylerinizin alanına onları korumak adına koyduğunuz her korku bariyerini de şifalandıracağım. Çalışma süresi sizin için en uygun şekilde gerçekleşir. Çalışma bittiğinde gözlerinizi açarsınız.

Tüm var oluş tarafından ve benim tarafımdan çok seviliyorsunuz.

06.12.2017

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Youtube’da yaptığımız meditasyonumuz