İçeriğe geç

AŞK Boyutunun İnsan Algısındaki Yanılsaması

  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 918Kelime
  • 208Görüntülenme

AŞK Boyutunun İnsan Algısındaki Yanılsaması

Hepimizin varlık sürdürdüğü düalite evreninin çeşitli yasaları var. Eğer kendi üzerine bir varlık yoğun çalışmalar yapmadıysa bu yasaların öğretileri ile yol alıyor.

Bu öğretiler içinde AŞK Boyutu gerçekliği de bir başka ruhun varlığı ile diğerine görünür oluyor.

Evrensel boyuttan bunu dünya gerçekliğine indirgersek; ruhsal olarak AŞK Boyutunu kişi hangi boyuttan yaratılmış olursa olsun (Kaos ya da AŞK) unutma perdesi nedeniyle AŞK boyutu gerçekliğini anlamlandırması için bir insana ihtiyaç duyuyor. Bir çok insanın anlamını çok iyi bilmese de kullandığı birbirine ayna olmak kavramı ile bu durumu özetleyebiliriz.

Yaşam boyunca bir çok insanın aynasında kendi var oluşuna ait verileri zihnindeki ruhsal biliş yap bozuna ekliyor. Bu yapboz tamamlandığında onu dışa yansıtması için bir insanın aynasında bu yapbozun tamamlanmış AŞK halini görüp; kalp, gönül, akıl, zihin, şuur ve bilinçle kendi AŞK gerçeğini kendine tanımlaması gerekiyor.

Bu yapboz tamamlanmadan bu gerçeklik kişiye görünür olmuyor. Kişiye kendi AŞK gerçekliğini gösteren kişi ömrünce o insanla bir arada olsa da zamanı gelmeden hiç bir şey görünür olamıyor.

Zamanı gelip kendi AŞK gerçekliği kişiye görünür olduğunda insani duygu alanı kişiyi yanılsamaya götürüp o insanın hayatındaki beşeri aşk olduğuna kendini ve karşısındakini buna inandırabiliyor.

Bu durum çok özel ve kutsal bir alan. Kişilerin ruhsal boyutta birbirlerine verdikleri söz sadece birbirlerine AŞKı görünür kılmak. Hayatını değiştirmesi ya da onunla yeni bir gelecek yaratması değil.

AŞK boyutu tüm duyguları ve hisleri saf ve güçlü bir şekilde alana aktardığı için insan olarak bu gerçeklik içinde kaybolmamız çok olası. Eğer kişiye AŞKı görünür kılan kişi kendi ruhsal görevinin ayırdındaysa ve kendini AŞKın çekiminde dengeleyebilirse süreç her iki kişi içinde daha ılımlı olur. Eğer kişi bilincinde değilse her iki insanın da bu alanı beşeri aşk diye yorumlayıp; yaşamlarını karmaşık hale getirme potansiyelleri çok yüksek.

AŞK boyutu ile ilgili en çok karmaşa insanlar tarafından kısıtlanmış olmasından geliyor. Her an AŞK içinde olmak mümkün ve bu aslında AŞK boyutunun doğal hali. Bizler insan aklımızla o hali esrime diye tanımlayabiliyoruz. AŞK ile ilgili insan olarak ilerlediğimiz yol genelde; beşeri aşk, İlahi AŞK ve Saf AŞK şeklinde.

İnsan olarak İlahi AŞKı ve Saf AŞK deneyimi yaşadığınızda da hayatınızda bir partneriniz olabilir. AŞK sonsuz onun varlığına her şey dahil olup insan AŞK ile yaşayabilir.

AŞK boyutuna geçtikten sonra bana aktarılan mesajlarda beşeri AŞK alanı da saflaştırılıp; kutsallaştırılması gereken bir alan. Her insana AŞK duyabilirsiniz ancak partnerinizle olan ilişki boyutunuzu her insanla yaşamamalısınız. Ben tüm insanlığa aşığım diyerek çok eşlilik alanını AŞK boyutunun gerçekliği olarak sunmamalısınız.

Şimdi bu alanla ilgili ilahi şifa için AŞK Rehberleri eşiliğinde şifalanalım.

İnsanlığın Aşk Yanılsamalarından Özgürleşmek

“AŞK Rehberim şu an lütfen benimle uyumlan ve alanıma dahil ol” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın ve 7 derin nefes alıp verin. Sonra gözlerinizi açın.

AŞK Rehberim lütfen alanımda olan AŞK yanılsamalarını benden al ve beni ilahi gerçeklikteki bilmem gereken AŞK gerçekliği bilgisi ile uyumla.

Bana AŞK gerçekliğimi göstermesi için ruhsal boyutta anlaşma yaptığım insan yaşam alanıma dahil olduğunda lütfen beni ve yaşam frekansımı ilahi korumaya alın. AŞK Boyutunun saflığını dengesizleştirmeden benim AŞK Boyutunu anlamamda bana rehber olun. Eğer benim de böyle bir anlaşmam varsa kişi ya da kişilerle bir araya geldiğimde aynı korumayla bana o insanı doğru ilerletmem için rehber olun.

Yaşamımın her anında AŞKın kutsal yol göstericiliği ile yol almayı seçiyorum. İnsan olarak kendimi AŞKla her an kutsuyorum. Tüm yaratılmışlara saygı gösteriyorum. Beni ve evreni yaratan Yüce Yaratıcı’nın bize yarattığı AŞK boyutunun kutsallığını ve değerini fark edip, Yaratıcı’ya şükrediyorum.

Niyetini okuyup gözlerinizi kapatın kalbinize dokunun ve kalbinizdeki AŞKın sizi saflaştırmasına izin verin. Sadece akışa izin verin. Hazır olduğunuz zaman gözlerinizi açabilirsiniz.

05.02.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰