İçeriğe geç

Ruhuma Aydım

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 4Dakika
  • 1041Kelime
  • 120Görüntülenme

 

Ruhuma Aydım

Üç gün önce nefsimin insana olan AŞKını fark ettikten sonra. İnsanlıkla ilgili alanımın ilahi dengeye gelmesi bol bol çalışma yaptım.

9 Mart’ta gerçekleşen dolunayda hem ücretsiz Youtube meditasyonunu yaptım hem de ücretli olan Birlik Bilinci Aktivasyonu çalışması vardı. Şifa alanı çok şükür her zaman hem bana hem de katılımcılarımıza ekstra alan şifası açıyor.

Dün geceki şifa alanı benim için çok ilginçti. Çalışma hem kayıt esnasında hem de enerji alanı açık olduğu sürede bir sürü farkındalık ortaya çıkardı. Bugünkü Özlem’in sorularını ile akşamın eğlencesi kendini yavaş yavaş hissettiriyordu. Bu akşam yaptığım Gökkuşağı Şifası kaydı sonrası da iç sesim “dur bir Yasemin ve bak” diye bir kaç kere tekrarladı. Neye bakacağımı anlamasam da “hadi bakalım” dedim kendi kendime.

11 enerjisi aktif olduktan sonra yani 10 Mart bitip 11 Mart başladığında ruhumun uyanmak üzere olan ya da ruhsal görevini yerine getiren insanlara zaafı olduğunu öğrendim. Sağ olsun bu zaaf doğrultusunda 2015 yılından beri İstanbul’da Pendik Beylikdüzü arasında bir sürü mekana ya da kişiye koşturdu beni. Şehirlerarası ya da ülkeler arası planı devreye almadan yüksek benliğim konuya el atmış. Yüksek benliğim sayesinde kendi yaşam dengemde kalabilmişim. Tabi bu açılımlar sonrası yüksek benliğimin acaba sürprizi ne diye düşünmüyor değilim. Her ne olursa olsun olan her şey kabulüm.

Uyanış gerçekleştirecek insanlar için 2010 yılından beri her zaman her yerde elimden geleni yaptım. Beni zihnen anlamasalar da ruhlarının anladığını hissettiklerime her şeyi aktardım. 2015 yılı sonrasında bu site aracılığıyla, 2018 yılı sonrası da Youtube aracılığıyla insan bedenim için daha konforlu olabilecek şekilde insanlara ulaşmaya devam ediyorum. İnsanların hayatındaki güzelliklerin sadece bana aktarılıyor olmasının beni sıkıştırması dışında bundan da çok keyif alıyorum.  Tüm insanlara insanların uyanışının örnek olması ve bir diğerinin ilham alması beni daha çok mutlu ediyor. Çünkü her +1 uyanış benim için çok kıymetli. Bu uyanışa kimin aracı olduğu beni ilgilendirmiyor. Kim olursa olsun, bir kişi daha bir başkası vesilesiyle uyanış gerçekleştirmiş olsun önemli olan bu.

Uyanışını gerçekleştirmiş ruhsal görevinin farkında olan ya da bu görevi birlikte ortaya çıkardığımız insanlar işte bu benim kendimden zaman zaman vazgeçercesine kişiye destek olduğum alanmış.

Hayatta kalmam için gerekli olan yeme, içme ve uyuma faaliyetlerim bile bu durumlarda minimum olacak şekilde devam ediyor. Fiziksel ya da enerjisel destek mi lazım tamam hemen o kişinin yanında ne şekilde olmam gerekiyorsa oluyorum. Ondan sonra beden kendini dengelemesi için evde olduğum zamanlarda tembel hayvan modunda yaşıyorum.

Eylemsiz olduğum günlerde de zihnim “Yasemin sen çok tembelsin, üşengeçsin” ruhum da “olur mu Yasemin günde kaç saat çalıştığına bir bak, kendine haksızlık etme” diyordu. Ruhuma zihnim “sanki bize torpil geçiyorsun hiç eleştirmiyorsun” diyordu. Ruhum kendi programını diğer parçalarımdan sakladığından enerjisel gerçekliği bildiği için doğruyu söylediğini bu gece anlamış bulunuyorum.

Kendi gerçekliğimle ilgili bilgiler açığa çıkıp, şaşkınlığım geçtikten sonra her seferinde Yaratıcı’ya karşı gelip gelmediği mi, ilahi olmayan bir eylem yapıp yapmadığımı sorguluyorum. Bu akşam “hayır” mesajını alınca rahatladım. Yine de insan olan tarafımla Yaratıcı’ya teslim etmem gereken her şeyi ve herkesi Yaratıcı’ya teslim ettim.

Ben ruhsal görevlerimin çok büyük kısmını kendi kendime ortaya çıkarıp, anlamlandırmaya çalıştığım için insanların bu konuyu bir insan duyması daha kolaylaştırıcı olduğu için bunu yaptığımı sanıyordum. Ama bu sadece buz dağının görüne kısmıymış. Görünmeyen alanda insan olarak özgür iradesi ile görevi iptal ettiğinde ya da feragat ettiğinde diğer insanların ruhsal ve enerjisel dönüşümü yavaşlamasın diye yedek oyuncu olarak insanların hayatında kalmışım. Bu sabah uyandığımda “ruhun sekiz ayrı yerde onları bedenine çağır” mesajını aldığımda ne demek istendiğini uyku sersemi anlamamıştım. Şimdi ne demek istediğini anlıyorum. Kim olduğunu bilmesem de sekiz ayrı ruhsal görevlinin görev alanına destek için gitmişim.

Bilinç düzeyinde bana göre uzun olan altı yedi aydan beri “ben sadece kendi sorumluluğumu yüzde yüz almayı seçiyorum” desem de ruhsal görevlilerin bir çoğunun sorumluluğunu da almışım. 

Aydıktan sonra bu gece şöyle düşündüm “ben insanların uyanışı, aydınlanması, bilinçlenmesi ve dengede kalması için aileme bile vakit ayırmadan bir çok çalışma yapıyorum. Ruhsal görevli ya da görevli olmayan diğer insanlar kendi hayatlarında zevkin sefanın içinde kaybolup ya da alması gereken sorumluluğu almayıp ruhsal dengeye gelmeyi özgür iradeleri ile seçmiyorlarsa ben daha neden kendi yaşamımı yok sayayım ki?” Bu düşüncemi bu defa ruhumda kabul etti.

Benim insan aklımla bilmediğim daha bir çok şeyi ruhumun tekrar tekrar yaptığını hissediyorum. Ruhum kendi boyutundan her şeye baktığında bu defa o da insan gerçekliğine aydı. 

Ben ruhuma ruhum insanlara aydı. Şaşkın ve eğlenceli bir gece geçiriyoruz. Bakalım gece rüya boyutunda daha ne kadar şaşırabileceğimiz deneyimler yaşayacağız.

11.03.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰