İçeriğe geç

Özsu Formu

  • 6 yıl önce
  • 2Dakika
  • 429Kelime
  • 233Görüntülenme

Özsu Formu

Özgür irade deneyimini yaşamak isteyen ruhlar insan olarak bedenleniyorlar. Özgür irade ile ilgili internetten ya da kanallık bilgisi içeren kitaplardan bu konuyu daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Şu an yazıya döktüklerimi ben bilmiyordum bugün öğrendim. Bu yazı ile birlikte daha da detaylanacak hap bir bilgi açığa çıktı.

Özsu formu insanın seçim yapması için karanlığın bilgeliğini ona sunan parçası. Bu parça evrensel yasaların bilgeliği ile bağlantılı bir parça değil. Onun içinde de yasa tanımaz asi diyebiliriz bu forma. Varoluştaki karanlıkla sadece titreşimle besleniyor. Herhangi bir enerjitik bağı yok.

İnsan bedeninde ayak tabanın hemen altında eterik bedende bulunuyor. Eterik bedende fiziksel bedenimizde bulunan sinir sistemine benzer bir yapı ile başlangıç noktası ve bitiş noktası ayak tabanlarının altındaki eterik bedende olacak şekilde bir ağa sahip. Fiziksel bedendeki tüm doku ve organları titreşimsel olarak etkileyebiliyor. Beyin loblarının bulunduğu alanda sağ ve soldan gelen noktalar dönüş için bir diğer noktaya geçiş yapıyor. Beynin frontal lob bölgesinde en yoğun enerjisel aktive oluyor. Bu ağ hiç bir şekilde fiziksel bedenin içine sızmadan fiziksel bedenin 1 milimetre dışarısından başlayıp maksimum 5 santimetrelik alanda etkileşim gösteriyor.

Bu form varoluştaki yasaların hiç birini bilmediği için istediği her şeyi insana yaptırmak için programlanmış bir parça. Bu parça tamamen insanın kendi sorumluluğunda olan karanlık parçası. Bu dışarıdan alabilecek bir yardımla dönüştürebilecek parça değil. Kişinin kendinden başka her öğretiye ve şifaya direnç oluşturabilecek bir parça. Yok saymak bilmezden gelmek de kişinin zaman zaman ben bunu nasıl yaptım dediği davranışları ortaya çıkarmasına neden oluyor.

Kişi kendine zaman ayırıp bu parçasını eğitirse ancak onu dönüştürebiliyor. Bu insan olarak sahip olunan ışık/karanlık oranını değiştirebilecek en güçlü alan. Var oluşun ve dünyanın ışık/karanlık oranı sürekli olarak ışığa doğru artıyor. Evrenle ve dünya ile uyumlu olunması için kişinin kendi içindeki ışık/karanlık oranını ışığa doğru dönüştürmesi özsu formunun anlayacağı ve isteyeceği şekilde onun dönüşümü ile olabilir.

Kolay dönüşümler…

14.09.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: