İçeriğe geç

Geçmiş Yaşam Öğrenme Merakı

 • 1 yıl önce
 • 5Dakika
 • 1261Kelime
 • 421Görüntülenme

Geçmiş Yaşam Öğrenme Merakı

Gelen talepler ve 23 Eylül Ekinoks Çalışmamıza gelen katılımcılarla yaptığımız konuşmada ortaya çıkanlardan dolayı tek tek ilettiğim cevapları toparlayıp daha detaylı bir bilgilendirme için bu yazıyı yazıyorum.

Geçmiş yaşamın ortaya çıkması sadece şifa için olmalı. Şifa dışında yapılan eylemler sizin zorlanmanıza neden olur. 30 Kasım 2017 tarihinde yaptığımız Başmeleklerle Şifa Çalışmasında Başmelek Rafael’in ilettiği bilgide de geçmiş yaşam ile ilgili mesaj benim bilincimde ortaya çıkan bilgi ile örtüştüğü için kendi bilgimden daha emin oldum. Meditasyonu gözleriniz açık olarak dinlerseniz bilinç düzeyinde bilmeniz gerekenleri fark edersiniz.

Kanıtı da sunduğuma göre yeniden bilgileri paylaşmaya devam edebilirim. Ruh sadece çözümlemek istediği yaşamın kodunu DNA’da açık bırakıyor. Mutlulukla bitmiş yaşamlar tamamlanmış yaşamlar olduğu için bu kodlar kapatılmış oluyor. Geçmiş yaşam çalışması yaptığınızda ya da sezgisel birinin size ilettiği yaşamlar da negatif duygular bırakan yaşamlar oluyor. Bazı yaşamlar uzun seanslarla çözülebiliyor. Üç yıldan beri yeni yeni açılımlar olan ve hala devam eden bir geçmiş yaşam hikayem var. Bu açılımlar benim o yaşamdaki bilgileri kaldırabileceğim suçluluk hissetmeden ya da suçlamadan sadece çözümleyebileceğim bilgeliğe eriştiğimde ortaya çıkıyor. Kendimi suçlayıp tekamülümü durduracağım çok fazla bilgi açığa çıktı bu yaşamla ilgili olarak. Her defasında sadece olanın derinliğini araştırma merakı ile değil sadece şifalanması için çalışmaya devam ettim. Geçmiş yaşam seansını bırakın sizinle çalışan kişi gerçekten bu çalışma ile ilerlenmeli bilişini size ilettiğinde yapın. Okuduklarınızdan ortaya çıkan merakla bu tarz çalışmalar istediğinizde yaşadığınız hayatı daha zorlaştıracak duygular ve vizyonlar ortaya çıkarabilir.

Geçmiş Yaşam Kayıtları Nereden Geliyor

 1. Bu kişinin geçmiş yaşam kaydı olabilir
 2. Kendi atalarının yaşamı ya da geçmiş yaşam kaydı olabilir
 3. Yaşadığınız durumla ilgili olan kolektif bilinçteki en baskın yaşam kaydı olabilir
 4. Kişinin herhangi bir insanın koruyucu meleği ya da ruhsal rehberi olduğu yaşamdaki insanın yaşam kaydı olabilir

6 farklı varyasyon bunların dünya ve dünya dışı bedenli ve bedensiz yaşam alanlarında olma ihtimalinin olduğu bir okyanusa girme arzusunda oluyor insan. Zihin referans bilgiler doğrultusunda bu anıları DNA kayıtlarından bilince getiriyor. Daha önce bilmeyen herhangi bir kayıt olmayan durumla ilgili olarak bilinçte veriler yoksa burayı senaryolaştırmak zihnin karmaşaya düşmesine de neden olabilir.

Özellikle 4. durumda melek ve ruhsal rehber kişiyi sürekli gözlemlediği için her detayı bildiği için zihnin o yaşamı kendisinin olarak tanımlaması çok büyük bir olasılık. Melek olarak oldukça saflaşmış bir yaşam da insana hizmet anında insanın yaşadığını kendinin yaşadığını sanması kişiyi çok büyük bir karmaşaya sürükler. Bu deneyimi kendi geçmiş yaşamlarımı çözümlerken ben de görmüştüm. Her gördüğüm geçmiş yaşamda çok negatiflikler ortaya çıkıyordu yaklaşık on geçmiş yaşam çalışması sonrasında aslında rüya meleği olduğumu görmüştüm. Rüya melekleri uyku esnasında gün içinde insanın yaşadıklarını şifalandırmakla görevli melekler. Bu şifalandırma esnasında “Allah’ım insanların acısını dindirmek için ne yapabilirim? Eğer yapabileceğim başka bir şey varsa her şeyi yapmaya razıyım” diye yaptığım talep sonrasında insan olarak bedenlendiğim bilgisi açığa çıkmıştı. Eğer seansların hepsini tamamlamasaydım bu bilgi açığa çıkmazdı. Diğer seans çözümlemelerinde yaşamlar ortaya çıktığında ‘ne kadar kötü bir ruhmuşum, bu yaşamda hiç bir güzelliği hak etmiyorum’ düşüncesi içsel karmaşamla ortaya çıkmıştı. Bu suçluluk duygusundan ‘her ne yapmış olursam olayım bu yaşamda ışığa yürümek ve bu yola yakışır şekilde arınmayı seçiyorum’ niyetimi sürekli tekrarlıyordum. Bu niyeti söylemediğimde negatif tekamülde ilerleyeceğim hissi ile panik haline düştüğüm anlarda oluyordu tabiki.

Geçmiş Yaşamla İlgili Başka Paradoks

Kryon kitaplarında insanın genetik çorba olduğundan bahseder. İşte bu çorba hali bizleri daha da karmaşık hale getirir. Geçmiş yaşamların çözümünü de karmaşıklaştırır.

 • Rie: Kaynak enerjinin ışık varlıklara yansıması.
 • Emanasyon: Bir kaynaktan yayılan bir enerji formu, ışık veya parçacıklar (Tom Kenyon&Wendy Kennedy Büyük İnsan Potansiyeli Kitabı 139. sayfa) Rie ve emanasyon birbirine karıştırılabilir. Rie madde bedenli formlarda ortaya çıkmaz sadece enerji formlarındaki var oluş parçalarında bulunur.
 • Enerji: Kişinin enerji bedenlerindeki diğer var oluş parçaları. Fiziksel bedende bulunmayan enerji bedenlerin içine giren enerjisel formlardır. Enerjisel bedenli formlardan gelen alanlar. Bedenlenmiş yeryüzü melekleri tanımı aslında meleğin insan bedenindeki enerjisidir.
 • Frekans: İnsanın atomik düzeyinde bulunan diğer var oluş parçasının girişimi ile birlikte ortaya çıkan yeni frekans. Tüm insanlarda frekans düzeyinde olan başka var oluş parçaları mevcuttur.
 • Vehçe: Genetik kodlarda bulunan diğer var oluş boyutu gen parçaları. Vehçe var oluştaki madde bedenlerden bir diğer madde bedene aktarılır. Yıldız tohumları ve elementallerin (periler, elfler) var oluş şekli.
 • Benlik: Ruhsal DNA’da bulunan Tanrısal boyutta dahil bütün var oluş parçalarından gelen ve güçlü olan bir alan. (Ruhsal DNA ile ilgili Steve Rother Tanrı Çağı kitabından daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz)
 • Ben: DNA katmanlarında bulunan baskın yaşam kaydı. (DNA katmanları ile ilgili daha detaylı olarak Kryon DNA’nın 12 Tabakası kitabından daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.)

Bu kadar bilgi ile birlikte sadece merak için hala geçmiş yaşamı öğrenmek ister misiniz?

Şifa istiyorsanız önce söyleyeceğim niyeti yapıp sonrasında hala şifalanmayan bir alana sahipseniz bir iyi bir uzmandan çalışma alabilirsiniz.

“Allah’ım var oluşumdaki tüm sorumluluğumu alıyorum. Şifası için sana teslim etmem gereken her şeyi bir insan olarak sana teslim ediyorum. Kendi şifalandırmam gereken her alan için sorumluluğumu alıyorum, bana yardımcı olacak pozitif ve aydınlık yolda tekamül eden doğru insana beni ulaştır lütfen. Her zaman benimle olduğun için şükürler olsun.”

Hepimiz arınıp kolayca hafifleyelim. Kolaylık talep eden herkesle.

24.09.2018