İçeriğe geç

Başmelek Azrail’le Bilinç Temizleme Çalışması

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 676Kelime
  • 294Görüntülenme

Başmelek Azrail’le Bilinç Temizleme Çalışması

Bu sabah yaptığım bir çalışmayı sizlerle de paylaşmak için bu yazıyı yazıyorum. 

Bu çalışmada bize ait olmayan bilinçlerin arındırılması için bir çalışma yapacağız. Bu çalışmada arındırılacak bilinç arındırma çalışması şu an hayatta olan geçici veya kalıcı aklı melekelerini kullanamayan kişilerin bilinçlerinin ve şu an hayatta olmayan kişilerin dünyada kalmış sizin tekamül yolunuzla ve ruhsal planınızla uyumsuz bilinçlerinin arındırılması işlemi gerçekleştirilecek.

İlk çalışma alanı ile ilgili sizin kendi bilincinizin de alanınızdan ayrılmaması için fark etmeniz gereken alanları yazayım. Herhangi bir sağlık sorununuz yokken özgür iradenizle yapacağınız seçimlerden sonra gerçekleşecekler, sizin sorumluluğunuzda olduğunu hatırlayın lütfen.

Alkol ya da uyuşturucu madde alımı yapan kişilerde korteksi devreden çıkaran kişinin bedenindeki alkol ya da uyuşturucu miktarını alındığında  bilinç, kişi ayılıncaya kadar onun alanından ayrılır.

Yaşanılan sağlık sorunu nedeniyle tıbbi tedavi için verilen sakinleştirici türevleri, yeşil ve kırmızı reçeteli ilaçlar da kişinin bünyesine göre bilincin ayrılmasına neden olur. Doktorun önerdiği tedavi uygulanırken o esnada bilinç ilahi olarak korunurken, doktorun tavsiyesi dışında kullanılan dozlar da bilinç alanında ilahi koruma olamaz.

Demans türevi olan hastalıklarda da bilinç kişinin alanından ayrılır. Kişi daha önceki süreçlerinde olumlu düşünme yapısındaysa o zaman kendi frekansının yüksekliği ile oluşan bir koruma alanında bulunurken; olumsuz düşünen kişilerde böyle bir koruma alanı oluşamaz.

Kişi yaşamını kendi beden konforuna göre sağlıklı olmaya odakladığında bilinci de herhangi bir deneyim esnasında kişinin aura alanı içinde bulunabilir.

Başmelek Azrail’le Bilinç Temizleme Çalışması

“Başmelek Azrail lütfen şu an benimle ol. Şu an alanımda var olan bana ait olmayan tüm bilinçleri alanımdan al ve ilahi işlemi gerçekleştir lütfen.

Kendi bilincimle bağımı anlık dahi olsa koparmadan yaşamımı düzenleyebilmem için bana hak ettiğim rehberliği benim anlayacağım şekilde lütfen bana aktar.

Kendi bilincimden kaçmak için yarattığım tüm illüzyonları fark edip, onlardan özgürleşebilmem için bana yardım et lütfen.

Benim tekamül yolum ve ruhsal planımla uyumsuz başkalarının bilincinin alanıma gelme ya da bana bağ kurma nedeni neyse bunu da lütfen şifalandır.

İlahi olmayan farkında olduğum ya da olmadığım bilinç bağlantılarını da lütfen iptal et ve alanımı hak ettiğim ilahi korumaya al.

Bilincimin benden ayrılmasına ya da başka bilinçlerin alanıma dahil olması veya bağ kurmasına neden olan özgürleşmem gereken bağımlılık bilinçleri varsa bunlardan keyifli ve kolay bir şekilde özgürleşebilmem için bana yardım et.

İlahi olarak verdiğin tüm şifa ve rehberlik için çok teşekkür ediyorum.”

Çok kalabalık yerlerde bulunduğunuz zamanlarda bu çalışmayı tekrarlayabilirsiniz. Özgür iradenizle alkol ya da uyuşturucu alımına devam ederseniz bu çalışmanın her alanı sizde tam olarak yapılamaz. Sadece ilahi yasaya uygun hak ettiğiniz arınmalar ya da korunmalar yapılabilir.

28.08.2022