İçeriğe geç

Soy Köklerinin Şifalandırılması

  • 8 ay önce
  • 3Dakika
  • 742Kelime
  • 486Görüntülenme

Soy Köklerinin Şifalandırılması

Bu dünyada ailemizi bilsek de bilmesek de; onlarla görüşsek de görüşmesek de anne ve babamızın sülalesinden gelen bizim ruhsal planımızda olan yaşam derslerimizle bağlantı konuları şifalandırmamız gerekiyor. Soyumuzdan gelen ve bizi yaşam planımızda etkileyen konuları görmezden gelmek ya da yok saymak evrensel planın kabul ettiği bir davranış biçimi değil. Biz onu kabullenip arındırana kadar yaşamımızda ortaya çıkmaya devam edecek.

Ben sülalemde yaşarken görmediğim bir çok aile bireyimin alanlarını şifalandırdıkça yaşam programım değişmeye başladı.

İlk soy temizliğim aile diziminde annemin genç yaşta vefat etmiş, annemin bile görmediği dayısı ile ilgili bir alan şifası sonrasında benim para alanım değişmişti.

Daha sonra rüyalarımda, meditasyonlarımda ve ruhsal bağlantılarımda anne ve babamın ataları alanı ile ilgili çalışmalar yapmaya başlamıştım. Ailede hiç konuşulmamış konular bile alanda aktif oluyordu. Rüyamda doğduğum evin bahçe duvarı içinden komşunun kasası olduğunu ve oradan bana para verildiğini görmüştüm. Rüyayı babama anlattığımda bahçenin bir kısmının komşunun ev yaparken sınıra girilip bahçenin küçüldüğünü, bu durumda dedemin de hoşgörü ile bir şey demediğini öğrenmiştim. İnsan olarak kendimize ait alanları gönül rızası ile versek bile evrensel adalette bunun ötesinde durumlar oluyor.

Aile dizimi ile ilgili bir kitap okuduktan sonra geceleri yatarken kendimden başlayıp anneme, babama ve ilahi izinli olduğum soya kadar sevgi gönderirdim. Kendi soyumuzu sevgi ile kabullenemezsek bu yaşamda dengeli bir şekilde büyüyemeyiz. Elbette aile bireylerimizden çok iyi insanlar olabileceği gibi bir çok insanın hayatını yaşanmaz hale getiren insanlar da olabilir. Her ne olursa olsun biz o ailenin bireyiyiz ve ailemizin yaralarını şifalandırmalıyız.

Bu şifalandırma esnasında kendimizden başka aile bireylerinin sorumluluğunu almamalıyız. Kendi sorumluluğumuzu alıp; diğer aile bireylerine de bizdeki sorumluluğu iade edersek her şeyi şifalandıracak gücü açığa çıkarabiliriz.

Linklerini ileteceğim çalışmalarla dünyasal ailenizle ilgili bir çok alanı şifalandırabilirsiniz. Kök şifanın olabilmesi için soyunuzdaki her bireye sevgi iletmeyi de siz gerçekleştirmelisiniz.

“Atalarımdan gelen ve benim bu dünyada hak ettiğim konforda yaşamamı engelleyen artık arınması gereken her şeyin arınması” niyeti ile bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Kalben saf niyette olup herhangi bir art niyet beslemeden Başmeleklerle Atalardan Gelen Yüklerden Arınma Çalışmasını yapabilirsiniz.

Sizinle bağlantılı olan şifalandırmanız gereken konular için Dolunayda Başmeleklerle Aile Şifası Meditasyonu yapabilirsiniz.

Sizin yaşam planınızı etkileyen ve dönüştürmeniz gereken konular için de

Aydınlık Rehberlerle Ailesel Dönüşüm Çalışmasını yapabilirsiniz.

Tüm bu çalışmaları yaptıktan sonra yaşayan ve vefat eden her aile bireyinize sevgi sunarak Sorumluluk Alma & Verme Çalışmasını yaparsanız ilahi olarak olması gereken dengeye gelirsiniz.

Yaşanan olaylarla ilgili olumsuzlukları hatırladığınızda sürekli olarak “seni seviyorum” kelimeleri ile o anıları arındırabilirsiniz. Arındırmadığınız her şey karşınıza başka insan suretleri ile çıkmaya devam eder.

Köklerimiz sevgi olsun ki geleceğimiz sevgi olabilsin <3

16.07.2019

 
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_

Etiketler: