İçeriğe geç

2.2 Enerjisi ve Kardeşlik

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 455Kelime
  • 109Görüntülenme

2.2 Enerjisi ve Kardeşlik

Habil ve Kabil dünya planında bir çok dengesizlik alanındaki çekirdek yaşam alanını oluşturmuş durumda. Yaklaşık bir yıldan beri birbirinden bağımsız bir çok konuda yaptığım seanslarda, grup çalışmalarında ve kendimle olan çalışmalarda Habil ve Kabil alanı açılıyor.

Dünya yaşamındaki insanlığın deneyimi için bu karma yaşanması gerektiği için hem Habil hem de Kabil ruhsal olarak bu planı uyguladılar. Yaşamlar açığa çıktığında hem dünyanın hem de Habil’in yaşadığı çok fazla acı hissini çözülmeler esansında yaşadım. Habil’i yüceltip Kabil’i suçlama taraftarı değilim. Artık her birimizin genetik alanında bulunan katil ve kurban alanı gerçekten şifalanıp ışığa dönsün. Her birimiz bu alanı ışığa dönüştürdükçe insanlık da kuantum sıçrama yaşayabilecek. Dünyada her şey hepimize yetecek kadar çok. Sevgi hepimizi kucaklayacak kadar çok.

Hep birlikte bu karma için Yüce Yaratıcı’ya dua edelim yakaralım. Dünyadan Yaratıcı bu acının izlerini temizlesin. Her birimiz diğer kardeşimizi bağışlayalım. Sarılalım onunla. İyi kardeş, kötü kardeş; hayırlı evlat, hayırsız evlat bütün bu alanlar şifalansın. Her insan dünyaya mükemmel plan için geldi. Bu dünyada hepimiz bir diğerimizin kardeşiyiz. Kalplerimizi tüm kardeşlerimize açalım ve yeryüzü toprağı üzerindeki dökülmüş kanların lanetini sevgi ile ışığa dönüştürelim. O toprak hepimizi besliyor. Toprak saf olmazsa biz de saf olamayız.

Yaratıcı’ya Dua

“İçimde var olan Habil’in ve Kabil’in parçaları sizi görüyorum. Her bir parçamı bağışlıyorum, her bir parçamdan bağışlanma diliyorum. Her bir parçamı seviyorum. Yüce Yaratıcı lütfen beni ve kardeşlerimi bağışla. Bizi ve dünyamızı nurunla arındır. Sen OL deyince her şeyi yeniden OLduransın. Bizi bağışlanmışlardan ve arınmışlardan eyle. Amin.”

Not: İnsanın fiziksel DNA ve gen alanında Adem Peygamberin iki oğlu Kabil ve Şit’in DNA ve gen alanı bulunuyor. Habil’in DNA ve gen alanı sadece insanın ruhsal DNA ve gen alanında bulunuyor.

02.02.2018