İçeriğe geç

Kendinle Bütünleş

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 321Kelime
  • 57Görüntülenme

Kendinle Bütünleş

Kişisel gelişim ya da ruhsal eğitim, toplantı ya da çalışmalara giderken ilk başlarda ailemle ya da arkadaşlarımla paylaşmadan gizlice giderdim. Toplumdan aykırı olmak istemediğim yalnız kalmak istemediğim için bunları kendi alanımda tolere etmeye çalışırdım. Aynı şeyi şu an benim çalışmalarıma gelen insanların bir kısmında da gözlemliyorum. Ya sahip olduğumuz etiketlerle bu yaptığımız çalışmalar örtüşmediği için ya bu zamana kadar ki oluşturduğumuz yansıttığımız kişilikle örtüşmediği için bu eylemleri gerçekleştirmek zorunda hissediyoruz.Bu bizim kendi var oluş gerçeğimizi yadsıdığımız dönem. Kendi ruhsallığımızı ne kadar yadsırsak daha fazla kaos alanda bulunuyor. Ruhsallığımızla bir ve bütün hale geldikçe denge ortaya çıkmaya başlıyor.

Bilimsel olarak atomun %99’dan fazlasının boşluk olduğu tanımlanmış durumda. Bu boşluk aslında elle tutulamayan çoğunlukla gözle görülemeyen enerjiden oluşuyor. Enerji de atomun kuantum alanı. Bu kuantum alan öz enerji. Her şey bu öz enerji alanında.

Bizde atomlardan oluştuğumuza göre ve %99’dan fazla alanımız öz enerjiden oluştuğuna göre. Aslında insanı oluşturan en temel alan ruh, zihin ve beden birleşkesinde bizim sıkı sıkıya tutunduğumuz görsellik %1’in bile altındaki bir dilimi kapsıyor. Şimdi zekanıza soruyorum %99 mu büyük %1 mi büyük?

%99’luk alanı kabul etmek kendinizin dünyada daha verimli bir yaşamı var etmesi için daha kolay bir araç değil midir?

Var oluşta sadece an var. Her birimiz bizim için uygun anda kendi öz enerjimizle birleşip potansiyel üzerinde yaşamaya başlayacağız.

Yasemin Derya Metin
02.04.2018

Etiketler: