İçeriğe geç

Sevginin Hafifliği – Youtube Meditasyon Deneyimi

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 287Kelime
  • 50Görüntülenme

Yasemin hanım sözlü olarak saatlerce zevkle anlatabilirim. Yazıyla anlatmak hayli uzun olur diye hiç paylaşmadım ama en yüksek hayrımıza bir bütüne katkı olsun ışık olsun yazarak anlatabilmeye niyet ediyorum.

Bir çok çalışmaya katıldım CD ler le çalıştım sayısı belli çünkü hepsi çok değerli yazarların Kişisel gelişim kitaplarını okudum 135 kitap şu an elimde olan bir çoğunu iki kez okudum hepsinin yeri ve enerjisi farklı.

Sizin ücretli çalışmalarınıza henüz katılamadım büyük bir heyecanla ülkeme dönünce katılmaya niyet ettim. Daha evvel bu dileğimi paylaştım. Şimdi gelelim büyük bir zevkle uygulama imkanı bulduğum çalışmalardaki katkıları anlatmaya ilk defası biraz heyecandan çok fazla bir yere koyamamak ama sabah kalkıp bir kaç saat sonra alakasız bir anda o çalışmanın içime aklıma düşmesi büyük bir heyecan ve istekle vakit ve ortam hazırlama telaşı ama yüzde bir gülümseme eşim ve çocuklarımla paylaştığım için hemen anlayıp bana hadi git hadi git odana “Melek odası Meditasyon” ve o ikinci defa muhteşem ama sanki Ruhum bedenimden ayrılır ama göğüs bölgemde sıcaklı ruhumla bağlıdır neye niyet ettiysem vizyonlar alırım sizinle o çalışma da o şehirde olurum ve dönüşüm hep neye niyet ettiysem en yüksek hayrımıza benim ve ailemin yârarlarına sonuçlanır teşekkür ederim sevgiler umarım anlatabildim.

Fatma Güldemir (Yurtdışı)

10.01.2018

Youtube Kanalım: Yasemin Derya Metin