İçeriğe geç

AŞKa Yolculuk Sohbetleri

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 510Kelime
  • 109Görüntülenme

AŞKa Yolculuk Sohbetleri

Ekim ayında iç sesim “haydi Yasemin bir sohbet içeriği oluştur” dedi. Genelde tek yönlü olan şifa alanını bu defa çift yönlü deneyimleyecektik. Bu zaten benim hep istediğim henüz tam olarak oluşturamamış olduğum bir aktarım şekliydi.

Çalışmayı açsam da neler olacağına dair zihinsel düzeyde tedirginliklerim vardı. 11 11 Enerjisi ile altıncı sohbetimizi gerçekleştirdikten sonra; ruhumun bu seçimine çok teşekkür ettim. Sonra da şuna niyet ettim “Allah’ım son nefesime kadar AŞKla bir olmayı ve bu AŞKı aktarmayı nasip et” dedim. Tabii, AŞKı aktarmaya layık mıyım değil miyim bilmiyorum. İnşallah layık olacak hale dönüşürüm diye bir temennim var.

Bu duamın gerçeklik olabilmesi için ben de kendimi daha çok saflaştırmaya AŞKa layık olmaya gayret göstereceğim. Bu yazıyı yazarken her AŞK kelamını yazdıkça kalbim genişliyor, içim coşuyor. Bu coşkunluk halinin masumiyeti hayatlarımıza dokundukça biz de tüm insanlık olarak daha kolay iyileşebileceğiz. 

Bu zamana kadar AŞKa Yolculuk Sohbetlerine katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Şu an bunları hissedebiliyorsam sizinle açtığımız kapılardan; o kapılardan bize akanlardan oldu. Gerçekten çift yönlü bir akış, şifa ve dönüşüm oldu. İçten ve samimi AŞKı paylaşma hallerimizden oldu.

Bu yazıyı okuyan herkese bir çağrı yapıyorum; lütfen tüketim toplumunun size yaptığı programlardan kendinizi özgürleşin ve özünüzdeki AŞKla buluşun. O buluşmayı hissettiğiniz anda bu zamana kadar dert edindiğiniz her şeyin bir yanılsama olduğunu fark edeceksiniz. Gerçek AŞKın bir zerresi tüm yaşanmışlıklarınızı şifalandıracak güce sahip. Bu güçte sizin içinizde. Sadece çok fazla katmanla sarıp sarmaladığınız için bunun farkında olmayabilirsiniz. Haydi, gayret bu katmanları kaldırıp hep birlikte hepimiz birbirimize AŞKı anlatalım. AŞKın dillenmesine izin verelim.

AŞK ile ilgili meditasyonlarıma ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz. 

Eğer AŞKtan kaçıyor ya da kaçınıyorsanız; bunun sebeplerini fark edebilmek için de dilerseniz bu videoyu izleyebilirsiniz.

AŞK bizi çağırıyor; davete icabet etmemek olmaz. Haydi hep birlikte AŞK meclisinde buluşalım. Hepimiz bu zamana kadar var ettiğimiz AŞK özlerini birbirimize sunalım; AŞKtan nasibimiz neyse de onu alalım. Paylaşmaya izinli olduklarımızı da AŞKla paylaşalım.

12.11.2021

 

 

Etiketler: