İçeriğe geç

Başmelekler ve Doğal Taşlar

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 325Kelime
  • 396Görüntülenme

Başmelekler ve Doğal Taşlar

Doğal taşlar hakkında bir uzman değilim sadece meleklerin bana aktardığı bilgileri size iletiyorum.

Her bir doğal taş ya da madenin çeşitli enerji frekansları ve kendine özgü bilgelikleri var. Bu bilgelikler moleküler yapısından ziyade bizim hangi yönümüzü güçlendirmek için yaşamımızda olmalı bilişinin açığa çıkması için kullanılabilecek bir araç. İnsan olarak çok güçlü ruhsal enerji alanımız mevcut ancak unutma perdesi nedeniyle bu güçlerimizi hatırlamak için çeşitli araçlara ihtiyacımız var. Bu araçlardan biri de doğal taşlar.

Doğal taşları yaşamınızın bir parçası haline getirdiyseniz dilerseniz dört Başmelekle taşların sırlarını yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Nasıl dahil edeceğinizi Başmelekler ve taşlar size fısıldayacaktır.

Başmelek Uriel

Kırmızı, turuncu ve sarı renk ve bunların tonları olan doğal taşlarla çalışırken Başmelek Uriel’den rehberlik isteyebilirsiniz.

Başmelek Azrail

Altın, gümüş gibi tüm metaller ve demir minerali içeren doğal taşlarla çalışırken Başmelek Azrail’den rehberlik isteyebilirsiniz.

Başmelek Azakriel

Mor, beyaz ve bunların tonları olan doğal taşlarla çalışırken Başmelek Azakriel’den rehberlik isteyebilirsiniz.

Başmelek Cebrail

Siyah, gri, mavi, yeşil, pembe (açık ve koyu her tonu), lacivert, kahverengi bunların tonları ve renksiz doğal taşlarla çalışırken Başmelek Cebrail’den rehberlik isteyebilirsiniz.

14.12.2018