İçeriğe geç

Sevgi Şifası

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 2Dakika
  • 323Kelime
  • 160Görüntülenme

Sevgi Şifası

Dünyada ruhsal uyanışı gerçekleştirmiş her birey bir diğer kardeşine, onun istediği ve izin verdiği şekilde el uzatabilir.

Dünyada yaşayan tanıdığı tanımadığı insan kardeşine şifa göndermek isteyen herkesi bu çalışmaya davet ediyorum.

İstediğiniz uzunlukta günlük bu çalışmayı yapabilirsiniz. Aşağıdaki niyeti okuyup, sonrasında meditatif halde kalbinizden sevgi gönderin. Bu hem sizin yaşamınız boyunca ihtiyacınız olan sevgi ile dolmanızı sağlayacak hem de sevgi şifasına ihtiyacı olan diğer insanları şifalandıracağınız, çift enerji alanı olan bir şifa çalışması.

“Kendimi kaynağın saf sevgisine açıyorum. Sevgi benim frekansıma uygun olarak beni dengelesin. Sonra da dünyada sevgi isteyen tüm insan kardeşlerime onların frekansına uygun, ilahi olarak hak ettiği şekilde, saf bir şekilde aksın. Şifalanma sürecinde sevgi beni ve sevgiyi alan tüm insanları da korumaya alsın. Bu şifa esnasında benim ve kardeşlerimin alanında bulunan ilahi gerçek olmayan çarpıtılmış bilgiler ve eski enerjiye ait ilahi olarak insanlık ve dünya planından arınması gereken herşey de sevgiyle arınsın, açılan boşluklar uygun frekansta sevgi ile dolsun. Sevginin beni, talep eden ve hak eden herkesi özgürleştirmesini seçiyorum. Meditasyonu bitirdiğim anda aramızdaki tüm bağları kesip, o bağları sevgi kaynağına bağlıyorum.”

Çalışmaya katılacak herkese bu çalışmayı iletebilirsiniz.Ne kadar çok insan bu çalışmayı yaparsa hepimiz insanlık olarak daha hızlı şifalanırız ❤️
 
12.01.2020
 
 
 
Etiketler: