İçeriğe geç

Zeytin Ağacı ve İnsan

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 395Kelime
  • 253Görüntülenme

Zeytin Ağacı ve İnsan

Bu yazıda yazacaklarım zihinsel düzeyde bildiğim bilgiler değildi. Gece gördüğüm zeytin çekirdeği olan bir rüyayı şifalandırma çalışmalarım sonrasında açığa çıktı.

Yaratıcı ile inanç bağı zayıf olan insanlar çeşitli zamanlarda dünya dışı tekâmülsüz, karanlık ve negatif tekâmül yolunda olan yaşam formlarının DNA düzeyinde müdahalesine uğradı. İnsanlar ne kadar Yaratıcı ile bağlarını zayıflatmış olsalar da Yaratıcı olanların DNA’sına yapılan müdahaleleri ortadan kaldırması için zeytin ağacının özüne bir sır koydu. Bu sır her zeytin tanesine aktı. Zeytini ya da zeytinyağını yiyen her insanın bedenine bu sır geçti ve DNA’sı şifalanmaya başladı. İşte bu nedenle de insanlar zeytine ölmez ağacı meyvesi dediler. 

Düalite evreni varlığını sürdürdüğü süre boyunca yok olmayacak ruhlar ya da enerjiler sonsuzluk boyutunda varlığını sürdürecek. İşte zeytin ağacındaki sır insanı bu sonsuzluk boyutuna eriştirecek bilgeliğe de sahip. O bilgelik bir insandan diğer insana aktarılamıyor. Sadece zeytin ağacından onu dinleyen insanlara aktarılabiliyor. İnsandan insana aktarılsaydı zaten o zaman sır olmazdı ki…

İnsanlığın DNA’sına yapılan bu müdahaleler bitmedi. Şu anki idraki ile yaşamaya devam ettiği sürece de bitmeyecek. Bu nedenle insan, İnsan-ı Kamil olmak istiyorsa zeytin ağacını dünyada yaşatmaya devam etmeli. Nesilden nesle de zeytin ağacını koruma bilgisini aktarmalı. Zeytinin sırrına hepimiz kulak vermeliyiz. Bize anlattığı hikayelerden başkalarına aktarılması gerekenler varsa bunları başkalarına aktarmalıyız.

DNA’mızda bulunan zeytinin var ettiği sırrı idrak edebilmek için yediğimiz her zeytin tanesine “haydi bana hikayemizi” anlat demeliyiz.

Bende açığa çıkan sırdan size aktaracaklarım şimdilik bu kadar…

12.07.2022

Etiketler: