İçeriğe geç

Başmelek Raziel’in 2019 Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1069Kelime
  • 109Görüntülenme

Başmelek Raziel’in 2019 Mesajı

Her birinizin gönlüne sevgilerimi gönderiyorum.

Hepiniz kendi yaşam planınız için mükemmel işler başardınız. 2019 yılını bu yaşamda sizlerin deyimi ile iyi kötü ne yaptıysanız bunların hepsi ile karşılaşacağınız bir yıl olacak. Bu karşılaşacaklarınız zaman yolculuğu ile kendi kendinize gönderdiğiniz armağanlarınız. O hediye paketine neyi paketlediyseniz onu açacaksınız. Bu armağan iyi de olsa kötü de olsa sizden size armağan.

Güzel olan bir durum bu armağanlardan olumsuz olanlar size ulaşmadan onu değiştirecek gücün yine sizde olması. Herhangi bir insan, canlı ya da dünya ile aranızda olanları arındırdığınız sürece o hediyeleriniz daha iyiye ve güzele değişecektir.

Eğer kendi sorumluluğunuzu almıyorsanız zihinsel karmaşa yaşayabilirsiniz. Her şey sizi geliştirmek için gerekli deneyimler. Olgunluğa erişmediğiniz yaşamlarınızı sevgi ile gidip şifalandırabilirsiniz. Yargılama ve suçlama size hizmet etmeyen özgürleşmeniz gereken öğretilerden.

Herkes sadece kendini ışığa dönüştürebilir. Siz ya da evrendeki hiçbir güç bir insanı ışığa dönüştüremez. İnsan kendisi ister, çalışır ve kendini ışığa dönüştürür. Bu yolun başka bir ilerleme şekli bulunmuyor.

Mesajın buradan sonrasında sizin kalbinizdeki sevgi ve saf niyet sizin geçmişinizi benim rehberliğimde arındıracak enerjiyi de beraberinde getiriyor. Burası sadece sizin kalp gücünüzle aktif olur. Onun dışında hiçbir söylem ya da düşünce bu enerji alanının sizin yaşam planınızda işlevsel olmasını sağlayamaz.

Melekler hiyerarşisinde her birimizin belirli görev ve yetkileri vardır. Dünya yaşamındaki insanların en açık planı bana sunulmuştur. Bu da benim hak edene daha fazla yardım etmeme olanak sağlar. Sadece sizin bilmeniz gereken karma dönüştürme bilgisini burada size aktarıyorum.

Ego/nefs döngüsünden özgürleşmeyi başaran insanlara ben yardımcı olabilirim. Ego ya da nefs insanın yedi ana dersi verip sevgi ışığına ulaştıktan sonra dönüşmüş olur. Hangi yaşam planlarından geçmiş olursa olsun Yaratıcı kişiye çeşitli zamanlarda o insana armağan olarak geçmiş yaşam döngüsünden özgürleşme hakkını verir. Bu alanı şifalandırmak ne bu şifaya aracılık eden insana ne de bana ait değildir. Kişinin özündeki saflık bu şifanın belirleyicisidir. Kişi kendini arındırmak için çok fazla çağrıda bulunduysa bu şifa kapısının açılışına aracılık ederim. Sizinle çalışan insan ya da siz çoğunlukla benim farkımda olmazsınız. Siz ya da siz ve rehberiniz o kapıdan girersiniz. Yaratıcının izni ve kalbinizin saflığı bu alanı şifalandırır. Şifa süreci tamamlandıktan sonra var oluşun sonsuzluk döngüsünde o şifa alanı her an dönüşmüş olarak kalmaz. Sizin kalbinizdeki saf niyet ve sevgi ışığı azaldıkça şifalanan alan eski haline döner. Bu Yaratıcı’nın planının işleyiş şeklidir. Bunu hiçbir insan ya da ruhsal varlık değiştiremez. Bu zamana kadar yaptığınız geçmiş yaşam şifalarının işe yaramadığını fark ediyor ya da düşünüyorsanız sizin kendi kalbinizde meydana gelen değişimden dolayı şifa geriye dönmüştür. Bunun tek sorumlusu sizsiniz. Sizinle çalışan rehber ya da karma ruhsal varlıkları değildir.

Kalbinizi her zaman saf tutun. Her hangi bir insana yönlendirdiğiniz öfke, lanet ve beddualar sizin kalbinizdeki ışıktan bir parçayı zayıflatır. Evrende her şey yer değiştirerek oluşur.

Şimdi her birinizin zihnine şu soruyu yönlendiriyorum “hala özgür iradenizle kalbinizin ışığını zayıflatmayı mı seçiyorsunuz yoksa kalbinizin ışığını güçlendirmeyi mi?” Bu soruya hemen cevap vermeyin düşünün ve karar verin. Verdiğiniz cevap sizin gerçekliğinizi yeniden programlayacak. Eğer ışığı güçlendirmeyi seçer ve onun için gerekli şartları sağlayamazsanız hayatınız sizin için zorlayıcı olur.

Işığınızı güçlendirmek için sizden eski yaşamınızdaki düşünce ve eylemlerinizden vazgeçmenizi isteyeceğim. Kendinizi vazgeçmeye hazır hissettiğinizde bunun cevabını verin. Bu mesajın içeriğini zihniniz anlamayabilir. Ancak kalbiniz yazılan her kelamın derinliklerini bilir. Anlayıncaya kadar kalbinize odaklanıp dinleyebilirsiniz.

2019 yılı soruların cevaplarının kişiye verileceği bir yıl olacak. Bu cevabı dışarıda aramayı bırakanlar içlerinde o cevabı bulacaklar. Bu dediğimin ne olduğunu anlamıyorsanız kendi günlük yaşamınız içinde kalbinize dokunacağınız zamanı kendinize yaratın. Ellerinizi kalbinizin üzerine koyun ve seni dinliyorum diyerek gözlerinizi kapatın. Dünyasal bir zamanın ya da mekanın önemi yok. Sadece şunun farkında olun bu çalışmayı yaparken dışarıdan herhangi bir şey sizi rahatsız ediyor mu? Eğer sürekli çalışmanız bölünüyorsa bunun tek cevabı var, henüz kalbinizi duymayı ilahi gerçeklikteki gibi istemiyorsunuz. Dış uyaranlar bittikten sonra kalbinizle yüzleşme cesaretiniz olmadığında da kalbinizin sesini duyamazsınız. Kalbiniz sizin özgür iradenize saygı duyan parçanızdır. Özgür iradenizle içinde hiçbir hırs olmayan bağlantı seçiminizde sizinle iletişime geçebilir.

Bu mesajı ve 2019 ile ilgili iletilen kanallık mesajlarını 2019 yılı içerisinde yeniden okumanız sizin dönüşümünüz için önemlidir. Kendinize önem veriyorsanız kendinizi dönüştüren yazılarınızı tekrarlamayı hatırlayın. Size iletilen kanallık mesajları her okuduğunuzda farklı bir bilinç katmanınızda açılım yapar.

2019’un nasıl bir yıl olacağı tamamen size bağlı. Geçmişinizi sevgi ile şifalandırıp kalbinizi saf ve ışığınızı güçlü tutarsanız mucizelerin yılı olur…

27.12.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin