İçeriğe geç

Yaşam Yolculuğunu Şifalandırma

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 454Kelime
  • 566Görüntülenme

Yaşam Yolculuğunu Şifalandırma

Ruhsal planımız kendine özgü zorlukları barındırsa da hepimiz bu zorlukların üstesinden gelecek bilgelik ve yeteneklerle donatılıp dünyaya geldik. Bu özgür irade seçimlerimiz ruhsal planımızla uyumlu değilse, özgür irademizle yaptığımızın seçimleri kolaylaştıracak yeteneğe ya da bilgeliğe sahip değiliz. Ya o seçimden vazgeçip ruhsal planımızla uyumlu seçimler yaparız ya da sonuçları ne olursa olsun zorluk içinde bu seçimlerimize uygun bir hayat içinde yaşam süreriz. Uyanışımı gerçekleştirmeden önce yaptığım seçimlerin sonucunda ben ortama adapte olmayı başaramadığım için ikinci seçimi yapmamaya özen gösteriyorum 🙂 Bu yazıda da ruhsal planı ile uyumlu seçimler yaparak yaşamak isteyenler için bir şifa çalışması olacak. Benim gibi birinci yolu tercih edenler aşağıdaki çalışmayı okuyabilirler.

“Ruhumun, yüksek benliğimin ve özışık benliğimin bildiği ruhsal planımla uyumsuz hayatımı zorlaştıran yaptığım seçimlerin ilahi yasalara göre iptal edilmesi gerekenler varsa, Yaratıcı’dan bunların iptalini talep ediyorum.

Egomun ya da nefsimin bilerek ya da bilmeyerek Yaratıcı’ya ya da sisteme kafa tuttuğu an ya da anlar olduysa, bu anda ya da anlarda var ettiğim her şeyle ilgili tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Yaratıcı’dan af ve bağışlanma talep ediyorum. O enerjileri ve programları varoluşa bir daha yaymamak için Yaratıcı’dan yardım talep ediyorum.

Kendi ruhsal planımın muhteşemliğini ve özgünlüğünü idrak etmemi engelleyen insanların ya da kişilerin var ettiği tüm illüzyonlardan sıyrılmayı seçiyorum. Kendi ruhsal planımda var olan sonsuz potansiyelleri seçmemi engelleyen kalıp inançları iptal edip onunla bağlantılı her şeyi varoluşuma bir daha gelmemek üzere kaynağa teslim ediyorum. Açılan boşlukların ilahi olarak hak ettiğim ışık bilgisi ile dolmasını seçiyorum.

Yaşam yolculuğumu özışık benliğimin ilahi bilgelik şifasına açıyorum.”

Yaşadığınız yaşamı onurlandıramadığınız her an bu yazıyı tekrar okuyarak zihninize kendi muazzam bilgeliğinizi hatırlatabilirsiniz.

25.07.2022

Etiketler: