İçeriğe geç

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile AŞK Çalışması 

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 596Kelime
  • 430Görüntülenme

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile AŞK Çalışması 

Gümüş Mor Alev Enerjisine uyumlanmış olanların yapabileceği bir çalışma. Telegram’da Ücretsiz Gümüş Mor Alev Çalışma Grubumuz var. Grubumuzda uyumlaması olanların yapabileceği ortak çalışmaları paylaşıyoruz. Uyumlaması olmayanlar için de grupta uyumlama yapacak arkadaşlar duyuru yapıp, ücretsiz uyumlama yapıyorlar. Birlikte hem kendimizi arındırmak için hem de bütüne hizmet etmek için toplandık. Katılmak isteyenler buraya tıklayarak gruba dahil olabilirler.

Çalışma

Bu çalışma beşeri aşkı bulmak için olan bir şifa çalışması değildir. AŞKın gerçekliği ile uyumsuz enerji, program ve bilinçlerin arınması için olan bir çalışma. Bu programlardan arındıktan sonra eğer kişinin yaşamında beşeri AŞKı saf bir şekilde deneyimlemek ruhsal planında varsa o zaman OLuş hali ile gerçekleşecektir. 

“AŞK Rehberlerim, Ruhsal Rehberlerim, Özışık benliğim, Sevgili Saint Germain ve Gümüş Mor Alev Varlıkları, lütfen Gümüş Mor Alev Enerjisini şimdi varoluş alanıma getirin; tüm atomlarıma Gümüş Mor Alev Enerjisini aktarın. 

Şu an bende olan Kaos Boyutuna ait alanımdaki benim varoluş gerçekliğim olmayan her şeyin saflaşması için alanıma Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

Gümüş Mor Alev Varlıklarından bende tanımlı olan gerçek AŞK olmayan tanımları ve kavramları arındırmasını talep ediyorum. 

Bu yaşamımda saf AŞK olmayan düşünce, davranış, his, duygu ve enerji aracılığıyla benden varoluşa yayılmış her şeyi arındırması için Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

Saf AŞK gerçekliğini idrak etmemi engelleyen alanımdaki bilinçleri arındırması için zihinsel bedenime Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

Duygusal bedenimdeki tüm travmaları şifalandırması için Gümüş Mor Alev Enerjisini duygusal bedenime yönlendiriyorum. 

Benim var ettiğim; başka insanlardan kopyaladığım, aldığım, çaldığım ya da başka insanların bana verdiği benim saf AŞKı içselleştirmemi engelleyen programları arındırması için Gümüş Mor Alev Enerjisini varoluşuma yönlendiriyorum. 

Kalbimde sakladığım benim saf AŞKı kalbimde tezahür ettirmemi engelleyen her şeyi arındırması için kalbime Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

Saint Germain’den ve AŞK Rehberlerimden varoluşa benim yönlendirdiğim ya da varoluştaki herhangi bir formdan bana gelmiş saf AŞKı deneyimlememi engelleyen tüm enerjileri arındırmasını talep ediyorum. 

Benim idrak edemediğim varoluşta bulunan AŞK olmayan benim aracılığımla tüm varoluştan arınacak her şeyin Yaratıcı’nın izni ile ilahi yasalara göre arınması için varoluşa Gümüş Mor Alev Enerjisini yönlendiriyorum. 

Şu an bu şifa alanında var olan Gümüş Mor Alev Enerjisinin, Altın Evrenin Altın Enerjisine yükselmesini; Altın Enerjinin de AŞK Enerjisi ile bütünleşmesini talep ediyorum. 

Olan her şey AŞK OLsun. Amin.”