İçeriğe geç

Ebeveynlerin Işık Bilgeleri ile Reşit Olmamış Çocuklarına Koruma Çalışması

  • 5 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1257Kelime
  • 222Görüntülenme

Ebeveynlerin Işık Bilgeleri ile Reşit Olmamış Çocuklarına Koruma Çalışması

Hafta sonu oğlu sekiz yaşında olan bir anne, bana çok değerli bir soru sordu. Bu tarz sorular beni çok mutlu ediyor. Oğlunun özgür iradesine müdahale etmeden nasıl koruma yapması gerektiğini soruyordu. Bir çok insan yetişkinlerin bile özgür iradesine müdahale ederken sekiz yaşındaki oğlunun özgür iradesini düşünüyor olması gerçekten çok değerli.

Önce çocujklarla ilgili bana aktarılan bilgileri zaman zaman ifade etsem de bu yazı da size de yeniden hatırlatmış olayım. Çocuk 12 yaşını tamamlayınca kadar anne ile ruhsal olarak çok güçlü bir bağı var. Bu bağ ruhsal boyutta annelere verilmiş annelik görevleri arasında bulunuyor. Bu bağ nedeniyle özellikle kendini bilmediği 6 yaşına kadar anne çocuğu enerjisel olarak her şekilde koruyabilir. 2000 ve sonrasında doğan çocuklar bu tarihten önce doğan insanlardan daha farklı ruhsal planlara sahip oldukları için anne 6-12 yaş dönemi aralığında çocuğun ruhsal planına göre belirli bir koruma gerçekleştirebilir. 12 yaştan sonraki süreçte ise daha çok çocuğun dünyasal ilgisine göre onu bilinçlendirme görevinde olmalı. Sadece ruhsal planından aşırı sapma gerçekleştirdiğinde ona enerjisel olarak müdahale etme izni var. Onun dışında çocuk zihinsel ve bedensel olarak sağlıklıysa ona koruma oluşturması ilahi olarak uygun değil.

Anne ve babanın hayatta olduğu durumlarda çocuğun baba ile enerjisel bağı daha farklı ve anne kadar koruma oluşturması mümkün olmuyor. Baba anne ve çocuğun ilişkisini gözlemlediğinde annenin çocuğa yaptığı davranışlar onun ruhsal görevinden sapmaya neden olacak durumda ise baba anne gibi koruma yapabilir.

Işık Bilgeleri ile Anneler için Koruma Niyeti

Sevgili Işık Bilgileri bir anne olarak çocuğum için bilmem gereken ilahi yasaları benim idrakime göre bana tanımlayın lütfen. Yaratıcı’nın beni ve çocuğumu her zaman koruduğuna inancım tam. Ben …. (çocuğunuzun ismini soy ismini söyleyin) ‘nın annesi olarak ruhsal planında ona verdiğim söz gereği şu andan itibaren 18 yaşına kadar her yaş aralığında ilahi olarak olması gerektiği şekilde ona koruyuculuk yapmakla ilgili sizden rehberlik talep ediyorum.

Annesi olarak sizden talep etme hakkım olan şu an dünyamızda var olan teknolojiler ve gelecekte var olacak teknolojiler alanından ve basılı bilgilenme kaynakları alanından gelecek yazılı, sözlü, görsel ve manyetik uyaranlar aracılığıyla alanına giren her bilginin onun ruhsal planı doğrultusunda ve ilahi olarak hak ettiği özgür irade yasasına göre gerçekleştireceği özgür irade seçimleri ile uyumlu olacak şekilde benim algımın ötesindeki evrensel yasalara göre sizin tarafınızdan korumaya alınmasını talep ediyorum. Dünyasal kariyeri için aldığı derslerdeki ışık bilgeliği olmayan bilgilerinde sizin tarafınızdan ışık koruması ile bilgi bankasına kaydolmasını talep ediyorum. Bu bilgileri sınavda, iş hayatında ya da günlük hayatında kullanırken de o bilgilerin koruma alanı sizin gözetiminizde alanında aktif olmasını talep ediyorum.

Bu zamana kadar sizin varlığınızı bilmediğim süreçte çocuğuma öğrettiğim ışık olmayan bilgilerin de Işık kaynağındaki bilgilerle onun frekansına uygun olarak sağlıklı bir şekilde değiştirilmesini; insanlık planında kullanılan ışık bilgisi karşılığı olmayan bilgilerinde sizin tarafınızdan korumaya alınmasını talep ediyorum.

Bu niyeti bir kere okuduğunuzda çocuğunuzun alanı korumaya alınmış olacak. Çocuğunuz şiddet içeren oyunlar oynadığında ya da herhangi bir şey izlediğinde de ona yapma demek yerine kalbinizden ona sevgi gönderin. Anne sevgisi çocuğunuzu korumaya alır. Siz ona tepki göstermediğinizde de çocuğunuz bu görsel kaynaklardan uzaklaşabilir. Siz bunları yapmanıza rağmen aradan 6 ay geçmesine rağmen çocuğunuz arttırarak bu eylemine devam ediyorsa; o zaman “Sevgili Işık Bilgeleri çocuğumun hala dünyada var olan olumsuz eylemlere odaklanmasının sebebi benim geçmiş kayıtlarımdan kaynaklanıyorsa ve ilahi olarak bu kayıtların benim ve çocuğum için şifalandırılması uygunsa lütfen bu şifayı bizim frekansımıza uygun olarak gerçekleştirin” niyetini yapabilirsiniz.

Işık Bilgeleri ile Babalar İçin Koruma Niyeti

“Sevgili Işık Bilgeleri bir baba olarak çocuğum için bilmem gereken ilahi yasaları benim idrakime göre bana tanımlayın lütfen. Yaratıcı’nın beni ve çocuğumu her zaman koruduğuna inancım tam. Ben …. (çocuğunuzun ismini soy ismini söyleyin) ‘nın babası olarak ruhsal planında ona verdiğim söz gereği şu andan itibaren 18 yaşına kadar her yaş aralığında ilahi olarak olması gerektiği şekilde ona koruyuculuk yapmakla ilgili sizden rehberlik talep ediyorum.

Baba olarak çocuğumu şu andan 18 yaşına kadar enerjisel olarak ilahi olarak yapmam gereken enerjisel korumada ve fiziksel detekte her an bana rehber olun.

Çocuğumun Işık Kaynağı bilgeliğine ulaşması için ona yol göstereceğim şu an bilmediğim her konunun ışık bilgisini öğrenmeyi talep ediyorum. Doğduğu andan şu ana kadar eğer ona ışık olmayan bilgileri aktardıysam ilahi olarak o bilgilerin sizler aracılığıyla ışık bilgisi ile onun frekansına uygun olarak değiştirilmesini talep ediyorum. İnsanlık planında var olan öğretilerin ışık olmayan bilgilerinin de sizin tarafınızdan korumaya alınmasını talep ediyorum.

Çocuğuma vermem gereken her desteği sevgi ve merhamet odağında vermek için her an sizden rehberlik talep ediyorum.

Babası olarak sizden talep etme hakkım olan şu an dünyamızda var olan teknolojiler ve gelecekte var olacak teknolojiler alanından ve basılı bilgilenme kaynakları alanından gelecek yazılı, sözlü, görsel ve manyetik uyaranlar aracılığıyla alanına giren her bilginin onun ruhsal planı doğrultusunda ve ilahi olarak hak ettiği özgür irade yasasına göre gerçekleştireceği özgür irade seçimleri ile uyumlu olacak şekilde benim algımın ötesindeki evrensel yasalara göre sizin tarafınızdan korumaya alınmasını talep ediyorum. Dünyasal kariyeri için aldığı derslerdeki ışık bilgeliği olmayan bilgilerinde sizin tarafınızdan ışık koruması ile bilgi bankasına kaydolmasını talep ediyorum. Bu bilgileri sınavda, iş hayatında ya da günlük hayatında kullanırken de o bilgilerin koruma alanı sizin gözetiminizde alanında aktif olmasını talep ediyorum.

Bu niyeti bir kere okumanız yeterli olacaktır.

Bu yazıdan sonra gelme potansiyeli olan “çocuğum 18 yaşından büyük ben de bu korumayı çocuğum için yapabilir miyim?” sorusuna cevabım “hayır 18 yaşına gelmiş her çocuk yetişkindir ve bir yetişkinin özgür iradesine onun iyiliği için dahi olsa müdahale edemezsiniz. Sadece zihinsel olarak tıbbi sorunu olan çocuklar yasalara göre ceza ehliyeti olmayanlara ömür boyu anne ve baba enerjisel olarak koruma yapabilir.”

Çocuklarınızı dünyasal ve ruhsal bilgilerle tam donanımlı yetiştirirseniz zaten onlar kendilerini her zaman her koşulda yaşam yolculuğunu güvenle gerçekleştireceklerdir.

05.11.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin