İçeriğe geç

Işığın Dengesi Başmelek Metatron Mesajı

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 480Kelime
  • 471Görüntülenme

Işığın Dengesi Başmelek Metatron Mesajı

Sevgili Dostlar Merhaba, Ben Işığın Lordu Metatron

Çok güçlü dönemlerden geçiyorsunuz. Korku ve kaygı boyutundan özgürleşebilmeniz için bu deneyimleri sık sık yaşadığınız 6 yıllık bir süreçten geçiyorsunuz. Bu hafta bu enerji pik noktasına ulaşacak. Bu yaşayacağınız tutulma öncesinde yaşamanız gereken ne varsa bunu hızlandırılmış olarak yaşayacaksınız. Burada ne ruhunuz ne de evrensel plan sizi kaybetmek için bunları yaşatmıyor. Sadece içinizdeki IŞIK GÜCÜnü arttırmanız için bunu gerçekleştiriyor. Tutulmadan sonraki on beş gün içinde her birinizin içinde yeni ışık dengeleri oluşmaya başlayacak.

Üç haftalık süreç boyunca benden destek alabilirsiniz. Kalbinizdeki ışık pusulasını bulmanızda ve onu nasıl kullanacağınızı benim aracılığımla öğrenebilirsiniz. DNAnızda Işık bilgeliği sadece bilgi olarak kayıtlı. Daha önce bu frekans aralığı evrenimizde var olmadı. Bu da bu deneyime sahip hiç bir ruh olmadığını bize gösteriyor. Yaratıcı’nın milyonlarca yıl önce kaydettiği talimatlar evrendeki her bir ruhta zamanı geldikçe aktive olacak. Sahip olduğunuz talimatları nasıl uygulamanız gerektiğini sizlere öğreteceğim. Bu bilgi var oluştaki her ruha öğretilmeye başlandı ve son ruh IŞIK Kapısından girene kadar öğretilmeye devam edecek.

Bu mesajı okuduğunuz an “Başmelek Metatron’un IŞIK GÜCÜmü arttırmada bana rehberlik etmesini talep ediyorum” seçimini yaptığınız zaman aktivasyon başlayacak. Işık Gücü sizin spiritüel bir yetiniz olmadığı için bunu hayatınızı idame ettirirken öğrenebileceksiniz. Spiritüel yetileriniz için sizlerle önce rüya boyutunda daha sonra meditasyonlarla çalışırız. Bu sizin insan bilişinizin bilinç açılımı. Bilinciniz betada olmadan bu bilgelik alanını sizde aktif etmemiz size yükten başka bir anlam ifade etmeyecektir. Hayatınız içinde karmaşaya geçiş yaptığınız her an “Başmelek Metatron, IŞIK GÜCÜmü dengelemede lütfen bana yardım et” niyetinizle birlikte alanınız dengelenmeye başlayacak ve beyin sinapslarınızda yeni aktiviteler gerçekleşecektir. Bu çalışmada sadece bir kere enerjiyi açmanız sonrasında her şeyi bırakmanız halinde sadece ilk anda enerji çalışması gerektiği kadar çalışacak sonrasında enerji yeniden aktive olmayacaktır. Sizler artık ebeveyn ruhlar oluyorsunuz. Bu da her şeyi ruhsal varlıklara teslim etmenin ötesindeki adımdır.

Kendi yaşamınızın her anının farkında olarak yaşamaya başladığınızda size ilettiğim mesajı anlayacaksınız.

IŞIK GÜCÜ ile sizleri selamlıyorum.

23.07.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin