İçeriğe geç

Koşulsuz Sevgi Enerjisi Şifası

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 2Dakika
  • 422Kelime
  • 378Görüntülenme

Koşulsuz Sevgi Enerjisi Şifası

Kendi değişimimizi ve dönüşümümüz için dünyada bir çok araç var. Bu araçların bazısı için eğitim almak, bazısı içinde inisiye olmak gerekiyor. Bazı yöntemler ise Yaratıcı’nın bize armağanı. Dua etmek, niyet etmek gibi güzel armağanlarımız var. Bugün bir grup yazışmasında benim daha önce kullanmadığım bir arınma yöntemi ortaya çıktı herhangi bir konuyu dönüştürmek için o konuya koşulsuz sevgi enerjisini yönlendirmek.

Bu yöntemi kalbinizden geçen arınmasını istediğiniz arınma niyetini geçirip sonunu da şu cümle ile tamamladığınızda koşulsuz sevgi enerjisi sizi ve konuyu şifalandırmaya başlıyor. ” ……. (konu neyse onu dile getirip) ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum” demeniz yeterli.

Fiziksel sağlık sorunlarınız için de “…. (şu an şifalanmasını istediğiniz tedavi gördüğünüz hastalık her neyse) rahatsızlığını yaşamama neden olan ilk andan şu ana kadar her şeyin ilahi olarak sağlıklı, kolay ve mutlu bir şekilde şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum” niyetini yapmanız yeterli.

Şifa alanı ile ilgili bağlantılı alanların ve kişilerin varoluş planlarına uygun evrensel yasalara göre şifa alanınızda çalışmaya başlıyor. Şifanın hayatınızda ortaya çıkması için sabretmeniz gerekiyor, çünkü konu her yaratılmışın en yüce hayrına uygun olacak şekilde evrensel yasalara göre çalışıyor.

Varoluşun en saf gerçekliklerinden bir olan koşulsuz sevgi enerjisi ile şifa ve arınma çalışması yaptığınızda da sizin alanınızdaki koşulsuz sevgi enerjisi de evrensel gerçeklikteki frekansta alanınıza akmaya başlıyor.

Çalışmaları lütfen kendiniz için yapın bir başkasının da kendi kendini şifalandırmasına bu basit yöntemi fark ettirerek aracılık edebilirsiniz.

Güzel Yaradan’ın sevgisi, ışığı, şefkati ve şifası her an bizimle olsun.

01.05.2020

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰