İçeriğe geç

Başmelek Mikail’le Oturduğunuz Evi Korumaya Alma

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 337Kelime
  • 198Görüntülenme

Korumaya Alma

Başmelek Mikail’le Oturduğunuz Evi Korumaya Alma

Daha önce bir evlerde yaptığım arınma çalışmalarında bazen o evde bulunan enerji alanını kapatsam da enerji alanı yeniden açılıyordu. Açılmasının sebebini evin tapusu evde oturan kişiye ait olmadığı durumlarda gerçekleştiğini tespit etmiştim. Bugün de gelen bir soru üzerine bu bilgiyi paylaşmam gerektiğini düşündüm.

Eğer eviniz, iş yeriniz ve arabanız kira ise ya da bunların resmi mülkiyet kayıtları sizin üzerinize değilse (eşinize, anne, babanıza, kardeşinize, çocuğunuza ait bile olsa) yapacağınız korumanın uzun süre aktif olması ve yırtıkların oluşmaması için şu niyetleri yapabilirsiniz;

Eviniz veya iş yeriniz için: “Başmelek Mikail şu an bana mülkiyet düzeyinde ait olmayan evimi/iş yerimi ben orada yaşarken oranın sahibinin enerji alanından bağımsız kıl ve ben yaşadığım sürece her an Yaradan’ın izni ile ilahi koruma ile korumaya al. Ben buradan taşındıktan sonra ilahi olarak olması gereken her ne ise onu o zaman devreye al lütfen.”

Arabanız için: “Başmelek Mikail şu an bana resmi olarak ait olmayan arabamı ben onun kullanım hakkını bulundurduğum sürede onu, sahibinin enerji alanından bağımsız kıl ve benim aidiyet alanımda olduğu sürece her an Yaradan’ın izni ile ilahi koruma ile korumaya al. aracı başkasına teslim ettikten sonra ilahi olarak olması gereken her ne ise onu o zaman devreye al lütfen.”

13.02.2017

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰