İçeriğe geç

Hakediş – Yaşam Hikayesi

  • 5 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1108Kelime
  • 235Görüntülenme

Hakediş – Yaşam Hikayesi

Melike Hanım kendi yaşamının her alanındaki sorumluluğu alıp, yapması gereken enerji çalışmalarını yaptıktan sonra bu enerji çalışmalarını üçüncü boyut dünya realitesinde de yaşamında tezahür ettiriyor.

Benim de bu yolculukta amacım enerji boyutunu temizleyerek bunu dünya yaşamımızda gerçeklik haline getirmek.

Melike Hanım’ın hikayesi “aman canım her şey de enerji ile çözülür mü” diyenlere güzel bir örnek.

Aynı zamanda her şeyi sadece enerji boyutunda yapıp dünyasal olarak hiç eyleme geçmeyenlere de rehber. Enerjisel boyutta yapılması gereken her şey yapılırken üçüncü boyut dünya realitesinde de yapmamız gerekenleri yapmalıyız ki; yaşamımızda bir olması gerekenler tezahür edebilsin…

Söz şimdi Melike Hanım’da

Yasemin’cim bir başka güzel armağan da bolluk bereket alanından geldi. Uğradığım haksız mobingleri genel müdürüme iletmek isteyip toplantı talep ettiğimde şirkette çalışan iki iş arkadaşım benden önce bana karşı şikayette bulunarak ve Genel Müdürümün de beni dinleme ihtiyacı hissetmeden, hiç bir ihtar vermeksizin işten çıkarmasına sebep olmuştu. Daha önce de başka iş yerinde haksızlıkları sineye çekmiştim. ‘Sen işini yap, başkalarının ne dediği ne yaptığı ile ilgilenme gerisi önemli değil’ derdim.

Tüm bunların başıma gelişinde kendi üstüme düşen sorumluluğu yüzde yüz alarak hakkımı aramama eylemimin beni getirdiği noktayı da fark ederek haksız yere işten çıkarılma davası açtım. Dava tam 18 ay sürdü, bu zaman zarfında davanın ikinci mahkemesinden önce senin bolluk bereket meditasyonlarını, olumlamalarını, internet sayfanı kısacası tüm çalışmalarını takip edip ve kendi meditasyon çalışmalarımda da Başmelek Ariel ve Başmelek Raguel ile büyük bir istikrarla çalışarak sürdürdüm. Bu zaman zarfında tüm bu insanların kalbine sevgi göndermeye de devam ettim.

Sonunda davayı kazanarak tazminata hak kazandım. Senin de her zaman dediğin gibi kişi kendi iradesini devreye sokmaz ise ne yaparsak yapalım sonuç alınamıyor, inanmak, çabalamak, kendine ve ilahi sisteme güvenmek tüm bunlar ile birlikte içsel çalışmaları azim ile sürdürmek gerekiyor. Ben tavsiyelerine güvenerek içsel rehberimle çok çalışıyorum, ama onun sesi bana senin sözlerinden akıyor büyük ölçüde. İçsel ses illa içimden gelecek diye bir kaide yok. Ve sen çoğu zaman içimdeki rehberin sesisin🙏 buna kalpten inanıyorum ve bu durum herkes ile bir ve bütün olduğumuz bilincimi arttırıyor.

Bu davayı açtığımda ailem, yakın arkadaşlarım, kazanacağıma hiç mi hiç inanmamıştı, beni demoralize bile etmeye kalktılar, avukatım çok dürüst ve çalışkandı. O bile bazen inancını yitirdi. Hakim şirket tanıklarına öyle zeki sorular sordu ki tüm yalanlarını, sahte evrağı ve mobing yaptıkları konuları tek tek ortaya çıkardı. Üstelik ilk celsede avukatım hakimin tavrına bakarak işimiz zor dilersen anlaşmaya gidelim bile demişti. Bazı konularda avukatımı örnek davalar ile bilgilendirdim, onun fark edemeyeceği sahte bir evrağı tespit ettim, inan avukat gibi, avukat kadar çalıştım. Hep azmettim inancımı hiç yitirmedim, karakter olarak azmettiğim konularda çoklu çalışma deneyimini hep sevdim.

Senin çalışmalarının zenginliğini de bu yüzden çok seviyorum. Hayatımda bolluk bereket ile ilgili öyle zor deneyimlerim oldu ki, bu durum ailemizden atalarımdan gelen karmik alanlarla da derinden ilgili idi, senin çalışmaların bir eşiği daha geçmeme vesile oldu. Senin her çalışman ister meditasyon olsun, ister olumlama isterse ho’oponopono çok önemli ve biri diğerinden ayrı değil, o yüzden hepsini yapmaya devam ediyorum. Herkesin de hepsinden yararlanmasını hem diler hem tavsiye ederim, kütüphanede elini attığında her bilgiye ulaşabileceğin Ansiklopedi serisi gibi tüm bu eşsiz çalışmaların. Üstelik hepsi çok derin olduğu kadar eğlenceli. Ciddiyetle yapsam da büyük zevk alıyorum.

Evrenin sonsuz kaynağından gelen bolluk ve berekete tereddütsüzce güvenmek gerekiyor, ama benim gibi zamanında müsriflikler yapmış, kendini maddi manevi olarak fazlası ile sabote etmiş bir insan olarak bu çalışmalar ile paranın değerini öğrenebilmem onu lüksten çıkarıp konfor aracı olarak değerlendirebilmem de hep senin paylaşımların, whatsapp grup çalışmaların, YouTube paylaşımların, meditasyonların, olumlamaların vs ile öğrenebilmem sayesinde oldu.

Asıl önemlisi bana sunulan armağanları kıtlık bilinci kavramından arınarak almayı büyük ölçüde öğrenmiş bulunuyorum. Evrenin sınırsız bolluk bereket akıttığına inancım her geçen gün daha da artıyor. Alma verme dengesini nihayet öğrendim. Ve hepsi senin çok derin çalışmaların sayesinde…

Kalbimin en derin yerinden gelen sevgi ve şükranlarımı Yüce Yatatan’a, Başmekleklere ve senin eşsiz rehberliğine sunuyorum. Sisteme güvenim, teslimiyette olarak çalışma inancım hep sayende gelişti. Her gün birine teşekkür edin, her gün mutlaka birine sevdiğinizi söyleyin ve her gün birini onurlandırın cümlelerini “seni seviyorum, sana saygım çok büyük ve çok teşekkür ederim” diyerek bugün sana sunuyorum. İyi ki varsın🙏💃❤

Dilersen bu yazımı da paylaşabilirsin. Özışığımız, Evren’in Aydınlık varlıkları her daim bizimle olsun…

Sevgilerimle🙏💚🍀

Bu kadar derin bir şifa alanını çok güzel bir dille aktardığı için Melike Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Bana yöneltiği tüm övgüler aslında Yaratıcı’ya ben sadece bir aracıyım. Her şeyi mükemmel bir şekilde var eden ve bu sistemi yürüten Yaratıcı. Dönüşüm de sadece kişinin izin vermesi ile gerçekleşiyor. Yaratıcı bu mükemmelliği var ettiği için; dönüşüm gerçekleştiren sizler de bu mükemmelliği alıp kabul ettiğiniz için mucizeler yaşam gerçekliğimiz oluyor.

Aracı olabildiğim için elbette çok mutlu oluyorum.

Helios Yaşam Merkezi bolluk yazılarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Youtube bolluk çalışmalarına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

14.08.2019