İçeriğe geç

AŞK Melekleri Mesajı Mart 2020

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 735Kelime
  • 266Görüntülenme

 

AŞK Melekleri Mesajı Mart 2020 

Sizleri AŞKla kucaklıyoruz,

Her biriniz varoluşun çeşitli yaşam döngülerinde var oldunuz. Kimi yaşamlarınızda AŞKı yücelttiniz kimi yaşamlarınızda da AŞKı gerçekliğinden saptırdınız.

Biz bu bağlantıyı kalbinde saf niyet olanların varoluşta yaşadığınız tüm yaşamlardaki AŞK deneyiminizde AŞK gerçeği olmayan enerjilerinizi arındırmak adına bağlantıya geçiyoruz.

Bizler sizlerin çoğunlukla çalıştığı Başmelekler Grubundan daha farklı bir varoluş gerçekliği boyutundan yaşam alanınıza dahil oluyoruz. Başmeleklerle çalışmalarınızda Başmelekler sizleri daha çok destekler. Bizler ise yaratılışımız gereği adım atan insan ya da yaratılmışa destek olabiliriz. Siz eylemde olmadığınız, düşüncelerinizde sevgi olmadığı, hislerinizde aşk olmadığı zamanlarda bizler sizin alanınızda aktif olamayız. Siz davranış, düşünce ve hislerinizle bize kapıyı açarsınız bizlerde açtığınız kapıdan girip sizi destekleriz.

Beşeri AŞK yaşamanızın önündeki engelleri saf niyetinizle arındırmak için bizimle çalışabilirsiniz. Bizimle çalışma yaptığınız zamanlarda eğer ilişkiniz varsa partnerinize karşı ne beslerseniz onu şifa alanımıza dahil ederiz. Öfke, kızgınlık, kin, nefret, intikam beslerseniz onu alırız; sevgi, aşk, huzur, güven beslerseniz onu da alırız. Sizin düşünce, duygu ve hislerinizin enerjisi bizim şifa alanımızda bizim AŞK enerjimizle birlikte çalışır. Pozitif alan dahil ettinizse ilişkinizde pozitif alan büyür, negatif alan dahil ettinizse negatif alan yüzleşmeleri ile kendinizi saflaştıracak şifa alanı büyür.

İlişkisi olmayan kişiler bizimle çalışma yaparken eski ilişkilerinizden ya da başka insanların ilişkilerinden her ne dahil ederseniz şifa alanına yukarıda verdiğimiz örnekteki gibi sizin alanınızda da aynı şeyler gerçeklik olur.

Size ilettiklerimizden sonra yaşamınıza bakın ve bizim şifa alanımıza dahil olacak sahip olduklarınızın neler olduğunu fark edin. Bu bağlantı sizin her koşulda aşık olmanız ya da aşkı yaşamanız adına yapılmadı. Siz AŞK boyutuna geçmeden önce saflaşmanız adına gerçekleştirildi.

Şimdi saflaşmayı talep edenler, niyeti okuyarak bizim alanınızda çalışma yapmamıza izin verebilirsiniz.

Çalışmayı bir kaç kere yapmanız sizler için daha uygun olur. İlk niyeti okuduğunuzda 2-3 saat uyuyacağınız şekilde zamanınızı ayarlamanız uygun olur.

“AŞK Meleklerinin varoluştaki tüm yaşamlarımda AŞK olmayan ortaya çıkardığım tüm enerjileri varoluştan kaynağa götürmesini ve ilahi olarak hak ettiğim şekilde yaşamlarımı AŞKla şifalandırmasını talep ediyorum.

İnsan olarak sorumluluğumu alıp, bu yaşamda insan planındaki beşeri AŞK alanını saf tutmak adına dikkatli ve gayretli olmayı seçiyorum.

AŞK Meleklerinin düşüncelerimi ve duygularımı ilahi gerçeklikteki AŞK bilişine dönüştürmem de bana benim anlayacağım ve algılayacağım şekilde rehber olmasını talep ediyorum.”

Niyetini okuduktan sonra meditasyon yapmak ya da uyumak için kendinize zaman ayırın. Bu dengenizi koruyarak sizi şifalandırmamız için en uygun çalışma şeklidir. Meditasyon sonrası ya da uyandıktan sonra sizin sorumlu olduğunuz bir alan varsa bu size fark ettirilecektir. Bu çalışmayı yaptıktan sonra AŞK ve ilişkilerle ilgili insanların size aktardığı konular sizin kendinizi arındırmanız gereken konular olacaktır.

Çalışmayı tekrar ettiğinizde zaman diliminizi 30 – 60 dakika arasında tutabilirsiniz. Her tekrar da süreniz kısalacaktır.

Bizimle çalışmayı yaptıktan sonra yaşamınızın her anında ilişkinizi saf tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Siz kendi sorumluluğunuzu yerine getirdiğinizde bizden yardım istediğinizde eğer ilahi olarak alanınıza gelmemiz uygunsa size destek olmak için alanınıza dahil olabiliriz. 

AŞKın saflığı varoluşunuzda sizinle olsun.

07.03.2020

Diğer AŞK Melekleri mesajlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin

Etiketler: