İçeriğe geç

Atalarımız İçin Şifa Çalışması

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 396Kelime
  • 507Görüntülenme

Atalarımız İçin Şifa Çalışması

Çocukluğumdan beri arkası yarın gibi çok rüya görürüm. Eskiden sadece kendi kendime fantastik bir dünyayı deneyimliyordum. Artık hepimize açılan şifa alanı ile oldukça faydalı bir hale dönüştü. Bu faydalı bilgiyi anında anlayamasam da gün içinde ortaya çıkarabiliyorum. Tek başıma çıkaramayınca da mutlaka destek geliyor.

İşte yine rüyalarım aracılığıyla açığa çıkan bir alanı bu yazıda sizlere aktaracağım. 

Biyolojik olarak anne ve babamızdan aldığımız kromozomlar aracılığıyla bize sadece fiziksel kalıtım aktarılmıyor. Enerjisel kalıtımda aktarılıyor. Bu çalışmada anne ve babamızın kromozomları aracılığıyla bize aktarılmış atasal enerjisel kalıtım aracılığıyla dünyada arınma gerçekleştireceğiz.

Kalbiniz bu çalışmayı yapmalısın diyorsa, o zaman aşağıdaki niyetle birlikte paylaşacağım meditasyonu yapabilirsiniz.

“Vefat etmiş atalarımdan anne ve babamın kromozomları ile bana aktarılmış enerjisel mirasımda bulunan sevgi frekansı altındaki programların ilahi olarak arınması için Yaratıcı’dan ilahi şifa talep ediyorum. Yaratıcı’nın ilahi olarak uygun gördüğü alanın beden frekansıma uygun olarak sağlıklı ve kolay bir şekilde arınmasına niyet ediyorum.”

Bu niyeti sadece kan bağınız olan alanlar için kullanabilirsiniz. Eşiniz ya da kan bağınız olmayan diğer insanlar için yapmanız uygun değil. Atalarınızdan Dünyaya akmış çok fazla program varsa bu niyetle birlikte bu çalışmayı bir kaç kez yapmanız gerekebilir. Çalışmayı kalbiniz tekrarlamanız gerektiğini söylüyorsa minimum 3 gün arayla yapın lütfen. Tek bir meditasyonda birbiri ile bağlantılı çok alan olacağı için yaşam dengenizin korunması için bu aralığa dikkat edin.

31.12.2021

Etiketler: