• 3 gün önce
  • 2Dakika
  • 490Kelime
  • 49

Deprem İçin Acil Şifa Çalışması

6 Şubat Kahramanmaraş Pazarcık’ta meydana gelen deprem sonucu hepimize geçmiş olsun. Deprem sonrası ortaya çıkan kaos için çalışma yapmak isteyenler, kaos dengeleninceye kadar çalışma yaparsanız çok iyi olur. Ben kalbimden gelen niyeti yazacağım, dilerseniz bu niyetle çalışma yapın dilerseniz de kendi kalbinizdeki niyetle çalışma yapın.

“Yaratıcı’nın ilahi koruması ülkemle ve şu an deprem yaşamış her insanla olsun.

Depremden dolayı korku yaşayan her insanın alanındaki korkunun onlardan arınması için Başmelek Azakriel’den Yaratıcı’nın izni ile yardım talep ediyorum.

Deprem sebebiyle yaralı olan tüm insanlarımıza da Yaratıcı’nın izni ile Başmelek Rafael’in ilahi şifayı onlara ulaştırmasını talep ediyorum.

Şu an göçük altında bulunan insanlarımızın kolayca çıkması için Yaratıcı’nın izni ile Başmelek Şamuel’den yardım talep ediyorum.

Depremde vefat etmiş insanlarımızın ruhlarının kolayca ışığa geçmesi için Yaratıcı’nın izni ile Başmelek Azrail’den yardım talep ediyorum.

Depremde maddi kayıp yaşamış tüm insanlarımızın koşullarının kolayca konfora ulaşması için Yaratıcı’nın izni ile Başmelek Ariel, Başmelek Metatron ve Başmelek Mikail’den ilahi yardım talep ediyorum.

Depremden etkilenmiş tüm hayvanların ve bitkilerin şifalanması için Yaratıcı’nın izni ile şifalanması için Başmelek Ariel’den yardım talep ediyorum.

Dünyamızın yaşadığı şiddetin şifalanması için Yaratıcı’nın izni ile dünyaya davet etme iznim olan tüm başmelekleri dünyanın frekansına uygun olarak dünyaya ilahi şifa için davet ediyorum.

Bu depremde insanların yaşadığı zorluk, sorumluluğunu almayanlar tarafından yaşandıysa bu alanda da eğer Yaratıcı’dan ilahi adalet talep etme iznim varsa bunun için de ilahi adalet talep ediyorum.”

Sizde kalbinizden bu alanlara koşulsuz sevgi şifasını gönderin.

Zamanı olan lütfen bol bol şifa çalışması yapsın.

06.02.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_

You may also like