İçeriğe geç

Beden Bilgeliği

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 278Kelime
  • 149Görüntülenme

Beden Bilgeliği

Beden Bilgeliği

Çeşitli pazarlama taktikleri içinde bilinçaltımız programlanıyor. Dün güneş kremlerindeki 50 ve 25 koruma faktörün o sayılar gibi bir fark oluşturmadığını konuştuk.

Bugünde güneş koruyucu almak için kozmo markete gittim. Yanyana iki ayrı ürünü alıp inceledim. Biri 50 diğeri 30 koruma faktördü. 50 olanı almaya içerikten dolayı zihnim karar verdi. 30 olan ürünü yerine koyarken boğazımda bir yumru ortaya çıktı. Yutkunamadım. Hemen ürünlerin hepsini yerine koyup hepsi ile bağ kestim. “İlahi olarak 30 olan ürüne ait temizlemeye izinli olduğum her şeyi temizliyorum” diye niyet ettim. Diğer ürünü denemek için tekrar elime aldım. Yine yumru ortaya çıktı. Tabi bedenimle çatışmanın anlamı yok. Bu ürünü bedenim için kullanacağım, onun istemediği ürünü hemen yerine bırakıp diğer ürünü aldım.

Alacağınız ürün sizin hangi parçanıza hizmet edecekse onu dinleyin. O sizinle en uyumlu ürünü bilir. Kapitalizmin oyunlarından özgürleşin. İlahi bilişle yol almayı seçin.

Bugün bedenime bana uyarı sağladığı için teşekkür ediyorum. Hastalık sandığımız çoğu şey bedenin bize “dur, bu senin için yanlış” demesi.

03.12.2017

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: