İçeriğe geç

Dişil Enerjinin Dişi Enerjiyi Şifalandırma Sevdası

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1200Kelime
  • 584Görüntülenme

Dişil Enerjinin Dişi Enerjiyi Şifalandırma Sevdası

İki kelime çoğunlukla birbirinin yerine kullanılıyor. Bana öğretildiği şekilde bu iki kelime üç ayrı alan barındırıyor.

Yaşadığımız bu evren düalite evreni ve burada çift kutupluluk mevcut. Tüm yaratılmışlar ikili enerji dengesinde. Bu ikili enerjiden biri aktifken, diğer form pasif halde.

Dişil Enerji, tek alan içeriyor. Aydınlık tekamül yolundaki anne enerjiden oluşan evrene yayılan kutsal anne enerjisi. Pozitif kutuplu enerji alanı.

Dişi Enerji, bu kelime ise iki alanı birlikte barındırıyor. Karanlık tekamül yolundaki anne enerjiden oluşan evrene yayılan anne enerjisi ve tekamülsüz plandaki karanlık baba enerjiden alınıp dönüştürülmüş enerji. Negatif kutuplu enerji alanı.

Varoluştaki her şey yeniden birliğe tekamül yolculuğu yapıyor. Bu yolculukta da dişi enerjinin iki alanı da önce dişil enerjiye dönüşüm yolunda. Tüm dişi enerji, dişil enerjiye dönüştüğünde de bu alandaki her form İlahi Dişil Enerjiye dönüşecek.

Bu alan bende 2018 yapımı Bir Kadının Zaferi (De Dirigert) filmi ile tamamlandı. Ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmeden yol almak çok keyifli. Ben bu filmi birkaç günden beri meditasyonlarla arınma başlattığımız müzik alanı ile ilgili son arınmayı yapma niyeti ile arkadaşımın eş zamanlı tavsiyesi ile izlemeye başladım. Film 1902 yılında doğmuş Antonia Louisa Brico’nun yaşam hikayesini anlatıyor. Hollanda doğumlu Amerika’da yaşayan ve hayali orkestra şefi olmak isteyen Antonia toplumundaki hem erkekler hem de kadınlar tarafından engellenmeye çalışıyor. Her türlü zorluğu aşıp orkestra şefi oluyor.

Filmi izlerken çok fazla ho’oponopono çalışması yaptım. Önce erkeklere tepki gösterdim. Sonra orkestra şefi olduktan sonra kadınların engellemeleri ile karşılaşınca çocukluğumdan itibaren şahit olduğum kadın – kadın iktidar savaşlarını hatırladım. Hayat yolculuğumda benim hayatımı zorlaştıran hem cinslerimi yaad ettim. Artık onlarla görüşmesem de yaşanılan her şeyin benim için olan her neyse tamamen sevgiye dönmesini seçtim.

Filmi izlerken arada nedeninin o an ne olduğunu anlamadığım bir şekilde enerjisel olarak aydınlık olmayan enerjiler dahil olduğunu Fıstık’ın sebepsiz korku dolu uçuşu ile fark edip, hemen enerji temizliği yaptım.

Şu an yazıyı yazarken anlıyorum ki dişi enerjinin tekamülsüz alanı enerjisel olarak eve dahil olmuş. 

Her insan kadın bedeninde doğduğunda dişil enerjiye ve dişi enerjiye sahip olarak doğuyor. Bir yaşına kadar eğer bebeğin ruhu AŞK boyutundansa dişil enerjisi aktif, kaos boyutundansa da dişi enerjisi aktif. Bir yaşından sonra ise hangisinin hayat yolculuğunda aktif olacağına özgür iradesi birey kendisi karar veriyor ve o parçayı aktif halde bulunduruyor. Bu aktiflik hali anlık değişebildiği gibi uzun süre bir enerji aktif olabiliyor.

Dişi enerji aktif olduğunda kadının tavırları feminense karanlık anne enerjisi alanda aktif olmuş oluyor. Kadının tavırları maskülense tekamülsüz enerji aktif olmuş oluyor.

Ben kendi yaşam yolculuğumu gözden geçirdiğimde üç formunda aktif olduğu zamanlarım olduğunu fark ettim. Bu parçalarımdan herhangi biri aktif olduğundaki beni de çok sevdiğimi fark ettim. Bana göre önemli olan içimizdeki her şeyi fark edip, onu yargısızca şifalandırmayı seçmek.

“Peki, bu alanda müzik nerede” diye sorabilirsiniz. İşte o en güzel yerde, ilahi müzik, İlahi Dişil Enerjiden evrene akan saf frekans. 

Dönüşüm Çalışmaları

İlk olarak içinizde var olan tüm parçayı ve o parçanın aktif olduğu zamanki kendinizi gerçekten saf sevgi ile sevmeye başlayın. Bu sevgiyi kendinize akıtmazsanız bu dönüşüm yolculuğunuzda sürekli kendinizle çatışırsınız.

Kendi içinizdeki dişil enerjinin İlahi Dişil Enerjiye dönüşmesi için ilahi müzik yapan müzisyenlerin eserlerini bol bol dinleyebilirsiniz.

İşte o müziklerden bu yazıyı da harika ifade eden bir eser

Benim bu zamana kadar zihnen bilmeden yaptığım sizin içinizdeki her parçayı dönüştürecek meditasyon ve ho’oponopono listesini de burada listeleyeceğim.

Listelemeye başlamadan önce hatırlatmalarımı yapayım. Bu zamana kadar yaptığım çalışmalarda tekamülsüz enerjiyi en yumuşak şekilde dönüştüren yöntemin ho’oponopono olduğuna hem kendi çalışmalarımda hem de başka insanların çalışmalarında şahit oldum. Arzu ederseniz dişi enerjinizin tekamülsüz formu için kendi içinizde ortaya çıkan her konu için ho’oponopono yapın. 

Tekamülsüzlerle Uyum İçin Ho’oponopono Çalışması

Işık Bilgeleri İle Bitmiş Tekamülsüz Alanların Arındırılması Çalışması

Başmelek Metatronla Kutsal Dişilik Aktivasyonu (Sadece Kadınlar İçin)

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Kadınlar Günü Meditasyonu (2020)

Bundan sonraki meditasyonları da sizin kendi yaşamınızdaki planlara göre yapın.

Anneler İçin

Anneler Günü Meditasyonu (2018)

Anneler Günü Armağanı (Lütfen açıklama kısmını okuyun.)

Anneler Hayatınız Bayram Olsun (Lütfen açıklama kısmındaki niyeti okuyun.)

Anneler Günü Şifası – Instagram Canlı Yayını (10.05.2020) (Lütfen açıklama kısmındaki niyeti okuyun.)

Başmelek Cofiel’le Anne Çocuk Şifası (Sadece Anneler Yapmalı)

Çocuk Sahibi Olmak İsteyen Kadınlar İçin 

Başmelek Rafael İle Annelik Şifası

Bu dünyada sahip olduğunuz her kimlikteki kadının şifalanması tamamen size bağlı.

Bu çalışmaları kendiniz için yapmaya başladığınızda lütfen hayatınızı gözden geçirin ve o hanımefendinin kişiliği ne olursa olsun, yaşı kaç olursa olsun pozitif olmayan davranış sergilediğiniz ve pozitif düşünmediğiniz her kadın için çocuklarda dahil dilerseniz Özür Dileme Çalışmasını yapın dilerseniz de ho’oponopono yapıp enerjiyi temizleyin.

Tabi bundan sonra ne yapıyoruz? Kadın erkek ayrıştırmadan hayatımızdaki insanlara önce kendimize saygı göstererek olabildiğince pozitif ilişki ve etkileşim içinde oluyoruz. Pozitif olmadan bir iletişim ya da etkileşimimiz olduğumuzda da içsel dengeye geldiğimizde o durumla ilgili arınma çalışması yapıyoruz.

30.07.2020

Etiketler: