İçeriğe geç

Yolun Yolcusuna

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 1Dakika
  • 243Kelime
  • 93Görüntülenme

Yolun Yolcusuna

Ey dünya yolcusu sözüm sanadır. Hangi yolları yürümüş olursan ol; heybeni yaşanmışlıklarınla doldur. Pişmanlıklar senin öğretini senden uzaklaştırır. Bilmen gerekeni anlaşılmaz yapar. 

Yaşam yolundaki parazit yayınların hepsini kendine kendi pişmanlıklarınla çekersin. Yaratıcı’nın seninle konuşmasını anlamaz; içten içe isyan edersin. Oysa o pişmanlıkları heybenden çıkardığında ortalık sükunete kavuşur. Yaşadığın ortam birden bire sihirli bir şekilde değişir.

Bu yolları çok yürüyen insanlar oldu. Her biri pişmanlıklarını bıraktıkça kendini bulabildi. Pişmanlıklarını bırakmadığın sürece kendini bulamazsın. Bu yolculuğun çıkmaz sokaklarına sürekli girer, yolunu bulamazsın.

Dünyanın frekansı değişse de insanlığın döngüsü aynı devam ediyor. Haydi yeni yola gel. Bu yola ancak pişmanlıklarını bıraktığında gelirsin. Ancak bırakmaya kesin kararlı olduğunda o yolu bulursun.

Haydi yola koyul. Yaşanacak mucizeler bu yolda seni bekliyor. Yaşamın sihirli dokunuşları bu yolda seninle yeniyi güzeli var edecek. Haydı gel artık.

Kapılar açıldı, rehberler geldi. Tüm evren seni bekliyor. Haydi yolcu yola koyul…

ÖZden ÖZe Çağrı

27.02.2020

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Tüm Kanal Mesajlarına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.