İçeriğe geç

Toplumsal Düzen İçin Ho’oponopono Çalışması

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 963Kelime
  • 157Görüntülenme

Toplumsal Düzen İçin Ho’oponopono Çalışması

Bugün Yolculukta Enerji Çalışmaları videosunu çekerken ho’oponopono örneklerini verdikçe zihinsel olarak çok fazla insanların emniyet güçlerine karşı oluşturdukları kollektif bilinçteki bakış açılarını görmeye başladım. Sonra kendi içimde devletin varlığını ve onun içinde var edilmiş sistemlerin neden var olduğunu ya da dinlerin ortaya çıkışını yeniden düşündüm. Bu düşünme nedenim elbette şifa içindi. Bir sürü alan açıldı, bir sürü alan yeniden kapandı. Benim içsel şifa alanım tamamlanınca bu yazı ile sizlerin sorumlu olduğunuz alanların şifasına aracılık edecek çalışma için ortaya çıkmak istedi. 

Bakalım hep birlikte neleri şifalandıracağız.

Yaşadığım dünyada insanların düzeni bozması ile ilgili kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kendi sorumluluğumun dışındaki her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

Toplumsal düzenin dengede olmasını engelleyen oynadığım tüm oyunları bitiriyorum.

Şu an dünya üzerinde var olan tüm ülkelerde toplumsal düzenin daimi olarak var olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu zamana kadar bilerek ya da bilmeyerek toplumsal düzeni dengesizleştiren davranışlar yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünya üzerinde bu zamana kadar var olmuş devletleri ve onları yöneten insanları gerçekliği olmadan övmeme ya da yermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu yaşamda aklımın erdiği andan itibaren iktidarı ya da muhalefeti körü körüne eleştirmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu yaşamda aklımın erdiği andan itibaren iktidarı ya da muhalefeti körü körüne desteklememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünya planında insanların kendi vicdanlarını dinleyerek erdemli insan olabilmesi mümkünken bunu karmaşık hale getirdiğim her anın enerjisinin kollektif bilinçten temizlenmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İnsanların vicdan dengesi içinde hayatlarını sürdürmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Karşıt olma enerjisini bu dünyada büyütmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Güvensizlik, aldatma ve katletme enerjilerinin toplumda büyümesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kendi hayatınızda adli bir süreciniz olduysa bu adli süreçteki hatırladığınız ve pozitif hisleri hissetmediğiniz her konu için de tek tek siz ho’oponopono yapıp arındırın. Yaşadığımız her şeyin ilahi olarak biz şu an anlamasak da bir sebebi var. Tepki göstererek o sebebi şifalandıramayız. Hayatımızın daha konforlu olması için olanı şifalandırmayı seçelim.

Ho’oponopono İle Arınma

16.07.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: