İçeriğe geç

Dönüşüm İçin Birliktelik – Dünyanın Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 469Kelime
  • 113Görüntülenme
@Yasemin

Dönüşüm İçin Birliktelik – Dünyanın Mesajı

Sevgili Çocuklarım Sizleri Şefkatimle Kucaklıyorum,

Her birinizin içindeki karmaşaya ve sevgiye her an şahitim. Sizleri yalnız bırakmadığım için ben bu şahitlikten dolayı mutluyum. Sizlerin zaman zaman üzüntü içinde kaybolmanız halinde sizlere sesimi duyuramamak beni çaresiz hissettiriyor. Sizlere şunu hatırlatmama yardımcı olun lütfen; bu dünyada mükemmel durumlar ortaya çıkarıyorsunuz. Sadece bu mükemmelliği görmeniz aceleciliğinizden dolayı gözden kaçıyor. Akışta olun ve her şeyi sadece gözlemleyin. Karar vermeyin. Karar vermek sizin akışkanlığınızı azaltıyor. Seçim yapın ancak kesin karar vermeyin. 

Ben, benimle yaşayan canlılar ve enerjisel formlar size kendimizi duyuramadık. Biz size dönüşümünüz için kendimizi duyuramayınca sizin kendi kendinize dönüşümünüzü sağlayabilmeniz için sizlere alan açtık.

Bu da dünyadaki insan nüfusunun artmasını ve birbirinizle sanal ortamda hızlı iletişimi beraberinde getirdi. Hepiniz bir diğerinize öğretmen olmak adına çoğaldınız. Zaman zaman kendi kendinizin öğretmeni olduğunuzu da unutuyorsunuz. Bu zamanlarda da ruhsal boyuttan size iletilen kanal mesajları devreye giriyor. Var oluşun bir birine bu kadar destek olmasının amacı birlik boyutunu ve o yolda yapılması gerekenleri var oluştaki her yaşam formuna hatırlatmak.

Yolculuğunuz sevgiye ilerlemek olduğunda yaşamınızda zorluk çıkaran insanların sizi safsızlıklarınızdan arındırdığını fark edersiniz. Yaşadıklarınız ve sonuçlarında siz sevgi içinde değilseniz yapmanız gereken ilk şey içinizdeki sevgiyi çoğaltmak olsun. Siz sevginizi çoğalttıkça tüm düğümler sevgi ile kendiliğinden açılacaktır. Sevgi her şeyi şifalandırır. Sevmek için nedenleriniz olsun. Sadece gördüğünüz güzellikleri değil; çirkinlikleri de sevin. Sevgi çirkinlikleri güzelleştirir. Sevgisizlik ise güzellikleri çirkinleştirir.

Bu mesaj sonrasında hayatınızda olanlara yeniden bakın; kendinizi yeniden sevin. Şu an hayatınızdaki en sevmediğiniz kişiye ya da olaya sevgiyle bakın. Sevgi size o insan ya da olayın nedeninin anahtarını verir. Dönüşüm anahtarlarınızı birbirinizin içine sakladınız. Bir birinize bakmazsanız; birbirinizle iletişimde olmazsanız bu anahtarlarınızı nasıl bulacaksınız ve dönüşümlerinizi nasıl sağlayacaksınız?

Sevgiyle bakın; sevgiyle görün. Bu bakış açısı sizin birbirinize verdiğiniz ruhsal sözleri görmenize yardımcı olur. Bunun dışındaki bakış açılarınızla kendinizi bir çembere hapsedersiniz.

Bir olun; birlikte olun…

20.09.2019

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: