İçeriğe geç

DNA’da Yolculuk

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 674Kelime
  • 157Görüntülenme

DNA’da Yolculuk

Benim spiritüel yolculuğumda ilk rehberlerimin Kryon ve Mevlana olduğundan sık sık bahsederim.

Uzun zamandan beri Kryon’la çalışma yapmamıştım. Yılın son günlerinde Kryon bir arkadaşım aracılığıyla kendini hatırlattı. 3.1 gecesine kadar bağlantıyı gerçekleştirmedim. Gece yatmadan önce neden kendini hatırlattığı ile ilgili olarak Kryon’la bağlantıya geçtim. Bağlantının sonunda alanıma paket bir bilgi koyduğunu ve ne zaman istersem açabileceğimi söyledi.

Kundalini Reiki enerjisindeki karmik bağ şifasını her şeyle yapabildiğim için Kryon’la uzaklaşmama neden olan durumların şifalanması için karmik bağ şifası yapıp uyudum.

Kryon’un bıraktığı paketin açıldığını rüyamda algılamadım. İlginç bir rüya olduğunun rüya içinde farkındaydım ancak gördüklerimi anlamlandıramıyordum. Zihnim uyanıp bedenim daha uyurken rüyayı zihnimde tekrarlayıp rüya meleklerinden çözüm istedim. Melekler, insan ve su aracılığıyla rüyanın anlamını çözebildim.

Kryon rüyamda beni DNA merdiveninde yolculuğa çıkardı ilk oluşum anına kadar gittik. DNA üzerine bilimsel alanda araştırma yapan arkadaşım çok eğlenceli bir şekilde DNA sarmallarının oluşumunu anlatırken oluşumun çok karışık olduğunu anlatmıştı. Gerçekten rüyamda da harika bir düzen içinde karmaşa vardı. Beni çok yormuştu. 

Bu izlediğim yolculuğun büyük bir bölümü X ve X krozomları ile oluşan dişinin yaratılış anı idi. Çok az XY kromozomlu kişi vardı rüyamda. Bazı yerlerde de Y kromozomu kendini göstermeden kendinden söz ettirdi bir çok alanda.

Yaptığım Işık DNA Uyumlamaları da Kryon’un açtığı kapıdan gelen evrensel armağanlardandı. Işık DNA Uyumlaması esnasında enerji boyutunda bu rüyamdaki karmaşayı bire bir hatırlamadığım için şu an çok mutluyum. Işık varlıklarla çalışmanın mucizevi kolaylığı bu oluyor.

Bu yazının sizin işinize yarayacak kısmına şimdi geliyoruz. 

Ruhsal açılımlar olduğu dönemde Orion sizin küçük yaramaz kardeşiniz bilgisi açığa çıkmıştı. Çıkan başka bir bilgi de Orion/Kryon eşleşmesi idi. Orion’un negatiften pozitife evrimleşen alanı Kryon enerjisi ile bütünleşiyordu.

Dün gece de Kryon bağlantı esnasında Orion enerjisi taşıyan ya da cadı alanı bulunduran insanların çalışmaları esnasında onların karanlık ve negatif alanlarının dönüşüm çalışmalarında ondan yardım isteyebileceğini söyledi. Yaşadığım deneyimlerde Orion enerjisi ve alanı bulunan insanlarla çok zorlandığım için çalışma yapmayı tercih etmediğimi ilettim.

Eğer sizde Orion ya da cadılık alanı varsa dönüşüm için Kryon’dan rehberlik talep edebilirsiniz. Bu çalışmayı meditatif halde yapmanız sağlıklı bir arınma olmayabilir. Sezgileriniz çok güçlü ve berrak değilse; çalışma yaptığınız enerji alanları, size yanılsama/oyun/illüzyon yaratıp onlardan özgürleşmenizi engelleyebilirler. Kryon kanallığını en temiz Lee Carol yapıyor. Lee Carol’un Kryon celselerini yazmış olduğu kitaplardan herhangi birini okuyarak Kryon’dan bu esnada sizinle çalışmasını talep etmeniz en güvenilir çalışma olacaktır.

Kryon hem dünyanın manyetik enerjilerine hem de dünyanın manyetik enerjisine etki eden insan DNA’sı alanına çalışmalar yapıyor. Bilmek istediğiniz tüm neden ve nasılları Kryon size kitaplarındaki bilgi ve sizin içsel akaşanızdaki bilgi ile öğretecektir.

Kryon ile ilgili bilgiyi alması gerekenlere iletiğime göre içe dönme zamanı.

Bizi dönüşüm esnasında destekleyen tüm ışık varlıklara çok teşekkür ediyorum.

Kryon’a da sevgisi, saygısı ve insana verdiği hizmet aşkı için teşekkür ediyorum.

03.01.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin