İçeriğe geç

Doğum Günü Çalışması

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 453Kelime
  • 778Görüntülenme

Doğum Günü Çalışması

Anne karnından çıkıp dünya ile bir olduğumuz ilk gün her birimizin yaşam senaryosunun başladığı gün. Enerjisel olarak da bize çeşitli armağanları beraberinde getiren bir gün. Yeni nesil kesin doğum gününü biliyor; ancak eskiden doğanlarda nüfusa çocuklar gününde yazılmadığı için bir karmaşa söz konusu. Tarih ne kadar karışık olsa da enerjiler her zaman şimdide olduğu için bildiğiniz tarih size en uygun tarihtir.

Doğum gününüzde kendinize zaman ayıracağınız bir zamanda bu çalışmayı yapabilirsiniz.

“Sevgili yüksek benliğim şu an benimle ol lütfen. Yapmış olduğum muhteşem yaşam planını anlayabilmem için lütfen bana yardım et.

Varoluştaki kendi muhteşem rengimi ortaya çıkardığım bu yaşamımı onurlandırmayı seçiyorum. Kendime verdiğim gelişim armağanlarını fark edip onurlandırmayı seçiyorum.

Bu sene ruhumla, egomla, zihnimle, bedenimle, kalbimle ve yüksek benliğimle uyum içinde olmayı seçiyorum.

Kendi ışık potansiyelimi sevgiyle var etmemde her zaman olduğu gibi bana rehberlik et. Kalbimdeki en güzel hisleri yaşamımda var etmem için zihnimdeki hayallerimi gerçekleştirmem için bana yol göster.

Neşe içinde sevmeyi deneyimleme bilgeliğini yaşamımda ortaya çıkarmayı bana fark ettir.

Evrenin bana armağan ettiği mucizelere kendimi açıyorum.”

Bu niyeti yaptıktan sonra kendi istediğiniz uzunlukta bir meditasyon yapın ve evrenin size sunduğu armağanı özümseyin. Zihnen talep ettiklerinizin enerjisel olarak sizinle uyumlanması için meditasyon süreci tamamlayacaktır.

Egosal isteklerimiz ruhsal planımızla uyumluysa bu isteklerimiz yaşamımızda kolayca ilahi olarak en uygun zamanda yaşamımıza dahil olur. Bu çalışma yıllık kendi kendinizi yenileme çalışmasıdır.

Açgözlü olmayın sadece doğum gününüzde yılda bir kere yapın.  

Bende bu yazıya kendi sevgi armağanımı sizin frekansınıza uygun olarak bırakıyorum. Yaşamınızı güzelleştirmenizde hak ettiğiniz sürece sizinle olsun.

Etiketler: